Да призовете любимия/та към вас

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот rain » 30 Юни 2008, 12:56

Малко преди полунощ останете сами в стаята. Предварително обаче махнете от нея всичко, което е свързано с християнството
(кръстове, икони, библия и т.н.) Оставете поне един прозорец отворен и изгасете светлините. На пода постелете черна покривка
или парче плат. Съблечете се само по долни дрехи или нощница. По вас не бива да има никаква козметика, бижута и украшения.
Ако сте с дълга коса я оставете свободно разпусната. Застанете върху покривката с боси крака, под всеки крак поставете по една
бяла монета, по възможност сребърна ( монетите да са с еднаква стойност). Започнете да си представяте образа на възлюбения/та,
назовете го/я по име и кажете наричането три пъти:

"Излизам аз от двери, без благословия, из врати, без да се прекръствам, отивам в чисто поле, зад чистото поле стои зелена гора.
В тази зелена гора има голямо дърво - трепетлика, а на нея зелена вършина. На тази зелена вършина стои голям и стар дявол.
Дяволе братко, помогни ми, направи ми услуга голяма. Призови 99 твои бяса и прати ги при хубавия/та девойка/младеж (името).
Нека вземат сърцето й/му, да извадят душата й/му, любовна мъка да пресуши гърдите й/му. Душата и сърцето и/му донесете на
мен (вашето име)."


На следващия ден монетите разменете за по-дребни стотинки (но не от вашия дом) и ги раздайте на просяци (поне двама различни).
Ритуалът се повтаря за още два пъти през интервал от няколко дена, като не бива да разказвате на никой за извършването му.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот zaek » 01 Юли 2008, 14:07

Това е интересно наистина.Благодаря Рейн най вече затова че остана един от малкото които все още дават нещо въобще във общия форум защото предполагам че останалите дават полензното инфо което знаят само в скрития форум и ние горките останали онеправдани които все още се учим и не сме "достойни" за него трябва да се радваме и да благодарим и за малкото което хора като теб все още ни дават.Затова благодаря ритуала е интересен наистина
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта