Ритуал на Червения Дракон

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Lord Njarlathotep » 10 Юли 2008, 14:13

Аз съм велик, ненадминат могъщ невероятен при това въпреки че силно депресиран. Така че жалки смъртни радвайте се и славете името на великия Нярлатхотеп. Най сетне докопах това ш***** е**** ритуалче и ви го предотавям аз лично съвсем скоро смятам да го пробвам, но типовете от мястото от което го взех го смятат за опасен, но те все пак са сатанисти. Забравих кой сайт беше.



Tози ритуал е на немския вампирски клан Nachttoter(нощните убийци). Води се, че корените му се проследяват до първия известен вампирски клан Hekal TIAMAT, ама това е доста съмнително. Доста промени трябваше да му направя, за да работи и за хора извън техния орден. Идеята е да се изживее ритуална смърт, и след това прераждане като Varcolaci(ne werewolf- върколак). Това е астралната форма на вампира- ловец. Такава дума на БГ не знам. След ритуала би следвало магиосникът да придобие способността да пътува из вампирския астрал, да се преобразява и да смуче енергия от спящи жертви или да комуникира лесно със себеподобни. Ритуалът носи голям риск, така че ако искате да го изпробвате, помислете си хубаво. Глупостта винаги се наказва, особено в черните изкуства.

РИТУАЛ НА ЧЕРВЕНИЯ ДРАКОН

Подготовка:
Олтарът е добре да е поставен на Запад. Покрива се с черен плат. На него се поставя човешки череп(истински или добре направен модел). Той символизира смъртта на човешкото състояние и прераждането. Също така е добре да се постави на олтара и кристал, както и пръст(най- добре от гробище) в платнена торбичка. Нужна е още неизползвана, пречистена кама.
Над олтара се закачат т.нар. Wamphyri-Varcolaci Pentagram(обърната пентаграма с два демонични силуета от двете страни), както и сигила на Тиамат(тези от Черния орден на дракона използват техен сигил, но може да се замени с Пентаграмата с козела и името на Левиатан). Свещите най- добре да са черни и червени. Жасминът е подходящ за благовоние, но тук може да се импровизира.

Ритуална процедура:

С ритуалната си кама начертайте обърната пентаграма във въздуха и се фокуситайте върху огъня, който изригва от всеки и връх. Кажете: "ВСИЧКО, КОЕТО Е РОДЕНО В ОГЪН, ЖИВЕЕ В ОГЪН.
Докато чертаете пентаграмата, сферата на Сатан се отваря. Триъгълника на Лайлах се чертае във въздуха, за да се образува символа на нощта и смъртта. Визуализира се сияещо червено око в обърнат триъгълник, като се концентрирате в него и усещате как сиянието му се усилва.
Насочете ритуалната кама към сигила на Тиамат, после към Wamphyri- Varcolaci Pentagram. Кажете призив към немъртвите богове в астрала. Той е следния(давам го на англ. и на БГ, който както иска да го използва):
FROM THE FOUR WINDS, WEST, NORTH, EAST AND SOUTH - UNDEAD GODS OF THE NIGHT, ARISE FROM THY CRYPT IN THE REALMS OF THE DEAD, SHADOWDEMONS, THOSE WHO VEINS HOLD THE BLOOD OF TIAMAT COME FORTH!
или
По четирите ветрове- Западен, южен, източен и северен, аз отправям своя зов: Немъртви богове на нощта, изправете се от своите крипти в света на Мъртвите! Демони на сенките, в чиито вени тече кръвта на ТИАМАТ, елате!
След като усетите присъствието им, идва ред на същината на ритуала. С "девствената" кама и торбичката пръст в ръка, концентрирайте се върху символите над олтара и повтаряйте: Аз живях като смъртен, предоставяйки жизнена сила в устите на немъртвите богове, сега желая да се издигна като вампир- Varcolaci, да изживея човешка смърт и да се преродя с кръвта на Дракона във вените си. Проливам кръвта си в тази гробищна пръст и пренасям част от моята същност и същество. Моят живот е вечен, Моята ВОЛЯ Е СИЛНА!!! ДА СЕ ПРЕРОДЯ В НОЩТА! Сега се порязвате в девствената кама, достатъчно, че да може да потече кръв в гробищната пръст, докато го правите вибрирайте и визуализирайте ТИАМАТ- горяща сфера с кървавочервен дракон. Започнете да се въртите, като загубите представа за посоките, паднете на земята и направете смъртна поза. Визуализирайте как ТИАМАТ се надвесва над вас. Когато усетите, че не издържате повече и сте постигнали ефекта, при първото поемане на дъх, визуализирайте как поемате в себе си дъха на Тиамат. Следва обръщение към вампирските божества: НЕМЪРТВИ БОГОВЕ, станете свидетели на зареждането на горящите сфери, заредих се с волята на Сенчестите демони на Тиамат. Умрях и се преродих по волята на Червения дракон.
Вземете кристала и се фокусирайте върху Хаоса, който вашата воля е евокирала и инвокирала в това измерение. Форусирайте всичко това в кристала и после в себе си- вече като VARCOLACI.
Направете още една смъртна поза, като докато я правите, започнете да жертвате жизнена енергия във Wamphyri-Varcolaci Pentagram. След като приключите жертвоприношението, може да усетите по- силна енергия да се влива обратно във вас, тази енергия е известна като "Кръвта на Тиамат". Това е жертвата, която Немъртвите богове дават за вас.
Приключвате ритуала с думите:
I AM VARCOLACI - MY WILL IS LAW AND LOVE IS TRIUMPH! THE GATES ARE ALLIGNED AND I HAVE RISEN! SO IT IS DONE!
или
Аз съм VARCOLACI. Моята воля е ЗАКОН и любовта ми е триумф. Портите се подредиха и аз се събудих. Така да бъде.


Nosferatus
Безсмъртието или което е там нещото ви очаква, приятна трансформация и нека бог Нергал ви напътства, аре чакам ви чеда мои пред портите на Р'леих
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот wallter » 12 Мар 2012, 18:43

Има още един ритуал ,който незнам дали върши работа. Става въпрос за ТОВА: (предполагам си го виждал)
Имам още един ?, ако мога да попитам: трансформиране не може ли да се постигне чрез призоваване на демон, който може да изпълни това като желание?

Обреда на Носферату

Бийте 9 пъти звънеца.
Запалете Черния пламък
Инвокация:
“Тази нощ аз превръщам себе си във Вампир:Господар на Живота и Смъртта.”
“Запалвам Черния Пламък в чест на Принцът на Мрака и се превръщам във Вампира,
който умът, ми създава — горящ със страст в преследване на това, което желая”
“Отхвърлям принудата на пътищата на Дясната ръка и с Воля посвещавам на себе си
контрола на собствената си съдба.Сега се изправям с лице към изпитанията и премеждията на Пътя на Лявата Ръка”
“Изпълвам себе си със Същността на Вампира: Да бъда навидим дори във ясен ден, да зная кога да трая и кога да ловувам.
Да позная и използвам цялата си психика.”
“Хвърлям сега тази съдба, аз, Вампирът… (вашето име)…, вървя по пътя на Лявата Ръка и
Волята ми е непреодолима!”
“Почитам кръвта,която е Моят Живот и се превръща в нещо повече от сенки и дим.”
“Разтварям широко вратите на Ада! В благородното присъствие на Господаря на Мрака,
аз полагам своята клетва превръщайки се във вампир,да бъда верен на Себе Си и избра ния от мен път.”
“Привет, Вампире!
Привет, Господарю на Мрака”

Бокалът
Бокалът е Черният Граал или Богохулния Граал: който много пъти е бил виждан, но никога намиран.
Граалът в този случай е пълен с червеникава течност,символизираща кръв (Но НЕ с кръв).
Предлагаме ви да използвате доматен сок,плодов сок или вино или вино—сангрия би било подходящ елексир.
Докато пиете елексира си се визуализирайте изпълнен със Силате на Мрака. Вие усещате собствената си есенция
и Вампирът,който е част от божественото,вътре във вас.

Затваряне на Вратите на Ада
Приключете ритуала, биейки камбаната отново 9 пъти.
Аватар
wallter
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Мар 2012, 14:38

Мнениеот Wizard » 13 Мар 2012, 17:44

wallter написа:Имам още един ?, ако мога да попитам: трансформиране не може ли да се постигне чрез призоваване на демон, който може да изпълни това като желание?



Може да се постигне чрез Демон, но не си представяй неща от Хари Потър, например.
Демонът е различен, трябва да провериш кой точно върши такъв вид работа.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 23 Мар 2012, 22:35

wallter написа:Имам още един ?, ако мога да попитам: трансформиране не може ли да се постигне чрез призоваване на демон, който може да изпълни това като желание?


Можеш да призовеш Демон, който ти трябва на теб и такъв ще ти бъде изпратен. Ако не си сигурен за даден демон дали върши това или онова, то винаги добра идея е САМ да си извикаш/призовеш такъв.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта