За да не се сбъдне лош сън

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот damnameneus » 07 Апр 2005, 00:18

Това заклинание е доста старо, по произход вавилонско. Прави се когато е бил сънуван лош сън. Преводът на заклинанието е от немско издание:
"Сложи крака от страната на която си спал на пода и три пъти кажи заклинанието. Тогава се завърти на другата страна и няма да се случи бедата от съня.
Кажи:
"Една овца на бурята, заклана с един нож от вятър ядат мъртвите! Да те я ядат, въпреки че е само вятър! Сънят, който снощи видях: така както върхът на крака ми не може да стигне петата, нека така и сънят, който видях да не ме доближава и настига!"
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот princess » 07 Апр 2005, 19:29

За да не се сбъдне лош сън съм чувала, че след като станеш, трябва да си измиеш очите със течаща вода. Плискаш си три пъти и повтаряш:" Както тече тази вода, така да изтече и лошият ми сън".
princess
 

Мнениеот Alexiel » 20 Апр 2005, 17:23

Като съм сънувала лош сън просто си повтарям,че е било просто сън.
Но ако е било "Поглед в бъдещето" заклинания няма да помогнат :/
Аватар
Alexiel
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Апр 2005, 16:51
Местоположение: Beyong The Portal

Мнениеот damnameneus » 20 Апр 2005, 17:27

Е има доста неща, кото предстоят и не могат да се променят, но не си мисли, че бъдещето е константа, напротив, това, че днес си един и си видял нещо предстоящо ти в бъдещето не означава нито, че утре ти ще си същият, нито, че това което е щяло да се случи ще се случи! :smile:
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Alexiel » 20 Апр 2005, 18:34

О.не.Не съм казала,че бъдещетое константа.Но ритуалите тук не помагат.Сам трябва да промениш бъдещето си ;)
Cold.... we are so cold....
Аватар
Alexiel
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Апр 2005, 16:51
Местоположение: Beyong The Portal

Мнениеот EliKarim » 22 Апр 2005, 00:04

Alexiel написа:О.не.Не съм казала,че бъдещетое константа.Но ритуалите тук не помагат.Сам трябва да промениш бъдещето си ;)


Ако се разглежда като последователност след настоящето е константа, но това е една друга тема, върху която няма да се отплесвам. Мисля обаче, че ритуалите помагат и отчасти могат да променят бъдещето. В това число те могат да оправят нещата, но могат и да донесат разруха за някой невежа дръзнал да си играе на магьосник.
Предполагам, че много от юзерите са надраснали практическата работа (визирам ритуалната магия), но все пак мисля, че тя би могла да въздейства на живота "по-нататък".
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 22 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 22 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта