да се освободим от страха си

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот magicalgirl » 04 Окт 2008, 13:08

трябват ви: две олтарни свещи,фигура,благовоние,бяла свещ, 3 оранажеви свещи и свещ за тъжителя

Запалете олтарните свещи и благовонието. Седнете и медитирайте върху това което искате да постигнете.Запалете свещта на тъжителя, концентрирайте мислите си върху него и кажете : "тази свещ предствя (името),чиято душа гори така уверено и непоколебимо както и този пламък". Запалете бялата свещ и кажете: "прибавям сигурност и сила за (името) чистотата и откровеността го следват неотлъчно" . Запалете оранжевите свещи и кажете : "сега страхът ще бъде напълно победен. така както горят тези свещи,така безстрашно бие сърцето на (името) , който проумява истината и преодолява неувереността си,той може да се справи с всичко." След това останете в тишина,мислейки си как страхат изчезва ,а увереността нараства. след три - четири минути станете и кажете : "бях уплашен страхът беше в мен,бях немощен потънал в тъмнина,гласове и видения в съзнанието... дойде времето да се освободя.Обзема ме спокойствие и виждам победата.Не познавам съмнение ,чувствам сила,виждам светлина,няма страх,няма страх,няма страх"
Аватар
magicalgirl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Фев 2008, 19:31

Мнениеот Goeyn » 04 Окт 2008, 15:46

А не може ли чрез самохипноза?
blob8
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот galina_dim » 06 Окт 2008, 05:59

По принцип може, но никак не е за всеки. Като се има предвид, че от добре направена хипноза, трябва да те изведе друг, а дори и това понякога е трудно, имаш две опции: пършива самохипноза, която няма никакъв ефект или добра самохипноза, от която не можеш да излезеш :) The choice is yours, както се казва...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот sirenaangela » 06 Окт 2008, 10:40

това в случай,че изсточника на страх е неизвестен ли е?
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Goeyn » 06 Окт 2008, 17:22

galina_dim една мн хубава книга в библиотеката на форума за хипнозата препоръчвам ти я. От вариантите където си посочила по вероятен е първия, докато за втория май няма такъв
blob8
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот galina_dim » 06 Окт 2008, 19:14

Има, човече, и е отвратително, билийв ми. Не винаги книгите ти дават всички варианти. Друг е въпросът доколко е точно самохипноза...
Приемам, че си прав и вероятно ще прочета тази книга някога.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Goeyn » 07 Окт 2008, 13:38

galina_dim не искам да споря, но до колкото си спомням в книгата се споменаваше че човек поставен под хипноза възприема дразнения от околната среда, както и не би направил нещо което би извършил в "будно" състояние. С две думи когато се намира под хипноза обекта насочва вниманието си към дадена тема, др което е важно за хипнозата е че човек без собствено желание не би могъл да бъде хипнотизиран icon_bye
blob8
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот galina_dim » 07 Окт 2008, 14:27

Goeyn написа:galina_dim не искам да споря, но до колкото си спомням в книгата се споменаваше че човек поставен под хипноза възприема дразнения от околната среда, както и не би направил нещо което би извършил в "будно" състояние. С две думи когато се намира под хипноза обекта насочва вниманието си към дадена тема, др което е важно за хипнозата е че човек без собствено желание не би могъл да бъде хипнотизиран icon_bye


Чакай сега малко, от двата варианта, които дадох, ти оспори самохипнозата, а сега ми говорих за хипноза на човек, който няма желание да бъде хипнотизиран?! Какво е общото между двете, местиш фокуса някакси... Или естествено аз някъде губя фокуса, така или иначе, разясни ми.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 23 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 23 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта