БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАСА на MagicGateBg.com

Специално място за теми, които смятате, че трябва да бъдат изтривани. Може да премествате и теми, които мислите, че временно трябва да бъдат заключени.

Мнениеот Wizard » 07 Яну 2012, 18:35

Здравейте на Всички

Идеята за Благотворителната каса се посрещна много добре, но аз жалост не работи така, както се очакваше... Както знаете вече през месец Май всяка година се плащат разноските по този сайт/форум, та идеята беше, ако имате желание то поне веднъж в годината да се ДАРЯВАТ средства за това МГ да продължава да съществува и да се развива - както Магията е жива и има цел, така и МГ има път и посока на развитие....

За съжаление обаче нещата не са никак розови, както ми (ни) се искаше. Няма постъпили постъпления от близо година. Ако имаше такива, то с радост бих ги обявил на всички.

Дали 100лв!!!! са проблем, ами ако НЕ са проблем за degagement, то тогава да очаквам, че той/тя ще дари тези пари за това сайта/форума да продължат да съществуват и тази година. Има и друга идея, тези 100лв. да се употребят и с друга цел, например редизайн на сайта и направа на Лого и нови банери за рекламиране на МаджикГейтБг.

А дали бих подарил сайта на друг... може би да се пробвам в eBay поне да взема някой лев да си върна от разходите, които съм правил до момента 8)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот degagement » 22 Фев 2012, 16:43

Ще дам тези пари, ако сайта е мой. Съжалявам ако не съм се изразила ясно.
Ако решиш да продаваш сайта, ще помоля да ме уведомиш - e-mail: rog@gbg.bg
Ако имам възможност, ще направя всичко което мога, за да не се загуби тази информация. Дала е база на много хора :)
Но не бих дарила пари за този сайт.Не ми хареса инициативата нещо. Прекалено меркантилно го виждам. Въпрос на вътрешно усещане...
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 22 Фев 2012, 16:57

Trismegist написа:Не зная но, колкото по-умни ставаме, толкова по-трудно ни е да различаваме истината от лъжата.
Ако почнеме да се лъжеме рискуваме да изпаднем в собствения си капан.В опит да манипулираме другите можем сами да се окажем под въздействие !!! И така и става.

Карайте я по-простичко, малките неща имат значение, малките дарителски вноски итн.Само когато се трудим за нещо - ще го оценим.А палячовците, предлагащи подкупи и изкушение трябва да си знаят мястото.
Надявам се, че този форум ще продължава да се отстоява и няма да изоставя истинското си първоначално предназначение.Разбира се за сметка на неговите душмани. Надявам се да има качество а не количество и в края на краищата то ще е за доброто дори на онези, които ни мразят !!!


Не ми е никакъв проблем да поддържам такъв сайт. Имам и времето и ресурсите. Останалото е решение на Уизард. Ако реши да го продава, винаги може да пусне линк към обявата.
Гледам Немезиус е от първите дарили за сайта. Ако сайта беше на Немезиус например, токава бих помогнала с поддръжката и издръжката на сайта. В смисъл - Немезиус го познавам, Уизард и останалите модератори тука - не. Плюс, че повечето не ме наобичват, идеите ми са им чужди и т.н. Глупаво е да плащам за сайт, от който не черпя нищо. Най-много да поспамя от време на време.

Предложението ми не е със цел да изкушавам. Предложението ми е в случай, че Уизард реши някой ден, че повече не му се занимава или не му се плаща. Пред очите ми бяха съсипани няколко ценни сайта за магия. Сайтовете с ценна информация по въпроса са малко. Ще го кажа така:

Ако някой реши да маха сайта, моля имайте ме впредвид, че бих го поддържала, с единствената цел информацията да не се загуби.

Предполагам има и други хора, които биха се наели. Предложението ми е насочено и към тях. Може би друг, който е по-обичан от модераторите, би направил същото - да плаща от джоба си за да не се загуби ценен сайт? Тогава биха погледнали на същото предложение с други очи :) все едно.

Моето желание е сайта да се запази. Ако никой друг не желае да се наеме - ще пожертвам каквото е необходимо. Толкова.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Wizard » 22 Фев 2012, 22:32

Идеята на Благоворителната Каса е имено това - БЛАГОТВОРИТЕЛНА. Никой не трябва да се чувства задължен да прави каквото и да било или да плаща насила, каквото и да било. Просто всичко трябва да се случва от сърце и от лично желание.

Точно за това е и тази каса, да спасим МГ от затриване и изчезването му... Ако има редовни постъпления в Благотворителната каса, то това няма да бъде абсолютно никакъв проблем. Но както и да е. Все пак има и такива сред нас, които даряват без да се интересуват от нищо конкретно, защото знаят (поне аз така си мисля), че техните пари ще се изхарчат, за БЪДЕЩЕТО съществувсне на MagicGateBG.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 03 Мар 2012, 12:15

Наскоро беше подновен акаунта на MagicGateBg.com, така че още една година ще продължаваме напред.
Този път финансирането беше за сметка на админа.... Надяваме се през тази година да съберем малко активи
за да обновим сайта и да платим за поддържката през следващата година.
Успех на всички в Магията!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот degagement » 01 Юли 2015, 19:31

Какво става с поддръжката? Някой помага ли? Има ли нужда от помощ?
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Wizard » 25 Юли 2015, 13:46

Помощ винаги е нужна, особено финансова. Ако някой има желание да помога на сайта, моля!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот raybaner » 21 Авг 2015, 08:58

Здравейте,

Нов съм тук, но форума е УНИКАЛЕН !!!
Хайде нека подкрепим каузата и продължим да го развиваме, а не да западне и да се изгуби в мрежата малко по малко!

Аз лично ще го направя !!!

Надявам се има и други хора, които черпят информация оттук.
Нека не бъдем егоисти и ползватели наготово, а дадем и част от нас за развитието на форума.
Аватар
raybaner
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Юли 2015, 05:54

Предишна

Назад към DELETE

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта