Заклинание за разкрасяване

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Piper_Halliwell » 25 Май 2005, 16:23

Моля ви, ако някой може да ми каже нещо по въпроса.

Мерси предварително.
On ne voit que son propre desir dans les yeux des autres. On voit sa peur comme la force des autres. Et on oublie de comprendre soi-meme avant de juger les autres.
Аватар
Piper_Halliwell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Сеп 2004, 13:54
Местоположение: някъде...там...

Мнениеот Selina » 26 Май 2005, 00:39

Не очаквай да кажеш "вълшебните думички" и хоп да стане чудото.
По скоро въздействието ще се осъществи върху възприемането на околните към теб,визията ти ще бъде променена един вид в техните представи.
Обоснови се защо ти е нужен подобен ритул и ще си помисля дали да не ти помогна.....
И все пак,всеки по своему е красив.
Красив-грозен........всичко е толкова относително.....
Аватар
Selina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Яну 2005, 11:34

Мнениеот Piper_Halliwell » 26 Май 2005, 18:25

Не ме разбирай погрешно - не искам за кажа няколко думички и като се погледна в огледалото да виждам някоя мацка като Мис Свят. Хич даже. Чак пък толкоз наивна не съм.

Трябва ми нещо, което да променя отношението и погледа на хората към мен.Не искам чудеса. Искам само малко помощ.

А пък с приказката за "всеки е красив по своему" - недей да ми я рекламираш. Няма нищо общо с действителността.
On ne voit que son propre desir dans les yeux des autres. On voit sa peur comme la force des autres. Et on oublie de comprendre soi-meme avant de juger les autres.
Аватар
Piper_Halliwell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Сеп 2004, 13:54
Местоположение: някъде...там...

Мнениеот Звездичка » 27 Май 2005, 12:01

Здравей, Piper_Halliwell, Selina беше абсолютно права като каза, че всеки е красив по свой начин. Това не е просто изтъркана фраза. Така е. Та по въпроса... Това как те ъзприемат околните изключително много зависи от начина, по който ТИ възприемаш себе си. Затова и заклинанията за красота целят най-вече да събудят в теб усещането, че си красива. Другият принцип, по който действат заклинанията и техниките от този тип, е осъществяването на една промяна в излъчването ти, която те прави по-магнетична и привлекателна за хората около теб.
Не само заклинанията могат да те направят красива. Ако смяташ, че имаш някакъв дефект или нещо, което не ти харесва по лицето и тялото ти, смело го коригирай. Освен това всяка сутрин, когато се погледнеш в огледалото, мислено си казвай, че днес си по-прекрасна и от вчера. Върши работа. :smile:
Това как те възприемат околните зависи изключително много от начина ти на поведение. Научи се да бъдеш по-самоуверена (но внимавай да не преминеш в другата крайност, това също действа отблъскващо ;) ) Показването на добро отношение към околните и общуванрето с лекота са други не по-малко важни неща, които те првят привлекателна.
И за финал, за да се чувстваш по-самоуверена, ето едно малко заклинание от S.R.Wolf. (Изпитано е) ;)
Трябват ти огледало, евентуално цвят от роза, детелина, маргаритка, или други цветя, които за теб отъждествяват красотата, купа с вода, както и някакви средства за разкрасяване(крем, червило и т.н.), Може да се изпълни по всяко време, но най-добре по пълнолуние. Взимаш цветята и ги благославяш с думите:
"Нежни цветчета и чисто ухание, красотата и любовта в мен ще пребъдат."
Взимаш съда с вода и отпиваш от нея, преди което казваш:
"Любяща Венера, красива Афродита, докоснете тази вода и влейте същността на Любовта и Красотата в моето тяло"
"Елемент вода, благословен и зареден от .......(можеш да използваш името на конкретно божество), събуди красотата в мен."
След което отпиваш от водата. После благославяш и зареждаш по същия начин козметичните продукти, които си избрала. Ако желаеш, можеш периодично да зареждаш и благославяш различните средства за разкрасяване, които си купуваш (разбира се, не е задължително, достатъчно е просто да знаеш, че въпросните продукти действително ще ти помогнат в стремежа да бъдеш по-красива)
После погледни образа си в огледалото и кажи:
"Силата на красотата в мен, около мен и върху мен."-3 пъти
Постави огледалото на видно мясо в къщата, и всеки път, когато се огледаш в него си казвай наум същото.
:smile:
...
Това е само примерен ритуал, ако нещо не ти харесва в него, можеш да го променишкакто сметнеш за добре. Не забравяй, че най-важното е начина, по който чувстваш и възприемаш себе си. Желая ти успех! : icon_
Iehi Aour.
Аватар
Звездичка
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 124
Регистриран на: 19 Май 2005, 00:08

Мнениеот Selina » 27 Май 2005, 18:38

Чудесен коментар......не бих могла да го кажа по добре :smile:
Аватар
Selina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 10 Яну 2005, 11:34

Мнениеот Piper_Halliwell » 28 Май 2005, 15:59

Мерси много. Наистина оценявам начина, по който възприехте молбата ми. Благодаря ви.
On ne voit que son propre desir dans les yeux des autres. On voit sa peur comme la force des autres. Et on oublie de comprendre soi-meme avant de juger les autres.
Аватар
Piper_Halliwell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Сеп 2004, 13:54
Местоположение: някъде...там...

Мнениеот Звездичка » 30 Май 2005, 01:03

нп :smile: Дано ти е от полза.
Iehi Aour.
Аватар
Звездичка
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 124
Регистриран на: 19 Май 2005, 00:08

Мнениеот witch_88 » 22 Юли 2005, 15:53

Смеси три капки сок от здравец с три капки ванилия и две капки карамфилово масло.Оставете сместа да престои 7 дни преди да пристъпите към използването й.След това си намазвате китките и на двете ръце от вътрешната страна.Ще бъдшнеутразима.
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 31 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 31 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта