За успех в изпити и училище

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот breaker » 03 Окт 2010, 08:21

Изображение

Необходимо ви е:
2 чисти парчета хартия
мастило от шафран и розова вода
торбичка или тиксо
пчелен восък
сладка вода приготвена от мед
зелен памучен плат и зелен конец

Муската се прави когато слънцето е най-отгоре след обедната молитва (намаз) или веднага след сутрешната молитва (изгрев).
На двете парчета хартия се изписва молитвата от картинката с мастилото от шафран и розова вода. Над тях се казва 41 пъти:
Бисмиллях иррахман иррахим. След това едното парче хартия се слага в приготвенната от вас сладка вода и за 3 поредни
дни всяка сутрин пийте от водата. Другото парче хартия се сгъва като триъгълник, увива се с торбичка или тиксо и се запечатва
с восък. Всичко това се зашива в зеления плат. Носете приготвената муска винаги с вас.
Аватар
breaker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Ное 2009, 09:52

Мнениеот dmfreax » 19 Фев 2011, 02:54

Наистина бих искал да опитам този ритуал, но не мисля, че ще успея да нарисувам символите както трябва.
Аватар
dmfreax
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Фев 2011, 01:19

Мнениеот Nemezius » 19 Фев 2011, 09:30

dmfreax написа:Наистина бих искал да опитам този ритуал, но не мисля, че ще успея да нарисувам символите както трябва.


Принтирай я, а за хартия можеш да използваш или някаква по-лека, или направо паус, тъй като този тип хартия е прозрачна. В описанието на ритуала е дефинирано хатията да е "чиста" и нищо повече- значи би трябвало да е възможно това.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот rain » 19 Фев 2011, 14:35

Пак ще прозвуча заядливо, но ако ще правим нещо или го правим както трябва или въобще не.
Първо, не са символи, а са букви. Второ, не се рисуват, а се пишат и трето - няколко пъти е обяснявано,
че щом нещо не може да се изпише компромисният вариант е да се принтира. Преди да задавате
въпроси на които е отговаряно многократно ще четете форума иначе трия наред.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Senpai » 09 Юни 2011, 19:11

Здравейте!
Този ритуал ми допада,но имам един проблем.Мастилото от шафран-нямам възможност да го приготвя,а мисля,че е ключова "съставка" и все пак е част от самия обред.Има ли нещо,което да може да замести мастилото или поне да се доближава до същността му?
Благодаря предварително!
Аватар
Senpai
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Апр 2011, 11:54

Мнениеот deshulina » 28 Ное 2012, 13:38

Преди години правих тази муска, като я изпринтирах.При мен действието й беше феноменално, днес тя пак ми потрябва и се върнах във форума с цел да я изпринтирам отново, но поради някаква причина изображението с муската липсва, ще бъда много благодарна ако някой може да ми я изпрати.
Аватар
deshulina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Сеп 2008, 16:48

Мнениеот Nemezius » 29 Ное 2012, 11:22

http://prikachi.com/images/480/2552480f.jpg - това е адресът на изображението.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот degagement » 29 Ное 2012, 11:32

Мога да ви предложа моя 'ритуал' за успешно взимане на изпит icon_flowerface

Подготовка:
1. 2-3 дена преди изпита си слагам всички лекции и учебници + 2 празни тетрадки и едно приятно количество цветни химикалки в едно пликче
2. Пращам познати, приятели и семейство по дяволите, изключвам телефона (подсигурила съм се, че има кой да гледа детето тези дни, без да ме търси каквото и да става)
3. Подсигурила съм някаква сума, която да ми стигне за киснене по кафетата поне три дни за десетина часа на ден

Изпълнение на ритуала:
1. Харесвам си приятно квартално кафене, с нормални или ниски цени, където обикновено почти няма клиентела и отивам там.
2. Подбирам маса:
- по възможност да е на открито
- да е максимално далече от другите клиенти
3. Поръчвам си повечко неща за пиене, за да не ме притеснява сервитьорката поне 2-3 часа
4. Подреждам си материалите, като на първо четене преписвам всичко, което е важно, без излишни детайли в едната тетрадка. На второ четене се старая да чета бавно и да разбирам и осмислям онова, което чета. На трето четене вече решавам задачите, ако има такива, наред
5. Като се уморя, просто забравям уроците и изчиствам главата, гледам наоколо за нещо приятно от растителен произход по възможност и просто блея. Не се взирам, не прилагам конкретни техники, само се наслаждавам. Като си изчистя главата възобновявам ученето.

Обикновено 'ритуала' отнема 24 до 48 часа, като после имам 5 или 6 като резултат.
В редки случаи при изпитващи-гадняри отделям повечко дни според степента на гадост на изпитващия.

До ден днешен нямам невзет изпит. В много редки случаи съм имала под 5.
Ако материала не го разбирам добре, деня преди 'ритуала' досаждам на приятелка, която го е разбрала да ми поразкаже нещата.

Всеки може да отдели време преди изпита, да не говорим колко супер отзивчиви са майките да помогнат с деца или други грижи, когато се отнася за образованието :mrgreen:
Отделно това е чудесна почивка от всякакви грижи по ежедневие, семейство или проблемите, с които ни заливат познатите ни.
Няколко дни за нас си, без никой да ни търси сметка за нищо - къде сме, колко пари харчим и какво правим...

Не знам как никой не го е открил още.
И в дискотека съм учила преди изпит. Никой не ме притеснява, нали е 'за мое добро'. А и кой смее да ти противоречи и да ти пречи на образованието? Общоприетите норми тука са безпощадни и човек може спокойно да прати всички грижи по дяволите за 2-3 дни.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот darkeyedsoraya » 20 Апр 2013, 04:11

До degagement :-) :-) :-)
Абсолютно същия метод имах и аз. Само че аз се затварях у нас въоръжена с кафе и задължително правих пауза от два-три часа. Тогава на открито в кафенето зяпах разсеяно и отнесено сама като кукувица :-) и след като си вземех "дозата", ритуала продължаваше :-) без муски и 5 лева :-) Но за късмет да си направи човек муската поне да не тегли като Марко Тотю най-гадните въпроси си струва :-)
Аватар
darkeyedsoraya
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Мар 2011, 01:51

Мнениеот BallFace » 28 Апр 2013, 13:40

Не виждам снимката с буквите, някой може ли да я постне?
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот breaker » 03 Май 2013, 19:28

Изображение
Аватар
breaker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Ное 2009, 09:52


Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта