Да излекувате всички болести - Идрис Шах

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот kimbo » 31 Май 2011, 17:42

Реших да преведа ритуала, да е достъпен за повече хора и се надявам да ви е от полза.



Да излекуваш всяка болест


Вземете голямо парче черен плат и парче от дърво, което е било изложено повече от 7 години на слънчева светлина.
Някой майстори в древността са подбирали клонката от дървото, което на практика е била най близко до слънцето. Също така може да използвате парче дарво
от Къща с дървена конструкция/подпори който също са били изложени на слънцето повече от 7 години.


Вземете това парче плат и дървото и ги поставете в бяла купа/казан която е на половина пълна с пчелен восък.
След това поставете купата/казана върху бавен огън да престои за 2 дена.
След това прибавете малко количество пшеница и сварете съдържанието на цялата купа/казан във вода.
След като е сварено извадете парче от восъка и го поставете върху бяло парче плат, да престои на открито до пълнолуние.
След като Пълнолуние вземете парче от восъка и го сложете в разтопено олово.
След това с цялата тази смес трябва да направите пръстен, тоест да го излеете
Пръстенът трябва да пасва на първият ви пръст.
След като сте готов с пръстена от вътрешната му страна с железен пирон или друго желязно острие изпишете следното : AL OML LA

Този пръстен е талисман срещу всякакви болести, когато искате да го използвате:
Поставете черно парче плат на главата си може и черна качулка и застанете с лице към болният човек.
Подайте му ръката си която е с пръстена да я вземе между своите ръце и повторете думите AL OML LA
След това махнете пръстена от пръста си и го поставете в малко вода.
Дайте на болния да изпие тази вода и тогава той ще бъде излекуван.

Забележка: Стараех се максимално добре да го преведа по смисъл и значение но не ми стана ясно кой е първият пръст? Аз мисля че става въпрос за Показалеца но може и да е за палеца или кутрето? така че моля да си кажете мнението
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот kimbo » 31 Май 2011, 18:05

Забравих да допълня парчето дърво го поставете в черния плат тоест увийте дървото с плата.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот svetgerysvet » 20 Юли 2015, 17:01

Малко късно пиша kimbo, но ... и аз се питах кой е първия пръст, но...
Друго искам да попитам: останалата част от восъка * този който остава в бялата купа/казан заедно с увитото в ерен плат дърво - с него какво се прави, изхвърля ли се? Също и с дървото и плата с тях какво се случва?
become living god
Аватар
svetgerysvet
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Май 2015, 10:31


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта