Индонезийско заклинание да сте желани.

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Wizard » 07 Мар 2015, 14:23

Много от темите тук във форума са започнати от авторите си преди много години. Затова е добре да задавате отговорите си и търпеливо да чакате за отговор... Все пак това е форум за магия и хората със знания са рядкост.

По принцип прави това, което ти подсказва вътрешното усещане! Ако ритуала не стане по един начин, то следващият път пробвай нещо друго...
Ритуалите понякога работят различно, при различни хора.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот myurid » 08 Мар 2015, 08:19

johndoe написа:Здравейте и аз искам да попитам нещо понеже не разбрах..

казваш 3 пъти чанта и след това заклинанието ? или първо него и после чанта ? понеже живея в къща къде да го кажа на входната врата в двора, или тази на улицата преди да излезна ? може ли да се каже тихо или дори наум ?

колко често в месеца максимум мога да го ползвам ? ( понеже разбрах за прилив на енергия може ли да го използвам и преди физически упражнения тренировки ?)

Юнак, от постовете ти виждам в теб черти, които показват, че магията не е за теб. Нямаш дарбата, нито нужния характер за развитие на такава. (а да си изменяш характера само заради потенциални успехи в магията е дълго и неефективно, правят го предимно хора, които целят резултати за в следващия живот.)

По-добре се насочи към НЛП и самохипноза, под формата на себеутвърждения. Ако се научиш бързо да влизаш и излизаш от трансове, ще имаш в пъти по-добър резултат от каквито и да било магически опити.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот eXPerience » 09 Мар 2015, 00:08

Гледам, че се задава един и същи въпрос от различни потребители, а само аз не разбрах кое виждат като "чанта" и кое - като "заклинанието". Има само едно заклинание, което трябва да се произнесе три пъти, а "chant" е английска дума и най-разпространеното ѝ значение според Гугъл Преводач е "песнопение". Не знам думата "чанта" ли очаквате, че трябва да се произнесе три пъти...
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот johndoe » 09 Мар 2015, 14:50

myurid написа:
johndoe написа:Здравейте и аз искам да попитам нещо понеже не разбрах..

казваш 3 пъти чанта и след това заклинанието ? или първо него и после чанта ? понеже живея в къща къде да го кажа на входната врата в двора, или тази на улицата преди да излезна ? може ли да се каже тихо или дори наум ?

колко често в месеца максимум мога да го ползвам ? ( понеже разбрах за прилив на енергия може ли да го използвам и преди физически упражнения тренировки ?)

Юнак, от постовете ти виждам в теб черти, които показват, че магията не е за теб. Нямаш дарбата, нито нужния характер за развитие на такава. (а да си изменяш характера само заради потенциални успехи в магията е дълго и неефективно, правят го предимно хора, които целят резултати за в следващия живот.)

По-добре се насочи към НЛП и самохипноза, под формата на себеутвърждения. Ако се научиш бързо да влизаш и излизаш от трансове, ще имаш в пъти по-добър резултат от каквито и да било магически опити.



а не успя ли да отговориш конкретно на зададения въпрос вместо да си търкаш копчетата за това ? както и да е хората писа ли в темата не са влиза ли от години едва ли и ще влезнат .. щеше да е добре някой от тях да се беше включил към въпроса ми
Аватар
johndoe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2015, 09:41

Предишна

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта