Магия за любов с цигара

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот lord_beliar » 05 Дек 2011, 11:19

Тази магия ми е споделена от една близка приятелка. Много е ефективна и безопасна, както и проста. Ефектът от нея е следният : сърцето на любимия се смекчава и любовта му се разпалва повече, както и склонността му да прощава също се увеличава. Няма гаранция дали е автентична, защото цигарата е сравнително съвременно изобретение, но определено е ефективна, поне така ми е споделило момичето!

За изпълнението е нужно :
Цигара
Кибрит/не запалка/
добро настроение
усамотено място



В нощ на пълнолуние, излезте навън на някое високо място - балкон или хълм и запалете цигарата от кибрита. Ако сте пушач си я пушете спокойно като казвате заклинанието 3 пъти, ако не сте пушач просто я дръжте да тлее.Представяйте си как дима е разнасян от вятъра и отива до любимия/та. Посредством заклинанието може да омагьосате цигарата и да я дадете на любимия да я пуши(ако е пушач разбира се).

Заклинание:
Луната грее, вятър вее,
вятър вее, цигара тлее,
цигара гори, дим дими,
дим иди към сърцето на (името)
в сърцето му/й влез, затопли го
за мене с любов да мисли, в огън от любов да гори,
както тая цигара гори,
както пушач без цигара не може, така и той/тя
без мен (името Ви) да не може!
Да бъде! Да бъде! Да бъде !

След като изпушите цигарата, се приберете, а кибрита го изгорете целия !
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Castiel » 23 Яну 2012, 20:23

Значи,ако не е пушач, мога сам да си я "дръпна"?
Аватар
Castiel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 01 Яну 2010, 13:19

Мнениеот lord_beliar » 24 Яну 2012, 14:31

Ако прочетеш по-внимателно ще разбереш отговора на въпроса. Ясно е написано, че ако правещият магията е пушач може да си пуши цигарата, ако не е просто да я държи да тлее. А това с омагьосването на цигарата и даването й на любимата/любимия, не може да стане ако тя/той не е пушач. Ако се замислиш върху заклинанието може би ще разбереш защо!

Желая ти успех !
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот DrQuinn » 12 Фев 2012, 20:19

Какво значи "кибрита го изгорете целия"? :roll:
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот lord_beliar » 17 Фев 2012, 17:51

Благодаря за въпроса ! Значи след като се запали цигарата и изгори, се взима друга клечка от кибрита и се изгарят останалите клечки, заедно с кутията. Да станат на пепел и нея може да я разнесе вятъра!!!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот asiailieva » 21 Фев 2012, 03:07

Посредством заклинанието може да омагьосате цигарата и да я дадете на любимия да я пуши(ако е пушач разбира се).

Ако нямам пряк контакт с него действа ли това заклинание?
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот lord_beliar » 24 Фев 2012, 14:51

Ами първо не е лошо да прочетете добре и след това да питате. Надявам се да не прозвучи грубо. Правите си магията по описания начин. Вече ако е възможно т.е. имате пряк контакт и я дадете за пушене това би засилило ефекта на магията.
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот shevolinski » 07 Май 2012, 14:20

Здравейте,нов съм тук и много разглеждах същност се регистрирах пред 1 месец разбрах че тези работи много ме привличат.
И така въпросът мие,тази вечер ще направя тази магия но искам да знам да ли някой го е пробвал и дали наистина действа?
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот shevolinski » 25 Май 2012, 09:12

Този ритуал не действа,направих го изчаках цели 2 седмици и нищо не стана.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот Lord Voldemor » 26 Май 2012, 13:55

Ей този момент от заклинанието-,,както пушач без цигара не може''-ако обекта на заклинанието спре цигарите,всичко отива по дяволите,а е вероятно да настъпят допълнителни усложнения.
Шеволински,това,че при теб този ритуал не работи не означава,че по правило е така.
Още повече,че понякога,ако резултата от някой ритуал има опасност да ни навреди(пряко или косвено)Висшият Аз умишлено осуетява резултатността му.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот DrQuinn » 31 Май 2012, 18:53

Изчакал си "цели" две седмици?!?! :roll:
Аватар
DrQuinn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 16 Ное 2011, 17:22
Местоположение: Venice of the North

Мнениеот shevolinski » 01 Юни 2012, 11:31

DrQuinn написа:Изчакал си "цели" две седмици?!?! :roll:


Да точно както пише,го направих,и си помислих,че ще действа след няколко дена чаках,чака нищо не стана,както и да е вече не харесвам този човек!
Но още не разбирам защо не подейства?
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19

Мнениеот lord_beliar » 06 Юни 2012, 19:21

Като чета какво си писал ми става ясно на колко години си. И преди да хвърляш огън и жупел и да квалифицираш тази прекрасна магия като неработеща вземи първо да се осъзнаеш. Привличали го магиите и тва си е. Не искам да прозвучи грубо ама магия за любов ще прави, а не знае дали е влюбен или не. Лорд Волдемор ти е отговорил съвсем ясно, че понякога висшият Аз осуетява сработването на магията, особено в твоя случай. Нужно ли е да пиша, че ако беше направил черна магия и беше навредил на някого, а после почнеш пак да се обясняваш нещата ще се променят ли. Днес му е щракнало с магии да се занимава и веднага се заел да я прави. Вземи първо малко се информирай и тогава изразявай мнението си. Без труд няма задоволителни резултати. Има хора които, само чрез поглед биха могли да постигнат желанато, но това или е дарба или знания придобити с много труд. Съжалявам, че реагирам толкова агресивно, но и най-силната любовна магия да бях постнал, пак щеше някой аматьор да се оплаче.


Дано ти дойде акъла преди да си направил някоя глупост!
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта