Връзване на враг

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот StellaMorgana » 16 Май 2012, 11:12

Трябват ви: Восъчна фигура, която представлява вашия враг, лента или връзка от стара обувка, игла, лист хартия и химикал.
Ритуалът се изпълнява по време на намаляваща луна.
За целта на ритуала е по - добре сами да изработите фигурката. Примерно може да се изработи от дебела свещ, но използвайте нож, който не е ползван за друго и няма да се използва за рязане на храна след това. На гърба на фигурката с иглата напишете името на врага си. На листа напишете следното:
"Връзвам те, но без да ти вредя,
далеч от мене да стоиш.
Няма да те сполети беда,
ако не се опитваш да ми навредиш.

Предпазвам се от твоите вреди,
нека злобата ти към тебе да се върне.
Злото ти от мен далече да стои,
както казвам, така да бъде!"

Вземете лентата (връзката) и започнете да я увивате около восъчната фигурка, докато казвате заклинанието. Иглата вържете заедно с фигурката, но не я забождайте във восъка. Трябва да кажете заклинанието три пъти. След това изгорете листа със заклинанието. Остатъка от восъка направете на свещи и ги запалете, докато визуализирате успеха, който ще постигнете веднъж щом врагът ви е неутрализиран. Свещите трябва да изгорят напълно.
Забележка: Не мислете как врагът ви ще пострада. Не изливайте злобата си, просто си представете, че този човек е спрял да ви вреди.
Восъчната фигурка носете със себе си 3 дни, а след това я приберете така, че никой да не я намери. НЕ Я ЗАРАВЯЙТЕ!
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот hamster » 17 Май 2012, 10:03

една две "забележки" без да се сърдиш
1-добави към фигурката "нещо" на човека на който го правиш
2-докато пишеш името на фигурката "направи наричане"
3-след като минат 3 те дни завий фигурката в нов плат и я сложи в дървена кутия
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот StellaMorgana » 17 Май 2012, 16:14

hamster написа:една две "забележки" без да се сърдиш

Изобщо не се сърдя :) Когато допълнението е уместно, както в случая, не би трябвало да има за какво ;)
Да вземеш нещо на "врага" да, но ако нямаш, мисля че и така ще свърши работа.
Да, би могло да се направи наричане, вероятно ще свърже повече фигурката с човека. И да, дървената кутия също е добра идея. Аз бих го прибрала в някой шкаф, далече от досега на друг човек. Или на тавана примерно.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот degagement » 18 Май 2012, 07:39

Ако нямаш вещ на човека, който намагьосваш, винаги можеш да го завържеш чрез визуализация. За себе си винаги предпочитам първо да съм видяла човека на живо, да съм видяла специфичните неовладени моменти в поведението или говоренето, за да мога да си съставя цялостна картина за "енергийния" отпечатък, според мен си е просто излъчването на човека.
Със сигурност няма да стане за 5 минути по време на ритуала. Ако искаме по-сигурен ефект може да отделим няколко часа за тази работа, в продължение на няколко дена ако е необходимо. Можем предварително да се уверим, че сме отпечатали необходимото във фигурката.

Водата също така запечатва добре информация, но идеята има нужда от добро развиване, за да работи, така че пропускам за момента половин роман обяснения.

В подобна ситуация обаче, когато някой ти пречи или изобщо ти е трудно, когато е наоколо, човек би могъл да го използва, за да проучва реакциите си и собствените си неовладени моменти. Като цяло подобни ситуации развиват, ако започнем да се самонаблюдаваме пасивно - какви мисли имаме, какво усещаме по тялото си, къде усещаме напрежение или блокажи, кога се изпускаме и реагираме неовладяно и т.н.

В подобни ситуации понякога си правя сигил за саморазвитие в някаква насока. Обикновено е за качеството, което ми е необходимо да овладея, за да не ми влияят неприятно подобни ситуации или хора. Всеки път когато се набере енергия, просто пращам в сигила. Ако ми е скучно в някакъв момент - взирам се в сигила, усещам формата му. Може и мантра да си добавя, за да си имам повече опции според ситуацията. Ако наоколо има говорещи хора, по-лесно е да се съсредоточиш и откъснеш със образ и заклинание едновремено.

Ако можем да променим гледната си точка от дразнене към любопитство какво можем да придобием, дори неприятните моменти и хора стават ценни в живота ни ;)
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот hamster » 26 Май 2012, 20:00

degagement съгласен съм с теб за визуализацията но за да се съсредоточиш по този начин и за необходимото време изисква доста подготовка и този метод е за доста по напреднали а и можеш ли го въобще няма да имаш нужда от "ритуалчета" надявам се разбираш какво имам в предвид
допълненията които направих са универсални и могат да се използват и за други подобни ритуали за по начинаещи "за да им се получават по лесно нещата"
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот degagement » 28 Май 2012, 02:31

hamster написа:degagement съгласен съм с теб за визуализацията но за да се съсредоточиш по този начин и за необходимото време изисква доста подготовка и този метод е за доста по напреднали


Метода не е за напреднали, тъй като съм го ползвала успешно в първите месеци на практиката си изобщо. Когато наистина искаш нещо, си сядаш на задника и не мърдаш докато не се случи каквото ти е необходимо, ако ще и 6-7 часа да отнеме.
Зависи дали желанието ти е мимолетно или е стигнало до степен да се развие в здрава и силна воля.

За подготовка:
Преди да започнеш практика, която ти се струва сложна - взимаш си душ, изчистваш физически помещението - цялото и основно, после правиш един прост пречистващ ритуал, после медитация, отново пречистващ ритуал и започваш "сложната" практика.
Когато почистваш помещението и себе си с идеята да проявиш уважение към силите, с които ще боравиш, се подготвяш. След това правиш и няколко по-енергийни прочиствания. Ако е необходимо - отделяш един час само за това. Както си го усетиш.

Не че пиша нещо ново. Тези неща са описани навсякъде.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот hamster » 09 Юни 2012, 19:58

нямах предвид самата визуализация


ПС. така като гледаш мненията и въпросите из форума какъв мислиш е процента на хората които
[*Когато наистина искаш нещо, си сядаш на задника и не мърдаш докато не се случи каквото ти е необходимо, ако ще и 6-7 часа да отнеме.
Зависи дали желанието ти е мимолетно или е стигнало до степен да се развие в здрава и силна воля.] :mrgreen:
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот degagement » 12 Юни 2012, 00:57

Не знам имат ли и 10 сред стотиците пишещи....

Ама винаги мога да кажа каква е тайната - пък който иска да се възползва от нея
Колкото и да изкривяваме и крием нещата, търсещите винаги ще намират истината.
И колкото и велики тайни да разкриеш, нетърсещите ще ги домързи да ги опитат, нито пък ще ги разпознаят.

Но е факт, че начинаещ може да го направи. Дали иска е друг въпрос.

Абе прав си, само увъртам с мои думи...
Знаеш как е - егото на магьосника, нищо ново за мен
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот kemal86 » 16 Юни 2012, 11:35

Имам 2 въпроса ! Какво да направим след това с ножа и останалата изгоряла свещ след ритуала ? Може ли като предмет на врагът сй да ползваме негова снимка ?
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот kemal86 » 16 Юни 2012, 12:12

И още един уместен въпрос ! З дни носим фигурката в нас,но само през деня ? Иначе през ноща, ако е у нас,когато спим ще я счупим !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот StellaMorgana » 16 Юни 2012, 18:11

kemal86 написа:Имам 2 въпроса ! Какво да направим след това с ножа и останалата изгоряла свещ след ритуала ? Може ли като предмет на врагът сй да ползваме негова снимка ?

Ножът може да се използва за ритуална работа, но не и за нещо, свързано с храна. Какво ще рече "останалата изгоряла свещ"? Ако имаш предвид това, което остава след пълното изгаряне на свещта (тоест миниатюрно парченце восък и може би малка част от фитила), можеш да ги изхвърлиш в течаща вода или евентуално на кръстопът.
kemal86 написа:И още един уместен въпрос ! З дни носим фигурката в нас,но само през деня ? Иначе през ноща, ако е у нас,когато спим ще я счупим !

Има се предвид да се носи фигурката през деня в чанта или пришита към дрехите. Не съм чувала нещо (талисман, фигурка, каквото и да било) да се носи и през нощта. Не че е изключено, но мислех, че се подразбира.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот kemal86 » 18 Юни 2012, 09:43

Хеката,ако въпросите ми са те подразнили, извинявам се ! Благодаря,за точните и конкретни oтговори !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта