черна магия

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот skala » 14 Юни 2012, 00:58

Намерих входната ни врата залята с черна смес,а под изтривалката бяло обгорено листче с надписи-последният отчаян опит на една жена да ни раздели с моя ...Направих няколко ритуала за разваляне на черна магия.Някакви идеи каква може да е сместа и как да махна тази гадост?Притеснява ме ,че жената е туркиня и магията е за смърт за мен и за раздяла в най добрият случай,а аз не съм толкова веща.Не мога да се меря с някой ходжа например.Хора помагайте ...
Аватар
skala
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Мар 2012, 03:26

Мнениеот Abathor » 14 Юни 2012, 10:19

Ако си сигурна че е от онази жена, хвани остатъка от листчето, отиди до тях и я помоли да спре с глупостите си.
Просто хвърли листчето пред нея и толкова.
Като се върнеш у вас пий една студена бира, много добре се отразява в това горещо време.
Ти си прецени, но доста често проблемите могат да бъдат разрешени без много хари потърски истории.
Ще си спестиш време, нерви и пари , ако онази си поприказваш с онази и се разберете.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот skala » 16 Юни 2012, 03:41

Благодаря, че си си направила труда да отговориш,но съвета не струва.Първо,не бих пазила това,нито да го внасям в къщи, какво ли остава да го нося на притежателя му.Всеки лаик знае,че такива магии не се пипат.Второ питах за ритуал за разваляне и някой с опит каква може да е сместта и символиката и.Лисчето ее магия за любов,черната смес е за мен-това е ясно.Трето,харипотърски истории в случея няма,а няколко ритуала ,които помагат в такива случеи и мога да споделя.Да не заравяме в кой раздел на форума сме.Пък ти ако имаш подобен проблем,си действай по твоя си начин-успех.
Аватар
skala
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Мар 2012, 03:26

Мнениеот degagement » 18 Юни 2012, 13:54

Прах при прахта
Пепел при пепелта
Откъдето довло - там да се върне

Много си го обичам това заклинанийце.
А може и да се намери заупокойната молитва дето поповете неят при погребение, да се допълни.
Мен ме мързи да търся.

Абатор, дали имаш вариант да я намериш да я постнеш? Би било идеално да се ползват цитати от нея.

Един вид наричаме намереното както се нарича над мъртвец - от пръст е бил съграден и при пръстта се е върнал.
По същия начин каквото си намерил произтича по един или друг начин от пръстта и земята.

Така не пипаш нищо. Може да си купиш нова метла и лопата, да го изметеш внимателно и да го погребеш някъде 8)

Това са само бързи идеи. Нищо ново не пиша всъщност.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Abathor » 29 Юни 2012, 07:14

Заупокойната молитва ще свърши работа ако иска да вкара съседката в гроба. Тоест опява я и заравя нейна снимка... праща я оттатък, да си я прибере Господ.
Скала - вместо да предполагаш хвани се с гадателски метод или намери човек с такъв, да видиш кой е най-удачния начин да решиш проблема. Тоест какво е направено, какво е осъществено и как ще се помогне. Да имаш правилната стратегия често е по-печелившо от могъщите заклинания.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42


Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта