Ритуал за изпълнение на желание

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Darkss » 28 Авг 2014, 01:07

Този ритуал е мощен и красив.
Провежда се седем дни без прекъсване. Трябва да запомните, че всеки започнат ритуал не бива да се прекъсва. Затова се постарайте да прецените силите и времето си. Ако не може сега, отложете го. Защото в енергийно отношение прекъсването отслабва всяка магия.
Вземете малка църковна свещ и с флумастер нанесете шест еднакво големи деления. Получават се седем части - това са седемте дни на ритуала.
Поставете свещта в свещник и напишете желанието си на хартия. Сложете листа с желанието под свещника и запалете свещта. Докато тя гори до първата чертичка, изричайте над огъня своето желание. Щом свещта се стопи до чертичката, загасете я.
Поставете свещта и листчето под нея на перваза на прозореца до следващия ден. Отново изпълнявайте ритуала всеки следващ ден. На седмия ден, когато свещта почти догори докрай, вземете листчето и го запалете с огъня от нея. Разпръснете пепелта през прозореца.
Желанието ви много скоро ще се сбъдне.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот myurid » 05 Сеп 2014, 10:53

ако ставаше толкова лесно - вече да сме милионери всички
:D

да кажем че си пожелая: искам да имам 17 апартамента по 90 квадрата минимум, всичките в различни квартали на софия
да кажем, че направя горния ритуал - що пък не, всеки ще се съгласи, че това е много малко усилие за поставената цел - 17 апартамента

Според теб, Даркс, мога ли да очаквам, че "желанието ми скоро ще се изпълни"?
А ако напиша "1700 апартамента"?
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот johnconstantine » 23 Ное 2014, 16:52

съгласен :) този ритуал не работи, това е сигурно.
1.за да ти се изпълни желание, каквото и да е, трябва да си имаш работа с много по-висши сили.
2.нищо не става абракадабра и хоп ето ни.... не е безплатно, нарича се "мечешка услуга-взимаш, но даваш не по-малко ;)
3. Не поствай глупави ритуали
Аватар
johnconstantine
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Ное 2014, 20:19

Мнениеот eXPerience » 24 Ное 2014, 18:57

Добре е един ритуал да се изпробва преди да се оплюва. Сигилите също могат да се използват за изпълнение на желание и си работят прекрасно за тази цел. Иначе пред всеки ритуал може да се постави нереалистична цел и след това да коментираме как не работи. Магическите техники от тип "за изпълнение на желание" по принцип са за дребни неща. Например: да ме назначат на работа.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Wizard » 28 Ное 2014, 11:57

Съгласен съм с eXPerience -"Добре е един ритуал да се изпробва преди да се оплюва." ; "... пред всеки ритуал може да се постави нереалистична цел и след това да коментираме как не работи."

Ако си поставите нереалистични цели и освен това не съставите точен ПЛАН на това как точно да се случи/изпълни вашето желание - меко казано - нищо няма да стане!

Този ритуал може да се ползва например да срещнете определен човек, или да панирате да си купите определен предмет и когато отидете в този магазин, предмета да ви "чака" да го купите.... Нещо подобно...
Желания от рода на 70 апартамента, 2 мил. в банкова сметка и т.н. трябва да бъдат правени с много по-сериозни магически ритуали и освен това МИСЛЕТЕ за последствията, които ще се случат с вас СЛЕД като ви се изпълни желанието... Дали бихте желали тези промени, дали бихте били щастлив, близките ви дали биха останали без последствия, след една такава промяна/намеса от ваша страна при ПРОМЯНА на събития в живота ви.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Darkss » 06 Яну 2015, 03:25

На всеки му е ясно,че 70 апартамента чрез ритуал като този няма да получи :) не беше нужно да го поствате...Имам чувството,че в последно време някой хора ме нападат нарочно..И аз ще взема да намеря някой ритуал и много лесно ще го оплюя...Пробвайте преди да спамите излишно,аз го пробвах и резултата беше положителен!
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта