Ритуал за договор със Сатан

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот danzi » 01 Дек 2014, 11:10

Здравейте. Попаднах на един ритуал, но има някои неща, които не са ми ясни. Ще съм благодарен да получа малко помощ. Става дума за следното:

Ще ти трябват:
• Една или повече черни,сини и червени свещи(колкото искаш,толкова)
• Стерилна игла или бръснач
• Парче от чиста хартия,достатъчно голяма за да напишеш молитвата дадена долу
• Сух молив,с които да напишеш името си(с кръвта си,като топиш молива в него).
Напиши следната молитва:
ПРЕД ВСЕМОГЪЩИЯТ И НЕИЗРАЗИМ БОГ САТАН/ЛУЦИФЕР И В ПРИСЪСТВИЕТО НА ВСИЧКИ ДЕМОНИ ОТ АДА,КОИТО СА ИСТИНСКИТЕ И ИЗНАЧАЛНИ БОГОВЕ,АЗ(кажи си името тук) ОТХВЪРЛЯМ ВСИЧКИ ПРЕДИШНИ ДОГОВОРИ И СЪЮЗИ.ОТХВЪРЛЯМ ФАЛШИВИЯТ ЮДЕО-ХРИСТИЯНСКИ БОГ ЙЕХОВА,ОТКАЗВАМ СЕ ОТ НЕГОВИЯ НИЩО НЕ СТРУВАЩ СИН ИСУС ХРИСТОС,ОТХВЪРЛЯМ НЕГОВИЯ ГНУСЕН И НИЗЪК СВЯТ ДУХ.

АЗ ОБЯВЯВАМ,ЧЕ САТАН/ЛУЦИФЕР Е МОЯТ ЕДИНСТВЕН БОГ.ОБЕЩАВАМ ДА ГО ПРИЗНАВАМ И ПОЧИТАМ ВЪВ ВСИЧКИ НЕЩА,БЕЗ РЕЗЕРВИРАНОСТ И ОЧАКВАМ В ЗАМЯНА НЕГОВАТА МНОГОКРАТНА ПОДКРЕПА В УСПЕШНОТО ЗАВЪРШВАНЕ НА ПОСТАВЕНИТЕ ОТ МЕН ЦЕЛИ И ИЗПЪЛНЕНИЕ НА МОИТЕ ЖЕЛАНИЯ .

Важно е да се изкъпеш преди всички ритуали,които правиш,това се прави с цел респект.
Щом си готов,запали свещите.Вземи иглата и убоди твоят показалец на лявата си ръка,отдели малко кръв и изпиши името си с кръвта.
Кажи молитвата високо или наум.
Сгъни хартията и я запали на пламъка на свещта.Много от нас са останали след това в състояние на медитация,докато свещта изгори.
След края на ритуала,завърши с думите:"така да бъде" .И с едно Звучно:ПРИВЕТ САТАНА!

Въпросите ми са:

1) Някой практикувал ли го е?
2) От всеки цвят свещи ли трябва минимум по 1 или от един цвят е достатъчна 1 свещ?
3) Една позната го е правила, но нейни познати са й казали, че не трябва да го върши сама и затова друг го е направил в нейно присъствие. Това така ли е или няма значение, защото тя ми каза, че не е сигурна дали е вярно и не може да ме посъветва сам ли да го извърша или да помоля някого?
Благодаря предварително! :)
Аватар
danzi
 
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Сеп 2014, 20:44

Мнениеот 18O94 » 11 Дек 2014, 08:56

моят въпрос кум теб е - Защо се интересуваш от договор със Сатаната? Самия ти искаш да направиш такъв договор за себе си или питаш чисто информативно?
Ако е първото, то както би поискал ти от него?

Wizard: използвай подобни сайтове, за да преведеш текста си: http://5ko.free.fr/bg/cyr.html
Аватар
18O94
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Дек 2014, 11:28

Мнениеот danzi » 31 Мар 2015, 02:03

Здравей. Извинявам се, че чак сега отговарям, не бях влизал доста време. В отговор на въпросите ти - искам го за себе си. Имам позната, която е извършила ритуала и каза, че от тогава сякаш нещата се подреждат (не е нещо огромно, например да стане милионерка за ден, но родителите й се занимават с частен бизнес и след тежък и продължителен период всичко е потръгнало изведнъж, а и ми каза, че се чувства добре и сигурна, няма проблеми и т.н.). Какво бих поискал - напоследък в живота ми се сучват доста отрицателни неща ( и едва ли е от нагласата ми, защото съм неспасяем оптимист ) и просто нищо не е както трябва. Искам всичко да е наред, Имам някои желания, за които бих заплатил доста, само да се осъществят (все пак казват, че душата е най-скъпото нещо, което човек притежава и съм готов да я предложа, стига да има начин). Това е. Доколкото разбрах, доста хора са правили този ритуал, не съм говорил с друг, освен моята позната, но се надявам да се получи. Когато го извърша, ще пиша дали е станало нещо.
Аватар
danzi
 
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Сеп 2014, 20:44

Мнениеот myurid » 31 Мар 2015, 08:59

Съжалявам, че ще трябва да разочаровам всички "поклонници на Сатаната", но този "договор" няма нищо общо с него.

Свързването със сатаната и сатанизма е приемане на някаква религия, и това не става с никакви договори и ритуали, а с вземане на решение и заживяване според изискванията на съответната религия. Съвсем ясно е оттук, че едно 90% от "християните" не са никакви християни, просто защото нито спазват, нито се стремят да спазват изискванията на христянството... па ако ще и 20 пъти да са кръщавани, и всяка седмица да се причастяват. Това е парлама за пред хората, но не и реална връзка с "ангела-водач" на дадената религия.

Привежданият ритуал има връзка с това да премахне всякакви стари обещания, "договори и съюзи", които сме давали против волята си, и които сега ни тежат, понеже са безполезни. Той ни помага да престанем да правим ненужни подсъзнателни усилия, спира изтичането на енергия от нас. Срещал съм го в няколко различни варианта, с обръщение към различни богове, и също така отказ от различни.

Ритуалът работи! Ефективен е! Това е много добър пример за ситуация, в която 1 прост ритуал е в пъти по-ефективен от всякакви "ментални магии".

Съветът ми е да го направиш не със Сатан-Люцифер, а с което божество сам си харесваш. Е, ако си падаш сатанист, тогава и със Сатаната става. Но ако си падаш по нещо друго - със сигурност ще е по-ефективно да се обърнеш към това към което те влече сърцето ти.

Писането с кръв е ок, като можеш да я разредиш с малко(ама малко!) вода или вино, колкото да не засъхва прекалено бързо.

Свещите ги избери в цвета, свързан с божеството към което се обръщаш - за Сатан, Хеката, и всякакви подземни божества черно; за земни божества - зелено или кафяво, за небесни и звездни като Перун, Тангра, Зевс, Уран, Еос, КуанИн, Аматерасу, Шива, Вишну, .... - сини или виолетови; и т.н. .... давам само примери, просто го усети - цветът е второстепенен! Важното е да са повечко свещите и да са еднакви.

Ако участва друг човек, е нужно той да споделя и одобрява виждането ти, и най-добре да е вече взел същото решение, било то към това или друго божество.

Освен къпането, за очистване е добре и да не ядеш "тежки" храни - алкохол, чай, кафе, месо, риба, зърнени(хляб, ориз, жито, боб, грах, леща), рафинирани(захар, олио, масло, маргарин), сладкарски изделия(имат много захар и мазнини) - лично аз го правя по два дена обикновено, някои познати по цяла седмица... въпрос на избор - важното е да го има, и да не се прекали... целта не е аскетизъм, а само очистване на тялото. И да не забравяме бръсненето, ако сме мъже...

Завръшването на ритуала: ако умееш да медитираш - най-добре да го направиш за около 20-30 минути до около час... ако не умееш, по-добре направи усилие и изчисти съзнанието си от мисли и чувства за 10ина секунди, фокусирай се върху дълбокото желание, събери волята си, повтори няколко пъти обета си и... приключвай по най-бързия възможен начин! изгаряш хартията, гасиш свещите, триеш символите, почистваш мястото, обличаш дневните дрехи и т.н. - по най-бързия начин... добре е предварително да си отработил как ще приключиш!!! Целта е да преминеш към някаква нормална ежедневна дейност и ВСЕ ОЩЕ да помниш ясно настроението от ритуала. То ще се изличи до час-два, а за това време е хубаво да свършиш поне няколко различни задачи... така си го "отнасяш" в ежедневието.

И внимавай точно как ще дефинираш в мислите си характера на "божеството" към което се обръщаш - на едно и също име може да откликнат различни духове, в зависимост от това какви очаквания имаш, и как си го представяш - защото "името" на духа не е само думи, но и някаква мисъл... и излъчвайки различна такава... абе ясно е - ще откликнат различни същности... затова най-добер мисли няколко дена предварително за това "кой сатан точно" искаш да призовеш - дали "мъчителя на правоверните" или пък "даряващия наслади" или "носещия светлина" или ... там каквото друго си харесваш...
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот myurid » 31 Мар 2015, 09:05

забравих да кажа, че съм правил този/подобен ритуал два пъти в интервал от 7-8 години - веднъж самостоятелно, веднъж с компания... и двата пъти бяха ефективни, но първият не бях много наясно със себе си... разликата беше голяма!

Бих препоръчал да не се искат "земни блага" или "цялата небесна мъдрост" или нещо подобно конкретно, а да се моли за "водачество/закрила във всяка една област на живота" или нещо подобно обобщено... оставяйки на Духа да прецени от какво имаме най-много нужда... опитът ми показва, че тогава резултатите са най-големи и най-всеобхватни.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот danzi » 01 Апр 2015, 03:41

Много благодаря за съветите. Не съм вещ в тези неща и ще помоля познати да ми помогнат. Не знам защо, но искам да сключа договора със Луцифер. Влече ме към него. Това което искам е, да ми потръгне животът. Относно употребата на алкохолни вещества (например) няма никакъв проблем, дори и с дни. За свещите, засега намерих точно описаните, като черна трудно намерих. От едно нещо се страхувам, и то е настроението ми. Ако не съм в добро, то може да пожелая да съм втория Хитлер. Ако съм в добро, може да поискам съвсем човешки неща и то не само за мен. Много зависи, затова сериозно обмислям тази крачка.
Аватар
danzi
 
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Сеп 2014, 20:44

Мнениеот myurid » 01 Апр 2015, 15:38

най-доброто решение е сам да станеш вещ - да започнеш да четеш повечко за същия този Луцифер

Всъщност, даденият ритуал представлява непълно "посвещение" в различно по вид вярване. Казвам непълно, защото реално погледнато, никоя церемония не може да те посвети в нещо, нито да свърже с дадена сила. Това можеш да направиш само ти сам, като научиш повече за тази сила или мироглед, и като живееш съобразин с нея живот. Луцифер например е свързан с научното знание и "различаването на добро и зло" - тези тооооолкова ужасни и противни на християнството(а и за други религии) неща. Това което ритуалът прави, е да привлече вниманието на силата към теб, а също да събере силите на подсъзнанието ти, за да се измениш...

тааа.... психологическият ефект от подобни ритуали, би трябвало да е намалянето на прескачането между добро и лошо настроение. От една страна, би трябвало лошото настроение да започне да се случва по-рядко, и от друга страна да е за по-кратко. Това може да ти е един от критериите. Друго което може да се очаква, е животът да ти предложи нови възможности, но именно от теб ще се очаква да се възползваш от тях. Няма обаче магия, след която всичко само да се нареди, и всички блага да ти идват от само себе си. Вероятно ще срещнеш и ситуации в които ще се налага да отстоиш новия си мироглед - действай разумно, в някои от тях се скатай, в други смело декларирай гледната си точка - преценявай сам кога как!
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Kimii » 28 Май 2017, 21:15

Здравейте, извинявам се за отклонението на темата, искам да попитам ако някой може да ми каже някой ритуал с който да права Луцифер
Аватар
Kimii
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Яну 2017, 15:47

Мнениеот Kimii » 28 Май 2017, 21:50

Тоест да го призова
Аватар
Kimii
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Яну 2017, 15:47

Мнениеот chocollatte » 02 Юли 2017, 08:11

Kimii написа:Тоест да го призова

Здравей ,
предлагам ти да си свалия книгите с ключовете на цар Соломон, там всично е описано подробно
само да знаеш, че е на английски, вообще не е лесно и доста плашещо но пък може и да ти помогне
ето ти и сайта: https://occultknowledge.wordpress.com/% ... %BA%D0%B0/
КЪСМЕТ !!! :wink: :wink: :wink:
Аватар
chocollatte
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юни 2014, 09:47


Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта