Арабско заклинание за успех във всичко

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот legion2 » 27 Фев 2016, 00:25

Много е лесно и е много силно . Всяка сутрин когато се събудите изричайте минимум по 100 пъти
''ALLAHU SAMMAD'' - '' АЛЛАХУ САМАД '' .. Ефекта се вижда различно при всеки при някой е до часове а при други до дни или повече .Това го разбрах от 1 ходжа и реших да го споделя с вас .Успех
Аватар
legion2
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 31 Май 2014, 08:33

Мнениеот chocollatte » 06 Мар 2016, 07:58

А ти пробвал ли си го ? Имаше ли успех :roll: ?
Аватар
chocollatte
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юни 2014, 09:47

Мнениеот myurid » 09 Юли 2016, 19:38

"Аллах-у-саммад" е един от многото "именана Бога" използвани в духовния път на Исляма. Точно този израз означава нещо като "вседържител" или "всеопора" (за по-точно и задълбочено тълкувание питайте някой Имам или суфи-Шейх). Приблизително съответства на християнската молитва: "Светий Боже, светий Крепки, светий Безсмъртни помилуй нас!".

Метода на повтарянето на подобни изрази се нарича "зикр" - помнене на Бога, концентриране върху Бога. Прави се или на глас, или наум, или въобще без думи(каквото и да значи това). Съпровожда се понякога с ритмично дишане или поклони, понякога се прави със затворени очи, а понякога докато вършиш дневната си работа. Доколкото са ми казвали, трябва да се избере подходящо за характера на всеки човек име, за постигане на ефект... който ефект е "единение с Бога".

Също така "зикр"-ът се съпровожда с други упражнения, като намаз(5 дневни молитви), размисъл за своите дела, литании(слушане на проповеди и четене на корана или други духовни книги) и прочие.

и бройката не е 100 пъти сутрин... бройката обикновено е "колкото можеш... дневно". това може да включва 100 сутрин, 100 на обед, 100 вечер, а може и... "само 1 с всяко вдишване-издишване". Обикновено упражненията се предписват от "личния ви духовник", койго следи за ефекта и променя упражненията, за да не ви избият чивиите... това във връзка че ефектът може да варира. да, може да варира, нооо НЕ БИВА!

Лично аз съм опитвал метода зикр, но с друго "име на Бога" и в съпровод с още 1 упражнение предназначено да балансира ефекта... поне доколкото ми го обясниха. Точните детайли обещах да запазя в тайна от широката публика. Ефект имаше, интересен беше, но това не е път за мен, така че се отказах в един момент...

а и както се оказа - ВЪОБЩЕ НЕ Е ЛЕСНО да изпълняваш дори това просто упражнение ден след ден, месец след месец, ежедневно във всеки един възможен момент.
Колко е силен ефекта не се навивам да оценявам, защото според книгите ефекта на зикр се мери "не с броя на повторенията, а със силата на присъствието" ви... пред лицето на Единния.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта