Магия да си намерите подходяща работа!

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот fly^spirit » 19 Авг 2004, 16:46

Запалете 7 бели свещи,посветени на св.Йосиф,закрилника на работниците.Разположете ги на място ,кадето се пресичат две алеи в гробището.Поставете под свещите лист хартия с изписани върху него следните думи:
"Скъпи свети Йосифе!Искам,с помоща на тези свещи,да измоля от теб да откриеш за мен работа,която ми подхожда.Заричам се да паля в твоя чест по една бяла свещ всеки понеделник в продължение на една година."
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот Гост » 19 Авг 2004, 18:54

fly^spirit написа:Запалете 7 бели свещи,посветени на св.Йосиф,закрилника на работниците.Разположете ги на място ,кадето се пресичат две алеи в гробището.Поставете под свещите лист хартия с изписани върху него следните думи:
"Скъпи свети Йосифе!Искам,с помоща на тези свещи,да измоля от теб да откриеш за мен работа,която ми подхожда.Заричам се да паля в твоя чест по една бяла свещ всеки понеделник в продължение на една година."


Всичко хубаво, ама ако те питам сега да ми кажеш по отделно всяко нещо защо се прави, ще можеш ли ? Защо точно гробище защо кръстопът и т.н. Защо бели свещи. Разтълкувай ми целия ритуал стъпка по стъпка. Ако неможеш - защо го даваш ?
Гост
 

Мнениеот Гост » 20 Авг 2004, 15:11

Не разбирам какво общо има това защо давам ритуала след като може да е от полза.И не не мога да обясня символизацията на 7 свещи и гробището.Този форум както забелязвам за теб е състезание С,а не източник на информация.Аз изпълних ритуала и в момента си имам добра работа.Какво значение има че не съм написала значението на символиката?След като ритуала би помогнал защо да не го напиша?Ти пък да не би да си изкочил със сертификат по рождение?Мисля,че е доста постно от твоя страна на всяка тема да правиш забележки.Не можеш да крикуваш всеки,който споделя информация.Аз не се срамувам да си призная,когато не знам нещо и затова питам.Така,че сега те питам-ако ти можеш ми обясни символиката?
Гост
 

Мнениеот fly^spirit » 20 Авг 2004, 15:15

Между другото това горе бях аз.Извинявам се,просто забравих да вляза.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта