Конструктор на сигили.

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Мнениеот Enforcer » 25 Сеп 2007, 20:22

Тука в работата ми хрумна, че вместо да си играем да сглобяваме сигилите буква по буква пък и ги размесваме може да си помогнем с нещо, което да маха повтарящите се букви, интервали и след това да размесва буквите вместо нас. Ето какво сглобих за 20 мин през почивката си. Сега пия кафе. Надявам се това да е полезно някому. Конструктор за сигили.
Кажете какво мислите.
http://sigilbuilder.hit.bg/
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 25 Сеп 2007, 22:13

Интересен вариант за конструиране на сигили! Аз обаче си мисля, дали не би могло малко да се поусложни програмата с някои допълнителни опции, като например: определена буква да отговаря на определена наклонена линия. И така в крайна сметка бихме имали както сигила от думи, така и неговото знаково изражение (печата на думите).
Дали би могъл да постигнеш такъв ефект?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот BeLLe » 25 Сеп 2007, 22:16

получава се много неприятно струпване на съгласни... някак си , не е като да си ги подредиш :) иначе.. добре си се постарал 8)
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот WandaBlenda » 25 Сеп 2007, 22:53

Браво супер си се сетил. Не можах обаче да разбера, защо ми излизат букви които са повтарящи се и би трябвало да ги няма?
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 00:01

WandaBlenda написа:Браво супер си се сетил. Не можах обаче да разбера, защо ми излизат букви които са повтарящи се и би трябвало да ги няма?

Прави разлика между малки и големи букви. Тоест ако си написал А и а ще ги счете за различни. Същото важи ако си написал а на кирилица и на латиница. Иначе не допуска повторение. Това за разликата в регистъра (за големите и малките букви) ще го оправя ако трябва.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 00:04

Wizard написа:Интересен вариант за конструиране на сигили! Аз обаче си мисля, дали не би могло малко да се поусложни програмата с някои допълнителни опции, като например: определена буква да отговаря на определена наклонена линия. И така в крайна сметка бихме имали както сигила от думи, така и неговото знаково изражение (печата на думите).
Дали би могъл да постигнеш такъв ефект?

Мога да го направя. Ще трябва да измисля някаква линия за всяка буква - била тя на латиница или на кирилица.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот WandaBlenda » 26 Сеп 2007, 00:18

Ами не.Не беше с главни и малки букви. Беше буквата "М".От думата "имам".Други М-та нямаше в изречението.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 00:21

WandaBlenda написа:Ами не.Не беше с главни и малки букви. Беше буквата "М".От думата "имам".Други М-та нямаше в изречението.

С какъв браузер си ? Защото например за "ИМАМ ИМАМ" като резултат изкарва "ИАМ" , "ИМА" и прочие.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот WandaBlenda » 26 Сеп 2007, 04:45

Сиа Мънки - Мозила

П.П.Ех, от къде я измислихте тая забрана на латиницата :roll:
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот WandaBlenda » 26 Сеп 2007, 04:49

Пробвах и с Експлорър и с Опера.Все тая.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 06:49

WandaBlenda написа:Пробвах и с Експлорър и с Опера.Все тая.

Тествал съм го и под трите. "да имам успех в новата работа" дава например следния сигил: "мпоахдисвнтуреб" или "прсуемднвотхаиб". Не виждам нещо, което се повтаря. В смисъл нали идеята е да махнем буквите, който се повтарят и да остане само една от тях ?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 06:52

WandaBlenda написа:Пробвах и с Експлорър и с Опера.Все тая.

Аааааа. Да не би да трябва да се махат всички, който се повтарят - и една да не остава ? Тоест ако се повтаря пет пъти "а" "а" да го няма изобщо в сигила ? Ако е така - ще го оправя.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот WandaBlenda » 26 Сеп 2007, 08:14

Именно.Напиши в Гугъл "сигил" и ще ти излязат достатъчно обяснения.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот alistar » 26 Сеп 2007, 08:35

Браво:) Готино е:) Поне пести доста време,ако някой е решил да си прави сигил:)
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 08:58

WandaBlenda написа:Именно.Напиши в Гугъл "сигил" и ще ти излязат достатъчно обяснения.

Оправено е. Погледни пак. Там ще видиш и ника си.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот WandaBlenda » 26 Сеп 2007, 13:25

:mrgreen: :mrgreen: Видяхте ли сега коя е най-голямата оплаквачка на републиката icon_eusa_dance

Enforcer оплаквам ти се, да земеш да ми махнеш ника от там ,че щях да се задавя от смях :roll:
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 15:19

WandaBlenda написа::mrgreen: :mrgreen: Видяхте ли сега коя е най-голямата оплаквачка на републиката icon_eusa_dance

Enforcer оплаквам ти се, да земеш да ми махнеш ника от там ,че щях да се задавя от смях :roll:

Готово. Оправено е. Не е зле да поизтестваш да видиш дали всичко е ОК.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот WandaBlenda » 26 Сеп 2007, 16:36

Супер си е програмката.Браво icon_eusa_clap Това обаче е само точка 1.Направи

2.Зареди:
Може да сложиш под сигила да излиза една 3D графика на въртящ се вихър и под него пишеш: Съсредоточете се повтаряйки сигила представяйки си как го зареждате, докато кратунаката ви не остане празна(освен в случаите, в които си е била такава)После натиснете десния бутон на мишката и изстреляйте сигила с писък.*
*Който не може да пищи да се, чувства свободен да ръмжи.

3.Изстреляй:
И като натиснеш бутона екрана се взривява във свръхнова.

4.Забрави:
На екрана излиза надпис:А сега идете да изч****те гаджето си, да се напиете до смърт или да тичате за здраве.И няма да е лошо да забравите всички глупости, за които си мислехте от момента на влизането в този сайт icon_eusa_dance

Ей на тва аз му викам свръх мързеливо изстрелване на сигил.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Enforcer » 26 Сеп 2007, 17:24

WandaBlenda написа:Супер си е програмката.Браво icon_eusa_clap Това обаче е само точка 1.Направи

2.Зареди:
Може да сложиш под сигила да излиза една 3D графика на въртящ се вихър и под него пишеш: Съсредоточете се повтаряйки сигила представяйки си как го зареждате, докато кратунаката ви не остане празна(освен в случаите, в които си е била такава)После натиснете десния бутон на мишката и изстреляйте сигила с писък.*
*Който не може да пищи да се, чувства свободен да ръмжи.

3.Изстреляй:
И като натиснеш бутона екрана се взривява във свръхнова.

4.Забрави:
На екрана излиза надпис:А сега идете да изч****те гаджето си, да се напиете до смърт или да тичате за здраве.И няма да е лошо да забравите всички глупости, за които си мислехте от момента на влизането в този сайт icon_eusa_dance

Ей на тва аз му викам свръх мързеливо изстрелване на сигил.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ако някой харесва идеята и иска да ми помогне нека истреля сигила
_____________________________________________
КЮТБЗУ
_____________________________________________
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Shedinko » 26 Сеп 2007, 17:54

Нещо не ми е ясно само за момента на изстрелване как става.Бая почетох за моментите в който може ,но все пак.Как се изстрелва?
Казваш сигила ли?
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Следваща

Назад към Хаос магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта