Сигил в "движение".

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Мнениеот Enforcer » 15 Окт 2007, 02:20

Това е пример как чрез готово java аплетче да дадем живот на сигила.
За да го видите ви е нужен Java Runtime Environment (JRE) на компютъра.
Ето:
http://sigilbuilder.hit.bg/vodun/
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот BeLLe » 15 Окт 2007, 12:21

би ли обяснил за какво е това...
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Eleonora » 16 Окт 2007, 09:59

Аз също бих искала да знам за какво е. Нещо не ми се случва нищо, освен, че едно нещо си мени цветовете. :wink:
Аватар
Eleonora
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 13 Сеп 2007, 13:58

Мнениеот Enforcer » 16 Окт 2007, 21:13

BeLLe написа:би ли обяснил за какво е това...

Ами, за нищо. Занимавам се с разни глупости защото си нямам работа.
icon_eusa_dance
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 16 Окт 2007, 21:16

Eleonora написа:Аз също бих искала да знам за какво е. Нещо не ми се случва нищо, освен, че едно нещо си мени цветовете. :wink:

Е да де "буквички разни" .. Нещата като гнозис и изпращене са "празни приказки". :P
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот BeLLe » 17 Окт 2007, 19:16

Ако нямаш желание да дадеш смислен отговор , поне не се прави на велик , когато някой ти задава въпрос. аман!
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Lanukio » 17 Окт 2007, 22:19

тук може да намерите каквото ви интересува за сигилите.
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот Enforcer » 17 Окт 2007, 22:57

BeLLe написа:Ако нямаш желание да дадеш смислен отговор , поне не се прави на велик , когато някой ти задава въпрос. аман!

Съжалявам, ако е прозвучало така но твоят въпрос звучеше малко насмешливо.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Lunohod » 18 Окт 2007, 00:08

BeLLe написа:Ако нямаш желание да дадеш смислен отговор , поне не се прави на велик , когато някой ти задава въпрос. аман!


Който иска или може - разбира. Глупаво и напълно безсмислено е да обясняваш азбуката, когато темата ти е за друга аудитория. Никой никого не е длъжен да просветява и да обучава.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот BeLLe » 18 Окт 2007, 18:31

Луноход , първо не съм постнала тема - поне мисли какво пишеш.
Зададох напълно логичен въпрос и не мисля ,че тук става дума за просветление и обучение.
Ако си в цикъл и целият свят ти е крив , то тогава това е друг въпрос , имайки предвид ,че теб никой нищо не те е питал. Няма нужда да се правиш на адвокат.
И да - никой не е длъжен да просветлява , но ти като си решила да се правиш на модератор , трябва да си наясно ,че това е форум и всеки може да си задава въпроси - каквито и както си пожелае . Ти не си никоя, за да правиш обобщения.
Енфорсър - Съжалявам , но въпросът ми е зададен по възможно най-простичкият начин. Едва ли само аз не знам как и за какво се ползва това, не че умирам да знам - чисто любопитство.

Комеплексирана история.
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот BeLLe » 18 Окт 2007, 18:34

Ланукио (или там както се пише) :) Благодаря ..
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Lunohod » 19 Окт 2007, 17:03

BeLLe написа:Луноход , първо не съм постнала тема - поне мисли какво пишеш.
Зададох напълно логичен въпрос и не мисля ,че тук става дума за просветление и обучение.
Ако си в цикъл и целият свят ти е крив , то тогава това е друг въпрос , имайки предвид ,че теб никой нищо не те е питал. Няма нужда да се правиш на адвокат.
И да - никой не е длъжен да просветлява , но ти като си решила да се правиш на модератор , трябва да си наясно ,че това е форум и всеки може да си задава въпроси - каквито и както си пожелае . Ти не си никоя, за да правиш обобщения.
Енфорсър - Съжалявам , но въпросът ми е зададен по възможно най-простичкият начин. Едва ли само аз не знам как и за какво се ползва това, не че умирам да знам - чисто любопитство.

Комеплексирана история.


Беле, или както там се пишеш, не си ти човека, който може да ме засегне. Няма смисъл да се хабиш, освен ако по принцип не си говориш така. :roll:
Отговорите, които получаваш, завися от начина ти на задаване на въпроси, подхода ти, от начина, по който се отнасяш към труда и желанието на хората да споделят нещо тук. Независимо дали ти го разбираш и дали на тебе ти върши някаква работа, не пречи да е полезно и интересно за други. Казвам го не като модератор, а като потребител на форума, какъвто също съм. Ако много ти е трудно да се поразровиш за необходимата информация и да поработиш сама върху нещо, поне може да си задаваш въпросите с повече такт и уважение. Научи се да цениш това което правят другите, ако искаш и тебе да те ценят.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот BeLLe » 20 Окт 2007, 20:37

Луноход , изобщо никой не се опитвам да засегна. Ако си се почувствала така , мисля че е било напълно напразно. Да, точно защото много хора ще го видят и не всички ще разберат какво е, аз съм задала конкретен и елементарен въпрос, който се нуждае от един прост отговор, състоящ се от не повече от 2-3 изречения.
На обноски не е нужно да ме учиш. Знам как да задавам въпросите си. И както сама знаеш - Каквото повикало , такова се обадило.
Самооценката на голяма част от хората тук е прекалено висока и вероятно не виждат по-далеч от носа си. Жалко , но факт.
Нямам желание , нито време да пиша трети , пети или десети път. Бях достатъчно ясна, който иска ме е разбрал... За такива като теб просто е безмислено да се хабя....
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Enforcer » 20 Окт 2007, 21:36

BeLLe написа:Луноход , изобщо никой не се опитвам да засегна. Ако си се почувствала така , мисля че е било напълно напразно. Да, точно защото много хора ще го видят и не всички ще разберат какво е, аз съм задала конкретен и елементарен въпрос, който се нуждае от един прост отговор, състоящ се от не повече от 2-3 изречения.
На обноски не е нужно да ме учиш. Знам как да задавам въпросите си. И както сама знаеш - Каквото повикало , такова се обадило.
Самооценката на голяма част от хората тук е прекалено висока и вероятно не виждат по-далеч от носа си. Жалко , но факт.
Нямам желание , нито време да пиша трети , пети или десети път. Бях достатъчно ясна, който иска ме е разбрал... За такива като теб просто е безмислено да се хабя....

Всичко, което си написала е просто смехотворно. Има доста неща постнати за сигилите вече но теб те е домързяло да прочетеш темите по въпроса, което замазваш с наглост. Прочее и аз не мисля да споря с теб. Върви да си палиш свещи и да си правиш ритуалчетата. :P
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот runner413 » 20 Окт 2007, 22:03

Не съм аз човека който трябва да ви го каже(и споровете които съм водил в някои теми го доказват) ама все някои трябва да се заеме.Стига сте се дърлили като циганки на пазара.Щом АЗ успях да открия как се използва ЛС , то и вие можете!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Enforcer » 20 Окт 2007, 22:20

BeLLe написа: не че умирам да знам - чисто любопитство.

[highlight=red]Комеплексирана история.[/highlight]


Типично желание да се заядем. Това може да се преведе като "Ами, не знам за какво служи, обаче изглежда тъпо. Дай да се заям с хората".



:wink:
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Lanukio » 21 Окт 2007, 16:19

Enforcer за годинките, които си си написал малко не ти тичка да се зъбиш като ученичка (даже има рима). Момичето пита нещо, което я интересува по програмка измислена от теб самия-зарежи теория и практика на психологията, защото ако върнеш лентата малко назад ти беше тоя, който искаше любовна магия, а не си беше направил труда да изчете Oгромния раздел ...как ли се казваше...уау май беше 'Любовна магия'. Та усилието да дадеш един линк отнема около 15-20 секунди, в зависимост от скоростта на нет-а ти и умението на mozilla, наречено bookmarks. Ако тия секунди са прекалено ценни за живота ти, то просто не даваш инфо, но и се правиш на приятно разсеян на последвалия отговор. Последния ти пост е точно това, което казва първото изречение в него 'Типично желание да се заядем'. Никой не се ражда научен, но ако не желаеш да помагаш поне не пречи.
Удивително е, но веднъж и аз да съм съгласна с пост на runner.
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот Enforcer » 24 Окт 2007, 22:29

Lanukio написа:..
ентата малко назад ти беше тоя, който искаше любовна магия, а не си беше направил труда да изчете Oгромния раздел ...как ли се казваше...уау май беше 'Любовна магия'.
..

С тази разлика, че аз не съм се заял с никой а тук Беле или каквото беше там го прави съвсем тенденциозно. :)
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот BeLLe » 25 Окт 2007, 21:47

Изобщо съм нямала намерение да се заяждам с никого. Нямам и желание да си губя времето в безмислени спорове. Зададох въпрос , а вие ме нападате , като осверипели кучета.
Ами да - комплексарска история...
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Enforcer » 25 Окт 2007, 22:12

BeLLe написа:Изобщо съм нямала намерение да се заяждам с никого. Нямам и желание да си губя времето в безмислени спорове. Зададох въпрос , а вие ме нападате , като осверипели кучета.
[highlight=red]Ами да - комплексарска история...[/highlight]

Заради тези ти думи този билдър няма да бъде в индекса на MG.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Следваща

Назад към Хаос магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта