Сигил в "движение".

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Мнениеот MrFaust » 25 Окт 2007, 23:24

А какво ще кажете да си се дърляте на лична , а в темата да пишете по поставения въпрос ...

Сори за спама , но почти 2 страници заяждания ми идва в повечко :)


с уважение: MrFaust
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот BeLLe » 26 Окт 2007, 22:32

Ами аз имах конкретно зададен въпрос , но май не можаха да ми отговорят и за това се изписаха тези 2 страници :)

Енфорсър, с подобно изказване не знам какво се опитваш да предизвикаш , но определено не се прави на жертва :)

Със здраве... аз повече тук няма да я чета тая пумия .. вие продължавайте да си злорадствате :)
Dare to Dream...
Аватар
BeLLe
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 102
Регистриран на: 13 Юни 2006, 18:16

Мнениеот Enforcer » 27 Окт 2007, 05:45

BeLLe написа: .. но определено не се прави на жертва :) ...

"Ами да - комплексарска история...".
icon_eusa_clap icon_eusa_clap
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот alistar » 27 Окт 2007, 13:37

Добре се е получило,жалко само че, няма да върши работа...Виждаш ли Enforcer,магията е ментална! Особено важно е да си изрисуваш сигила сам,за да вложиш творчество и така да заявиш намерение! Диаграмата,която ти пратих за съставянето на сигила е създадена от "Златната зора"-това в отговор на въпроса на Уанда...Нали не мислиш,че в Златната зора не са се сетили за подобна програма? Хубава е програмката,но така съкращаваш пътя толкова,че вместо да видиш края на пътя-виждаш само автобусния билет...Но автобуса липсва! Магията е МЕНТАЛНА,а не цифрова! Полза има само от програмката за отделяне на повтарящите се букви! И дори и тя отнема от намерението...Трябва да се положи старание,това убягва на много народ от форума...Всеки иска да е бързо,е да,ама не:) И още нещо- преди да търсите начин да изпратите сигил,работете за визуализацията-отнема достатъчно време,но после ще можете да минете и без сигил,но без визуализация-нищо няма да изпратите! В сигила се влага творчество и ако се налага се опростява до там,че да може лесно да се запомни и после визуализира-една форма от много начупени линии,никога няма да запомниш точно!
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Nemezius » 13 Апр 2009, 13:31

Тъй като конструторът от началото на темата е премахнат- темата се заключва.
Моля, ако някой желае да пусне нов такъв- да стартира нова тема.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Предишна

Назад към Хаос магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта