Пречистващ Хаос Ритуал

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Назад към Хаос магия

Мнениеот AryanSun » 12 Юни 2005, 16:12

Правих това ритуалче миналото лято.С него закрих сезона на
морето.Тези от вас,на които предстои отпуск през лятото на
морската(а може би и океанската) ивица,препоръчвам това:

Приготовления;
Преоблечете се за ритуала,в нещо бяло,ново и символистично за ритуала.

Ритуалът се прави по новолуние на брега на океана.Може и да се импровизира,но океанът се препоръчва.

Когато намериш подходящото място,запали огън,медитирай и се приготви.Кажи Уранио-Варварските Думи на Силата:


WADOCHASAG AHEGNOX AP EGELJACH GREZEPGUN, ZATECH QICHI SOFDIC JUQUMAVY JOACHIBIM REPIX
THIWACH OJAWAGA BOREVEMACS HONUGIC EACHT !


На Български:

"Донеси баланс,промяна,яснота,енергия,щастие,желание,основоа,
здраве,интуиция,радост,знание,магнетизъм,любов към себе си,
сила и яснота".


FACH LOFO JAFRIX SEGWAR SUNDEGAI FEFPIAN HUCOYE SAJAX.
FACH NOHADZ JAFRIX PHENGWEY VANZAG EAHGH CULUKEH SOFDIC.


Аз съм свободен от разрушение,болест,бедност и опасност.Аз се трансформирам в истинска виталност и красота.


SEGWAR UDINBAK FACH FWOFIDAYO ­


Аз се издигам от Хаоса.



FACH OLOATIRVE AHEGNOX PADOJO COZAXEH


Аз правя баланс,уравновесявам тялото,ума и духа.

FACH ALHIBUGCHUPONG JAFRIX

Аз се центрирам.


FACH NAY JAFRIX

Аз се пречиствам.

QYOPAL HAWALTHA, JETOV CHUTHUK DINTHOQAF, AHEGNOX CHAR

THOVAAD TABOCH KABOTHEYA AP, ONGO MAGOOL, PELTHVORD THOWNAC MIRZSCHOYCH PHENGWEY NOOLEY JAFRIX, FAGVIV QGHIBACSHQINTOOD, SODUV BUJOB, SYCUZ !


Заклинам нова позитивна промяна,действам полагам Сила,изпращам енергия за да се излекувам.Защитавам,успявам,откривам Божественото.


САМОУТВЪРЖДЕНИЕ:



Самоутвърждения:

Аз разкъсвам веригите,които ме оковават.
Аз преминавам отвъд всички деструктивни цикли,нрави и поведение.
Аз триумфирам над всички пречки.Аз съм красива светла звезда,изпълнена със страст,желание и радост.
Аз имам силата да премина отвъд немислимите граници.Аз мога да достигна небето и да направя всички мечти реалност.Аз съм дух в перфектна хармония и радост.Аз съществувам като напълно цялостна душа,която разбира своя път.Предизвикателствата,които гледам са просто сенки от уроци,които са ме превърнали в божествен воин и неразрушима сила на волята.Отражение на най-висшата цел на живота.Аз имам страст да живея и завинаги да побеждавам.Аз съм Божествено Цяло и съм над дуалността и наясно със своята съдба.Аз съм чист и свободен.Така да бъде.



Положи Таро карти,като използваш твоят сигнификатор,след това императора,Сила,Колелото на Съдбата,Слънцето,Страшния Съд и Вселената.


Кажи пак:


Аз полагам новото раждане и го запечатвам със смях.Каквото е казано,вече е направено.Така да бъде.

Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Назад към Хаос магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта