Как се разваля Хаос магия ?

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Назад към Хаос магия

Мнениеот Entice » 16 Мар 2013, 00:06

Здравейте, има ли начин за разваляне на Хаос магия ?

Аз направих едно единствено изстрелване и нито го забравих, но и много се притесних че нещо не съм направила както трябва а това което написах беше "Моя воля е да съм спокойна " . Дали не съм направила нещо и ако съм направила как мога да го спра или разваля ?
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Nemezius » 17 Мар 2013, 00:14

Ако е направено, както е описано, не прави нищо- и без други с непълно изстрелване, едва ли се е получило каквото и да е.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Entice » 17 Мар 2013, 12:26

А иначе ако е направено, вижда се че резултата е ужасен с лоши последствия, как може да се развали ?
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Lord Voldemor » 20 Мар 2013, 00:37

Както заключавам от съдържанието на постът ти,причината преди всичко се крие в състоянието на безпокойство,което може би натрапчиво изпитваш.Успокояването не се поражда от извършването на ритуал за това,а от трезвото анализиране на ПРИЧИНАТА да се стремим да привлечем в живота си нещо,чрез помощта на фините сили.В случаите,когато имаме натрапчиво желание,ние сме в робство на програмите,които трябва да преоодолем/пренапишем чрез дисциолина на осъзнаването.Човек постоянно сам да следи себе си-,,тази мисъл ОТ КЪДЕ се появи...?''.Източникът на всяко едно желание трябва да бъде известен,като основна предпоставка за осъществяването на контрол над мислите(т.е източниците).
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Entice » 21 Мар 2013, 15:26

Много благодаря за уточненията, само че аз го направих върху това да съм спокойна, просто защото това ми хрумна като идея. Иначе съм подготввила 5-6 сигила с по-сериозни неща, за едното от които ще ми трябва по-сериозен съвет. Но не питам само за този със спокойствието а по принцип, дали има възможност да се развали или противодейства. Само това искам да знам. Татко ме учеше :

"Преди да тръгнеш да шофираш и да натискаш газта, се научи да спираш!"

Затова питам, просто искам да знам как се разваля, спира или противодейства , преди да съм започнала да ги правя ?
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Mixael » 02 Апр 2013, 23:38

Когато се удариш, вече ще е късно.
Превантивната мярка е в намерението изградило сигила. Формулирай добре намерението. Ако резултата не е това което искаш, значи вложеното намерение е двусмислено или абстрактно. Сигилите както всяка ритуална дейност действат когато липсват комплексите, когато намерението е чисто и в триединство. Не се подвеждайте че като направите някакъв сигил, и хоп подейства. Всичкото това действие е само трик. Едни действат други не. Действащите са защото имате лична сила и мотивация когато сте до стената да се махнете. Не действащите са проекции на всякакви ментални гимнастики. Бариерата е в допускането на дадена реалност. В много случай е на ниво искам. Преди всяка ритуална дейност, се заредете енергийно няколко дена преди това. Определено ще ви трябва енергия. Като казвам енергия, нямам предвид визуализация на сфери и лъчове и т.н. Имам предвид да се храните и пиете чисти природни продукти. Ако нещо ви се е получило без да спазвате каквото и да било, значи сте имали силно намерение, което е организирало всяка клетка в тялото ви, което е използвало енергията им.
Успех.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Entice » 05 Апр 2013, 20:26

Благодаря Михаел, и аз вече бях на мнение че няма как да се спре, но все пак исках да видя една крайно мнение.
Аз едва ли повече ще правя каквато и да е магия че каквато съм страхлива ...
Но това бяха първите ми няколко сигила и мисля че няма да се получи, за което ще се радвам, осъзнах че тези неща не са за мен.
Иначе са си опасни тези сигили, особено, когато човек незнае как да ги направи, защото трябва да се погледнат и всички негативни неща, които могат да се случат за да се сбъдне сигила. Благодаря за отговора 8)
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Sogodarius » 11 Апр 2013, 15:05

Има начини за разваляне на всяка магия, но не всеки метод подхожда всекиму.Ето ти един прост начин, но той изисква силна воля.Начертай сигила и го изгори листа със силното желание с това да изгориш и магията.Представи си го това и го усещай във всеки момент на ритуала.Направи го даже като заклинание - "Не сигила пред мен изгарям, а породената и пусната от него магия изгарям и завинаги премахвам.Така да бъде!"Със силна воля би трябвало да стане. :wink:
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот eXPerience » 12 Апр 2013, 20:43

Искаш да правиш магии, после не искаш. Правиш магия да си спокойна, а ставаш по-неспокойна. Ту едното, ту другото. Освен това те е страх. И кое е толкова страшно? Първо се контролирай вътрешно и се уточни какво искаш, а после прави магии или каквото и да е друго. Направи равносметка на всекидневните си мисли, нагласи и събитията в живота си и ще видиш, че и там има такива закономерности.
Аватар
eXPerience
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 03 Юни 2010, 16:27

Мнениеот Entice » 14 Апр 2013, 21:56

Благодаря Согодариус, то така или иначе май нищо не стана със сигилите, но е хубаво и други питащи се да имат някакъв отговор. Отново Благодаря.
Аватар
Entice
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2012, 15:49

Мнениеот Sogodarius » 22 Апр 2013, 19:09

Ами то сигилите не винаги действат.Трябва много енергия.Не е само да начертаеш сигила, да се въодушевиш и да го "пуснеш" да действа като звяр пуснат от клетка.Най-малкото трябва да направиш едина медитация.Но това не значи че не става да се действа със сигили. :P
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06


Назад към Хаос магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта