Депресивните състояния и апатията.

Хаос манияците имат достатъчно място тук да си формират спокойно сферите на Хаоса, както намерят за добре...

Модератор: Nemezius

Мнениеот ChaoS » 19 Сеп 2008, 10:48

Не, не повечето, но си прав... Запазването на целта и усещането за нея Е една от по-добрите мотивации. Да не кажа най-добрата... :)
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Mixael » 09 Ное 2008, 09:16

Депресия има когато се поставя съмнението от действие .Когато е забавление самото действие промяната идва с усмивка не с депресия.Когато се вземеш много на сериозно да се просветлиш или да практикуваш някаква система,умът се пита има ли развитие...сега какво правя това е безмислено...мерака за резултат надвишава изпреварва самия процес на развитие,човек неможе да се осъзнае да задоволи мерака си и идва депресията че нестава.Много има отказали тази система,следват своя и все още си мислят.Съвсем нормално е човек да се депресира и практиката може да не е причината.Чуствителен човек се депресира от лошото време,натрупани емоции...по принцип няма нечуствителен човек.Нормално е да има ДЕпресия.Идва от преса.Когато пресираш емоция и с всяка следваща се натрупва и става депресия-балона е напълнен и трябва да се изпусне от някаде.
Когато си в депресия-осъзнай депресията
Когато те е страх-осъзнай стрха
Когато си яростен-осъзнай го
Осъзнавай всяка емоция всяко действие и бездействие
Тогава депресията едва ли ще е нещо което да се коментира
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Mortah » 26 Ное 2008, 17:30

не знам дали тук е мястото да пиша за това..но е най-близко до темата...а как един начинаещ да преодолее един страх.конкретно страха от това да полудееш,не знам дали ви звучи глупаво,но това е една от най-големите ми спънки,този страх е безумен и обсебващ...какво ще ми преложите да го преодолея,защото наистина ме спира...като цяло страха е не само в това отношение,появиха ми се нелепи страхове и то след като започнах Liber MMM...тогава настъпиха невероятни резки промени в мен,като начин на мислене,животът ми от сив,стана изключително изпъстрен...не знам дали успях да се изкажа както трябва,но се надявам някой да ме е разбрал... :roll: :roll: как се осъзнава един страх,който те хвърля в моменти,подобни на тези сякаш срещу теб идва кола
Аватар
Mortah
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Ное 2008, 17:19

Мнениеот degagement » 26 Ное 2008, 19:33

Всъщност онези, които правиха МММ с мене се отказаха поради депресията от това, че след месец-два упорита работа не виждаха някакви видими резултати.

При мен такава нямаше. Практиката с дружките от МММ, които оцеляха до края беше страхотен купон.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Предишна

Назад към Хаос магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта