Телемитски ритуали

Това е вече за хард-магьосниците, които имат нюх към фините неща от Закона на магията.

Мнениеот AryanSun » 10 Юни 2005, 20:29

В тази тема ще започна да публикувам на български различни
ритуали на Телема.Ще става постепенно,защото трябва да ги
преведа.Ако някой има такива,нека ги поства тук.Време е да
раздвижим малко този раздел:)))
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот AryanSun » 10 Юни 2005, 20:57

О,не,Wizard,направил съм грешка,трябваше да ги постна в
тази тема!!!!Вместо което съм натиснал по погрешка бутона
"Нова тема".Моля те да ги прехвърлиш тук и да изтриеш това
съобщение.Благодаря:))
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Wizard » 11 Юни 2005, 15:04

Няма проблеми - Слънчев Ариец - нека да останат така нещата. Струва ми се, че така ако някой от нас, потребителите на форума би искал да ти зададе някой по конкретен въпрос или пък някой друг да коментира нещо относно Ритулите на Телема, нека да се прави тук. :wink:
Good Luck!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Poison » 04 Мар 2006, 13:43

Моля да ми обясниш какво е Телема и нали няма връзка с Талмуда? Вече в главата ми е пълна каша.
И абадауей Блаватска какво общо има с Телема? Ако не се лъжа това е магьосница нали?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 04 Мар 2006, 20:36

Пойзън, понякога наистина ме изумяваш с въпросите си? Всъщност хубаво е да си любознателен, но понякога ти задаваш въпроси така сякаш Magicgate е енциклопедия, където трябва да получиш точният отговор!
Значи, потърси литература за Телема и прочети, не става с някакви кратки обяснеия тук във форума. Телема и Талмуда са две много различни неща. За Талмуда пък съм писала из форума, потърси и прочети за да не се повтарям.
Елена Блаватска наистина е магьосница, но по-скоро бих свързала "гениалният откачалник" Кроули с Телема. :wink:
Издателство "Астрала" представя в три тома - Има доста печатни трудове на Блаватска, които можеш да откриеш. Цитирам: Тя наистина е забележителна жена, притежава изключителни паранормални способности. Тя е първата жена, създателка на първото езотерично, публично, масово движение - "Теософското общество", което дава силен импулс за духовното развитие на Западния свят. Според Блаватска теософията е най-древният духовен постулат, залегнал в основата на всички тайни учения и религиозни системи, защото отразява неизменните космически закони и еволюционния път на вселената. Блаватска е автор на "Гласът на тишината", "Разбулената Изида", на книги за Индия. През 1888 г. в Америка излиза първият том на "Тайната доктрина".
Би ли споделила защо ти е информацията за Телема?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот AryanSun » 04 Мар 2006, 21:20

За ОТО има писано много в този раздел а то се припокрива с
Телема до голяма степен.Книгата на Закона на Кроули ще я
преведа и ще я пусна ,но не знам кога ще е.

Поизън,откъде ги вариш тия въпроси дали Телема и Талмуда
имат общо?Само защото започват с Т ли ти се струват свърза
ни?ДА не искаш да кажеш,че Телема и Тибет и Тибет и Танганай
ка са едно и също :roll: :? :)
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Poison » 07 Мар 2006, 16:53

А какво означава ОТО? Не мога да разбера точно Телама каква връзка има с това?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот AryanSun » 07 Мар 2006, 17:00

Poison написа:А какво означава ОТО? Не мога да разбера точно Телама каква връзка има с това?


Ами чети тук:)).
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот kdon4ev » 01 Сеп 2011, 00:41

Ариец давай ги тия ритуали стига сте обяснявали глупости-Талмуда-Телема-Тефлон-Телефон. :roll:
Давай нещо за четене че виждам че си доста в час а на бг няма нищо,аз имам мн. въпроси по темата .Според теб:
-Ключовете дали наистина са дадени да отворят Апокалипсиса.
-Дали трябва да има Апокалипсис,и дали това е персонален апокалисис за всеки/личен/ или се говори за глобален апокалипсис.
-Какви приложения имат ключовете освен инвокирането-хубаво идват но какво да правя с тези сили и енергии.Аз ги моля за защита че мн ме нападат разни, но може и др работи но съм нов.Имам ли право да извършвам ритуали за нападения след инвокиране.
-18 дневните инвокации с каква цел се правят.
-Еноховите ангели ли са водещи при прехода и имат ли задължения да се грижат за хората.
-Между другото призовавам някой от тях и си говорим даже и без кристал,но от добрите.
Преди няколко дни направих грешката да призова злите ангели и повече не мисля да го правя-почти не можах да спя.а отностно сатанисткия вариянт ,изобщо не мисля и да пробвам.
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven

Мнениеот lil » 01 Сеп 2011, 16:10

Доколкото помня, Ариеца отдавна не пише тук.
Направи си форум, но и той е доста запустял.
Аватар
lil
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Сеп 2006, 20:45

Мнениеот kdon4ev » 03 Сеп 2011, 15:32

А как мога да се свържа с него,или ако знаеш адрса на форума

Wizard: Това може да си го коментирате на Лични Бележки. Освен това въпросите които се задал на тях едва ли някой би ти отговорил със 100% сигурност, та дори и Ариеца, който иначе умее да говори така увлекателно...
Аватар
kdon4ev
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 16 Мар 2010, 11:30
Местоположение: pleven


Назад към Златната Зора - Алистър Кроули

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта