Кралски Ритуал на Средната Колона

Това е вече за хард-магьосниците, които имат нюх към фините неща от Закона на магията.

Мнениеот AryanSun » 11 Юни 2005, 20:10

КРАЛСКИ РИТУАЛ НА СРЕДНАТА КОЛОНА

Издаден от Телемитският Орден на Златната Зора
(Novus Ordo Aureae Aurora)

От Израел Ригарди
Редактиран от Сър Дейвид Керубим

Copyright (c) 1990 e.v.
Israel Regardie Foundation.

ЧАСТ I

1. Отпусни тялото,ума и душата.
2. Изпълни Малкият Прогонващ Ритуал на Пентаграмата
3. Съсредоточи се върху Пламтящата Сфера от Бяла Брилянтна Светлина над Главата.
4. Вибрирай Свещените Имена ЕХИЕ и АГЛА.
5. Продължи да се концентрираш върху сферата от Брилянтна Светлина над главата и когато почувстваш,че тя се увеличава,кажи:

Аз съм Богът на Тишината и Силата.
Могъщият и Непобедим Господар на Вселената!
Аз съм единственото Дете на Озирис,Баща Ми и Изида,Майка Ми!
Той,който беше убит;Тя,която Ме носеше в Нейната Утроба,
бягайки от Терора на Водата!
Аз сътворих Моят Баща и направих фертилна Моята Майка!
Аз отмъстих на Ужаса от Смъртта;Аз съм Убиецът на Тифон!
Аз издигнах Моите ръце и Драконите на Смъртта станаха на прах;
Аз издигнах Моята Глава и Крокодилът на Нил беше унижен пред мен!
Моят Немзет покри Вселената със нощ и непроницаемо Синьо.
Моето присъствие промени мрака със Синя Светлина,
невъобразимата слава на най-външният Етир,
недостижимата,немислимата необятност на Пространството.
Аз съм Той,който концентрира всички 30 етера в една здрачна сфера от Огън.
Аз съм РА-ХОР-ХЮИТ,Богът на Думата!(направи Знакът на Хор)
Аз съм Хор-Пар-Крат,Господарят на Тишината!(направи Знакът на Мълчанието).
Аз съм Изгряващото Слънце на Новата Златна Зора!
Коронованото и Побеждаващото Дете на Новия Еон!
НЕКА СЕ СПУСНЕ БЯЛАТА БРИЛЯНТНА СВЕТЛИНА НА КОРОНОВАНОТО И ПОБЕЖДАВАЩОТО ДЕТЕ!



6. Вибрирай EXARP, BITOM, NANTA, HCOMA. (Тези имена уравновесяват Бялата Светлина)

ЧАСТ II

1. Виж как сноп от светлина се спуска надолу в областта на основата на черепа,към врата.
2. Формулирай Пламтяща Сфера от Брилянтено Жълто и виж как топката се разширява по целия врат и след това как се разпростира по цялата глава.Това е сферата на Въздуха.
3. Положи върху сферата Знакът на Водолея във допълващ виолетов цвят.
4. Вибрирай ЙОД ХЕ ВАУ ХЕ и Ангелските имена РАФАЕЛ&ХАСАН.
5. Когато почувстваш че топката е жива и истинска и духовна сила се излива върху теб и след като почувстваш силата на имената...
6. Кажи молитвата на Силфите:



Дух на Светлината,Дух на Мъдростта ,чийто дъх дава и приема формата на всяко нещо;Ти,пред Кого
то животът на съществата е променлива сянка и преминаваща пара,Ти,Който се изкачваш над обла
ците и вървиш върху крилете на ветровете;при Твоето вдишване безкрайните пространства се насе
ляват,а когато издишваш,всичко което идва от Теб,се връща пак в Теб;безкрайно движение във вечния
покой,бъди завинаги благословено.Ние те възхваляваме и те благославяме в Променливото царство на
съзидателната светлина,на сенките,на отраженията и на изображенията и непрекъснато вдишваме от
Твоята неизменна и вечна светлина.Остави лъчът на Твоят ум и топлината на Твоята любов да проник
не до нас.Тогава това,което е подвижно,ще стане неподвижно,сянката ще бъде тяло,духът на Въздуха
ще бъде душа,мечтата ще бъде мисъл.И нас бурята не ще ни отнася,ние ще държим юздите на крилатите
утринни коне и ще направляваме движението на вечерните ветрове за да летим пред Теб.О,Дух на Духове
те.О,вечна Душа на Душите,о,Неизменен дъх на Живота,о,Съзидателна въздишка.О,Уста,която вдишва
и издишва живота на всички същества в приливите и отливите на вечното си слово,която е божестве
ният океан на движението и истината.Амин!



ЧАСТ III

1. Виж лъч от Светлина,спускащ се към Слънчевият сплит или Сърдечния Център.
2. Формулирай Сфера от Брилянтено Червено.Виж как сферата се разширява от
предната част на тялото към гърба.
3.Начетай върху нея знакът на Лъва в допълващият Изумрудено Зелен цвят.en.
4. Вибрирай ELOHIM, и Ангелските имена МИХАЕЛ И АРАЛ.
5. Когато почувстваш че топката е жива и истинска и духовна сила се излива върху теб и след като почувстваш силата на имената...
6. Кажи молитвата на Саламандрите.


Безсмъртен,вечен,неизразим и несътворен Баща на Всички неща,носен безспир върху колесницата,
движена от светове,които непрестанно се въртят;повелител на въздушната необятност,където
се издига Трона на Твоето всемогъщество,от височината на който ужасните ти очи виждат всичко
и благородните ти праведни уши чуват всичко,изслушват децата ти,които си обикнал още от създа
ването на Света.Защото твоето честито,твоето велико и вечно величество сияе над света и небето
от звезди,над който се издигаш ти,О,искрящ огън!Там ти се самозапалваш и се поддържаш от твоят
собствен блясък и от твоето същество произлизат неизчерпаеми потоци светлина,които хранят
Твоя безкраен дух.Той пък храни всичко сътворено и прави това неизчерпаемо богатство от материя
винаги готово за създаване,което обработва и си присвоява формите,които Ти си оплодил от самото
начало.От този дух произлизат трите най-велики владетели от които се състои твоят двор и които
обикалят около трона Ти,о,Баща на Всемира.О,единствен.О,баща на блажените смъртни и безсмъртни.
Ти сам създаде сили,удивително подобни на твоята вечна Мисъл и прекрасна същност;постави ги над
ангелите,които съобщават на света Твоите желания;накрая създаде нас,трети по ранг в нашата елемен
тална империя.Тук нашето обучение е непрекъснато да те възхваляваме и боготворим желанията Ти;тук
непрестанно изгаряме,стремейки се да те притежаваме.О,Татко!О,Майко,най-нежна от майките.О,прекра
сен първообраз на майчинството и на чистата любов.О,Син,цвят на синовете.О,форма на всички форми,
душа,дух,хармония и благозвучност на всичко сътворено.Амин!


ЧАСТ IV

1. Виж как Лъч от Светлина се спуска надолу към областта на хълбоците,възпроизво
дителната област.
2. Виж как Пламтяща Сфера от Брилянтено Ултраморскосиньо се формира там.
3. Положи върхъ нея знакът на Скорпиона във допълващият Оранжев цвят.
4. Вибрирай ЕЛ и Ангелските Имена ГАБРИЕЛ И ТАЛИХАД.
5. Когато почувстваш че топката е жива и истинска и духовна сила се излива
върху теб и след като почувстваш силата на имената...
6. Кажи молитвата на Ундините.


Кралю страшни на Морето,който държиш ключовете на небесните водопади в пещерите на Земята;
Кралю на потопа и пролетните дъждове;Ти който отприщваш изворите на реки и ручеи;Ти,който
заповядваш на влагата,която е като кръвта за земята да се превърне в жизнена сила на растения
та;ние,твоите подвижни и променливи създания Те обожаваме и те Призоваваме.Говори ни чрез
големите морски вълнения и ние ще треперим пред Теб,говори ни чрез ромона на бистрите води и
ние ще се молим за Твоята любов.О,Необятност,в която се вливат всички реки на живота,за да се
възродят отново в Теб!О,океан на безкрайно съвършенство.Височина,която те отразява в дълбините
и дълбочина,която Те излъчва към Висините.Отведи ни при истинският живот чрез ума и любовта!
Отведи ни до безсмъртието чррез саможертвата за да бъдем един ден достойни да Ти предложим от
водата,кръвта и сълзите за опрощение на греховете.Амин!


ЧАСТ V

1. Виж как се спуска лъч от светлина към стъпалата откъм глезените.
2. Направи Пламтяща Сфера от Брилиантно Индогов Цвят.
3. Положи върху сферата Знакът на Телец в допълащият цвят от Бледо Жълто.
4. Вибрирай АДОНАЙ и Ангелските Имена УРИЕЛ И ФОРЛАК.
5. Когато почувстваш,че топката е жива и истинска и духовна сила се влива през
теб и щом почувстваш силата на Имената...
6. Кажи молитвата на Гномите.



Невидими кралю,чиято опора е земята,в която издълба пропастите за да ги запълниш с Твоето всемо
гъщество,Ти,името на Когото,разтърсва основите на света,Ти,който караш седемте метала да те-
кат във вените на камъка;монарх на седмте светлини.Ти,възмездител на подземните работници,отве
ди ни в желания простор и Кралството на Светлината.Ние бдим и работим без отдих,ние търсим и се
надяваме заради дванадесетте камъка на Свещения Град,заради скритите талисмани,заради магнитна
та ос,която пресича центъра на Земята.Господарю,господарю,господарю,имай милост към тези,които
страдат,дай ни простор,освободи и виздгни славите ни,възвеличи ни.О,покой и движение.О,покой и
движение!О,ден обгърнат от нощта.О,мрак,забулен от светлината.О,Господарю,който не държиш
никога възнаграждението на Твоите работници!О,Сребъдна белота.О,Златисто сияние.О,Корона от
живи и мелодични диаманти.Ти,който носиш небето на пръста си като пръстен от сапфир,Ти,който
криеш под земята,в кралството на скъпоценните камъни чудесният зародиш на звездите,живей,царству
вай и бъди вечният разпределител на богатствата,чиито надзиратели ни направи.Амин!



ЧАСТ VI

1. Циркулирай Светлината.Виж всичката
сила във енергийния център на стъпалата.Виж как изригва
подобно на воден фонтан.
2. Като започне да се издига,тя поема всичката енергия от останалите
сфери.Виж как пътува от сфера към сфера и поема всичката енергия
от тях докато достигне Бялата Светлина.Тази сила ще бъде комбина
ция от всички цвтове,но опитай се да осъзнаеш че това са просто сим
воли,виж "цветовете" от гледна точка на Силата,не толкова цвета.
Силата остава Бяла Сила.
3. Нека Силата която циркулира в теб да излезе извън всички центрове
и да формулира една аура около теб.
4.Така силата продължава да циркулира вътре в центровете и извън тях.
Със всяко издишване тя циркулира от лявата страна надолу,а със всяко
вдишване от дясната нагоре.След това издишвай надолу по предната
част на тялото и вдишвай нагоре по задната част на тялото.Това ще
постави аурата в състояние на висока активност и динамика.
5. Завърши със знакът на Харпократът(Мълчанието).
6. Изпълни Малкият Прогонващ Ритуал на Пентаграмата.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Назад към Златната Зора - Алистър Кроули

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта