Телемитска Инвокация на Хор

Това е вече за хард-магьосниците, които имат нюх към фините неща от Закона на магията.

Мнениеот AryanSun » 12 Юли 2005, 21:16

ИНВОКАЦИЯ НА ХОР

Според Свещената Мъдрост на W.The seer


Изпълнява се към отворен прозорец на Изток или Север без благовония.Стаята трябва да се украси със скъпоценности,но само диаманти да се носят.Нужен е неосветен меч(аз използвах и джобен нож).Положи на олтара 44 перли.Изпълнява се към 12:30 на обяд.Заключи вратата.Бели роби/дрехи.Бос.Говори високо.
Използзвай знака на Тифон/Апофис.Не се правят прогонвания преди това.


ИЗПОВЕД

Неподготвен и непризоваващ Тебе,Аз(кажете името си) стоя в Твоето присъствие-защото Ти си Навсякъде,О,Господарю Хор-за да се изповядам смирено пред теб моето небрежно и лошо отношение към теб.Ти си могъщ и непобедим Господар на Все;ената:Аз съм само искра в Твоето неизразимо излъчване.Как мога да се доближа до Тебе?-Но ти си навсякъде.Но ти ме призова нежно при Тебе,в този Екзорцизъм на изкуството,така че аз може би съм твой Служител,
Адепт,О,Сияйни;О,Слънце на Славата.!Ти ме призова-мога ли аз да не пребъда в твоето Присъствие?Със неизмити ръце аз идвам пред теб и оплаквам моето блуждаене пред теб-но Ти знаеш!

Да,аз правих зло!

Ако някой те е хулил,защо аз трябва да те зарежа?Но ти си Отмъстителя;Всичко е със Теб.Аз прекланям врат пред Тебе и Твоя меч лежи на него.Аз съм в твои ръце,удари ако искаш.Но ме приеми такъв,какъвто съм.Моето доверие е във Тебе,мога ли аз да бъда отпратен?Това е ритуал на Изкуството,тази 44на инвокация;това приношение на кръв-Тези аз не разбирам.
Достатъчно е,ако аз се преклоня на Твоят указ;дали твоята дума е аз да бъда във вечно Нещастие?Не е ли твоята дума аз никога да не изпитам Твоята радост?Защп?Не е ли всичко във Теб и от Теб?Достатъчно е,ако аз горя във твоята безусловна слава във твоето присъствие.Достатъчно!Аз ще изпълня моето обещание.

Думите са съмнителни.Тъмни са пътищата.Но в Твоите думи и пътища има Светлина.Затова аз тръгвам по пътя на Мрака и ако съм щастливец,ще намеря Светлината.

Привет Хор


Върти,Върти Твоят меч!
Удряй,удряй във Пламтяща Сеч!
Короновано дете,Всепобеждаващ Бог!
Хор,отмъстителю.



(След всяко “тебе призовавам”,направи знака на Апофис-ръцете вдигнати над главата и правят ъгъл около 45 градуса една спрямо друга)


1.О,Ти,който носиш Глава на Ястеб.Тебе,тебе призовавам аз!

Ти,единснтвено дете на Озирис,Твоят баща и Изида,Твоята Майка.Той,който беше убит,тя,която те носеше в утробата,бягайки от Терора на Водата.Тебе,Тебе призовавам Аз.


2.О,Ти,чиято престилка е от искрящо бяло,по-бяло от Челото на Утрото!Тебе,Тебе призовавам аз!


О,Ти,който си създал Твоят Баща и си направил фертилна Твоята Майка!Тебе,Тебе призовавам аз!

3. О,Ти,чиито одежди са от златнобяло със червените шарки на небето!Тебе,Тебе призовавам аз!

Ти,който си оъмъстил на Ужаса от Смъртта;Ти,който си убиеца на Тифон!Ти,който издигна Твоите ръце и драконите на смъртта станаха на прах.Ти,който издигна твоята глава и Крокодилът на Нил беше унижен пред теб.Тебе,Тебе призовавам аз.


4. О,Ти,чийто немзет покри Вселената със нощ и непроницаемо синьо.Тебе,тебе призовавам аз.

Ти,който пътуваш в Лодката на Ра,носейки шлема на Афтет от лодката на Секрет.Тебе,Тебе,призоваам Аз.

5.Ти,който носиш Двойния Жезъл на Силата.Тебе,тебе призовавам аз.

Твоето присъствие промени мрака със синя светлина;немислимата слава на най-външния Етир.Неизразимата,недостижима необятност на Пространството.Ти,който концентрира всички 30 етира в една здрачна сфера от Огън.Тебе,тебе призовавам Аз!

6. О,Ти,който носиш Розата и Кръста на Живота и Светлината!Тебе,Тебе призовавам аз.


Гласовете са Пет.
Гласовете са Шест.
Единадесет са Гласовете.
АБРАХАДАБРА!



Върти,Върти Твоят меч!
Удряй,удряй във Пламтяща Сеч!
Короновано дете,Всепобеждаващ Бог!
Хор,отмъстителю.


1.В Името на Ра,аз те призовавам,Слънчеви Ястребе,О,Славни!
2.В името на Хармахис,младост на Брилянтеното Утро,Тебе призовавам!
3.В името на Мо,Тебе призовавам,Лъва на Слънцето в средата на Деня.
4.В името на Тум,Ястреба на Вечерта,яркочервеното великолепие на Залеза,Тебе призовавам!
5.В името на Кеф-Ра,Тебе призовавам,О,By the name Kheph-Ra I invoke Thee, O Скарабей на скритото Господство на Полунощ.

A.В името на Херу-Па-Краат,Господаря на Тишината,Красиво Дете,което язди Драконите на Дълбините,Тебе призовавам аз!
B.В името на Аполон,Тебе призовавам аз,О,господарю на Силата и Великолепието,О,Поет,О,Баща!
C.В името на Феб,който кара твоята колесница във небето на Зевс,Тебе призовавам аз.
D.В името на Один,Тебе призовавам аз,О,воине на Севера, Слава на Сагите!
E.В името на ЙЕХЕШУА,О,дете на Пламтящата Звезда,Тебе призовавам аз.
F.В Твоето собствено Име,Твоето Тайно име,Хор,Тебе призовавам!

Гласовете са Пет.
Гласовете са Шест.
Единадесет са Гласовете.
АБРАХАДАБРА!


Погледни!Аз стоя в средата.Мой е символа на Озирис;към Тебе са моите очи вечно обърнати.Към Великолепието на Гебура,Прелестите на Хесед,Мистериите на Даат,от там нататък аз издигам очите си.Това е,което видях,аз видях Единството:Чуй ме!

Върти,Върти Твоят меч!
Удряй,удряй във Пламтяща Сеч!
Короновано дете,Всепобеждаващ Бог!
Хор,отмъстителю.


1. Моя е главата на Човека, и мое е зрението остро като това на Ястреба.В името на Главата,която е моя,аз те призовавам!

A.Аз съм единственото дете на моя баща и моята майка!В името на моето тяло аз те призовавам.

B.Около мен са диамантите на Славата,бели и чисти.В името на техния блясък аз те призовавам!

B.Мой е Червеният Триъгълник,който е обърнат,в Знака,който не е даван досега на никого,запазен само за Тебе,О,Господарю.В името на Ламена,аз те призовавам!


3.Мои са одеждите от бяло и ушити със злато,искрящият абей,който нося.В името на моята Роба аз те призовавам.


C.Мой е знакът на Апофис и Тифон!Със този знак аз те призовавам!

4.Мой е тюрбанът от бяло и златно,както и синята мощ на въздуха отвътре!В името на моята корона аз те призовавам!

D.Моите пръсти пътуват по броеницата от перли:така че аз ще карам след теб в Колата на Славата.Със моите пръсти аз те призовавам!

5. Аз нося Двойния Жезъл на Силата със Съгласието на Господаря-АБРАХАДАБРА.В името на Словото аз те призовавам!

E.Мои са тъмносините вълни на музиката във песента,която написах,за да мога да те призова:

Върти,Върти Твоят меч!
Удряй,удряй във Пламтяща Сеч!
Короновано дете,Всепобеждаващ Бог!
Хор,отмъстителю



6. Във моята ръка е меча на Отмъщението.Нека удари по твоя Повеля.В името на Меча аз те призовавам!


Гласовете са Пет.
Гласовете са Шест.
Единадесет са Гласовете.
АБРАХАДАБРА!


Върти,Върти Твоят меч!
Удряй,удряй във Пламтяща Сеч!
Короновано дете,Всепобеждаващ Бог!
Хор,отмъстителю


(Прави знака след всяко АБРАХАДАБРА)

1. Мой е знакът на Ястреба!АБРАХАДАБРА

A.Аз съм Той,единственото дете на Озирис ,моят Баща и Изида моята майка.Той,който беше убит,тя,която ме носеше в нейната утроба бягайки от терора на Водата.АБРАХАДАБРА


2. Моята престилка е от Искрящо бяло,по-бяло от челото на Утрото!Абрахадабра!

Аз създадох моя баща и направих фертилна моята майка.АБРАХАДАБРА!

3.Моите одежди са изтъкани от златна слава с червените шарки на небето Abrahadabra!

C. Аз отмъстих на Ужаса от Смъртта;аз съм убиецът на Тифон.Аз издигнах моите ръце и драконите на смъртта станаха на прах.Аз издигнах моята глава и крокодилът на нил беше унижен пред мен.АБРАХАДАБРА!

4. Моят немзет покри земята с нощ и непроницаемо синьо.Абрахадабра!

D.Аз пътувам UN,лодката на Ра,носейки шлема на Афтет от лодката на Серкит.Абрахадабра.

5.Аз нося Жезъла на Двойната Сила!Абрахадабра!
E.Моето присъствие промени мрака със Синя Светлина,невъобразимата слава на най-външния етир,неотразимата,неизразима необятност на пространството.Аз съм този,който концентрира всички 30 етира в една здрачна сфера от огън.АБРАХАДАБРА!

6. Аз нося Розата и Кръста на Живота и Светлината!Абрахадабра!

(Остани в Знака)

Следователно аз казвам на Тебе:ела при мен и гледай във мен,така че всеки дух във небесата и Етера,на земята и под земята,в сушата и във водата,във бушуващият вятър и огън,нека всяко заклинание и бич божи да бъдат от Теб.
АБРАХАДАБРА!!!
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Poison » 13 Юли 2005, 12:45

Кой точно е Хор?!
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Lunohod » 13 Юли 2005, 13:25

:) виж в темата за Египет в раздел "окултната наука през погледа на... ":wink: има и други интересни неща...
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот AryanSun » 13 Юли 2005, 14:05

В контекста на Телема Хор е персонификация на човечеството.
Телема не е религиозна система,Боговете в нея са просто
архетипи.Нуит е Вселената.Хадит е основния импулс който
движи космоса.Бабалон е Земята.Звярът е творческата сила,все
пораждащият ерос-това,което е Рогатия Бог на Уика.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50


Назад към Златната Зора - Алистър Кроули

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта