Тарото на Мадам Ленорманд

С тях може и Бридж-белот да се играе, но не е желателно - отмъщават си..., и то много яко ;-).

Модератор: Cath

Мнениеот Krin le Fee » 30 Май 2007, 07:14

[B]Така .Зна4и само да подсетя 4е това са едини4ните зна4ения на картите...В Тарото на Ленорманд оба4е никоя карта не се разглежда самостоятелно, а в комбинация с другите около нея. Много внимавайте , всяка карта е важна, намирща се в близост.
Картите в комбинация с картата "дърво"- се отнасят за здравето.. в комбинация с "котва"- се отнасят за професия, до картата на ли4носта характеризират 4овека.

1.Езда4ът- Новини, но може да озна4ава и упорити мисли, които не ти дават мира.Краткотрайни пътувания, нови Шансове.Ако наоколо са други позитивни карти , тази карта подсилва тяхното зна4ение или омекотява влияението на негатвини картуи, намиращи се наоколо.Ако гледането се прави относно любов, картата озна4ава Ново на4ало в любовта-нова връзка или преоткриване на стара изгубена.
Относно работа -ново предложение за работа, добро н4инание, успешен план.
В здравословен аспект картата олицетворява стави и крака.
Характеризираща определен 4овек описва висок строен 4овек,спортна фигура,светли коси и о4и., който оби4а да бъде в центъра, да се движи и да е "активен" във всяко на4инание.

2.Детелината Радост и късмет, в близко бъдеще, до около седмица.Усилва позитивно зна4ение на подобни карти, омекотява негативното зна4ение от други комбинации.Относно любовта озна4ава връзка, която е сравнително нояа и парьорите все още "зреят " заедно. Професионално- добри приходи, но с цената на къртовски труд.Здравословно картата озна4ава бързо възстановяввяне и физи4еска сила.Когато описва 4овек,това обикновено е едър 4овек,който мисли позитивно и винаго намира оптималния изход от дадено положение.

3.Корабът Пътуване,екскурзия, но може да озна4ава и носталгия.Относно любовта - следвай интуицията си!
Относно работа-промяна.Всяка кра4ка е нужно да се обмисли добре преди да се действа. Далновидност.В здравословен аспект картата символизира 4ерния дроб и жлезите .Описваки 4овек, става дума за някой който оби4а да пътува и 4есто сменя внъщния си вид - стил облекло ,при4еска, цвят на косата дори.

Опаля и времето излетя.. следва :) icon_flowerface
Аватар
Krin le Fee
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 30 Мар 2006, 15:54
Местоположение: Germany

Мнениеот valeriaaa » 20 Ное 2008, 09:05

Здравейте, аз изкам да ви поздравя и да кажа,че много се радвам че има хора,които се интересуват от картите на МАДАМ ЛЕНОРМАНД това са много интересни карти ,които аз все още изучавам.Изкам да попитам как мога да изталкувам мишки-къща ? Това кражба вав дома ли може да се истълкува?
Аватар
valeriaaa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2008, 08:51

Мнениеот valeriaaa » 20 Ное 2008, 10:08

Здравейте ,изкам да попитам ощте нещто картата на мечката може ли да се тьлкува като силен враг /властта ,когато се кьсае за сьдебно дело/? Поздрави.
Аватар
valeriaaa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2008, 08:51

Мнениеот mile_ros » 27 Ное 2008, 11:52

http://ezo.sestrenka.ru/token/lenorman/ в този линк макар и на руски има доста полезна информация .Като се отворят картите и се натисне на някоя от тях се отваря нейното значение и по интересното което е за мен значението на картата в комбинация с други карти. Дано да съм била полезна.
Мого отдавна имах тези карти и си спомням , че ги нареждах 9*4 и започвах да броя от картата която представлявам аз /жената/ и така през някалоко карти ама колко точно беше не си спомням и така докато се превърти до мен отново .Нещо такова , но съм забравила подробностите. В руския сайт има и подредби.
Аватар
mile_ros
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Сеп 2008, 05:32

Мнениеот Lilith » 26 Авг 2012, 11:45

Не мога да повярвам как е изоставена тази тема!!! А е толкова интересна!
Аз все още се занимавам с Ленорманд. Ако някой има въпрси нека пита. :)
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Предишна

Назад към Карти - Таро

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта