Тарото на сайта

С тях може и Бридж-белот да се играе, но не е желателно - отмъщават си..., и то много яко ;-).

Модератор: Cath

Мнениеот Mortisha » 25 Май 2007, 22:32

icon_flowerface
Вече си създадох ритуал сутрин- отварям сайта и си тегля една карта за деня - къде на шега, къде от интерес какво ще ми се падне, но за сега показват доста високо ниво на познаваемост, да не кажа 100%!
icon_eusa_dance Сигурно карта Таро изтеглена от интернет върши работа и като всички останали и по-скоро ми харесват и подробните интерпретации за тях. През последните няколко дни особено наистина се впечатлих - например: пада ми се карта в чиято интерпретация пишеше "добре свършена работа,......внимавайте, очакват ви изненади. " 5 минути след като я изтеглих получих тел. обаждане. касаещо една уговорка , която отпадна в последната минута, след това деня ми се стече по начин ,който не съм си и представяла, сякаш беше някакъв луд низ от изненади - нищо не беше както трябва, както е било обикновено, и както съм очаквала, дори след това получих и доста шокираща вест, но с по-неприятен характер. В друг ден ми се пада карта, чиято интерпретация ме предупреждава, че може би ме очакват съдебни дела. Веднага я отхвърлих , като си знаех, че не се занимавам с никакви дела, нооооо..малко по-късно така се стекоха отново събитията , че деня ми премина в урежданена някои въпроси с адвокат, свързани с документи ... все пак, нямам разни дела, но интерпретацията беше доста близо. Сега няма да продължавам, да не предизвиквам съдбата, но ми харесва,че познават и ми дават някои насоки... :) Вече виждам, че и онлайн Таро не е за подценяване :)
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот weballergy » 26 Май 2007, 19:57

Това трябва да има някаква връзка с хаоса, или греша?
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

:)

Мнениеот Mortisha » 26 Май 2007, 21:53

weballergy написа:Това трябва да има някаква връзка с хаоса, или греша?

:roll: хаоса?- в смисъл? Интересно ми е да чуя.
:) По принцип вярвам, че няма нищо случайно и каквото трябва да разберем ще научим дали, чрез някой човек, събитие, защо не и карта Таро да ни разкрие това което трябва, интуиция, сънища, дори думичка от някой текст, която да отключи у нас множество прозрения....
Дори факта, че точно в даден момент сме поискали да научим нещо от карти не е случаен...нали в някой момент ни е по-интересно да го правим , в друг не чак толкова...и толкова знам вътрешно- че нищо не е случайно, по-трудно е да си отговорим на въпроса "защо?" ...
Преди вече повече от година разказвах на приятел, че когато случайно засечем часовника, че показва един и същ час и минута и си пожелаем нещо, то неминуемо ще се сбъдне, обаче го казах с такава вярааа..., че оттогава всеки ден, ми се случва постоянно, че чак понякога ме плаши тъй като не намирам рационално обяснение, че всеки път като хвърля поглед ще е или 13:13 ,или 14:14;15:15, 19:19, 0:0и т.н., някой ми беше казал, че без да искам съм се програмирала някак си, или съм се била настроила все така да улучвам с часовниците...незнам..,ако някой знае,защото при мен е още актуално... :roll: Миналата година, когато пак всеки ден ми се случваше си мислех, че може би е знак, че трябва да разбера нещо и когато го разшифровам правилно за какво е знак , това ще спре, значи или не това е обяснението, или е нещо друго за което не подозирам, така, или иначе съм готова,отворена за предположения, може и на някой друг да му се случва ежедневно.. :)
А ако искаш разкажи ми това за хаоса :)
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот weballergy » 27 Май 2007, 16:32

Mortisha написа:
weballergy написа:Това трябва да има някаква връзка с хаоса, или греша?

:roll: хаоса?- в смисъл? Интересно ми е да чуя.
:) По принцип вярвам, че няма нищо случайно и каквото трябва да разберем ще научим дали, чрез някой човек, събитие, защо не и карта Таро да ни разкрие това което трябва, интуиция, сънища, дори думичка от някой текст, която да отключи у нас множество прозрения....
Дори факта, че точно в даден момент сме поискали да научим нещо от карти не е случаен...нали в някой момент ни е по-интересно да го правим , в друг не чак толкова...и толкова знам вътрешно- че нищо не е случайно, по-трудно е да си отговорим на въпроса "защо?" ...
Преди вече повече от година разказвах на приятел, че когато случайно засечем часовника, че показва един и същ час и минута и си пожелаем нещо, то неминуемо ще се сбъдне, обаче го казах с такава вярааа..., че оттогава всеки ден, ми се случва постоянно, че чак понякога ме плаши тъй като не намирам рационално обяснение, че всеки път като хвърля поглед ще е или 13:13 ,или 14:14;15:15, 19:19, 0:0и т.н., някой ми беше казал, че без да искам съм се програмирала някак си, или съм се била настроила все така да улучвам с часовниците...незнам..,ако някой знае,защото при мен е още актуално... :roll: Миналата година, когато пак всеки ден ми се случваше си мислех, че може би е знак, че трябва да разбера нещо и когато го разшифровам правилно за какво е знак , това ще спре, значи или не това е обяснението, или е нещо друго за което не подозирам, така, или иначе съм готова,отворена за предположения, може и на някой друг да му се случва ежедневно.. :)
А ако искаш разкажи ми това за хаоса :)
Такам... Сега. Първо да кажа, че го зададох под формата на въпрос, защото не съм сигурна, а и тук ако сбъркаш нещо много хора ще ти се нахвърлят огоре... Е, зависи на кого попаднеш, но си е така. Имах предвид, че мисля, че може да е свързано с теорията за хаоса. Но с нея не съм много вътре, така че по-добре да не обяснявам какво имам предвид. Който знае да каже.
Колкото до часовниците с часа- и с мен се случи по абсолютно същия начин. И всеки път си пожелавам нещо, макар и да не вярвам на тия рабопти. Ама почти няма път, когато като погледна към часовника да не съвпада часът и минутата. Не знам дали да вярвам, но много се надявам желанието ми да се сбъдне... :) хех
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот Unforgetable » 27 Май 2007, 16:55

Ами аз лично много се кефя на Драконовото таро - винаги са ми познавали положението :) и аз не съм сигурна от къде идва тая "онлайн магия". Казаха ми че това е заради енергията и т. нар. Хроника на Акаша, макар и да не съм сигурна какво общо има тя тука...
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот Mortisha » 29 Май 2007, 14:57

weballergy написа:
Mortisha написа:
weballergy написа:Това трябва да има някаква връзка с хаоса, или греша?

:roll: хаоса?- в смисъл? Интересно ми е да чуя.
:) По принцип вярвам, че няма нищо случайно и каквото трябва да разберем ще научим дали, чрез някой човек, събитие, защо не и карта Таро да ни разкрие това което трябва, интуиция, сънища, дори думичка от някой текст, която да отключи у нас множество прозрения....
Дори факта, че точно в даден момент сме поискали да научим нещо от карти не е случаен...нали в някой момент ни е по-интересно да го правим , в друг не чак толкова...и толкова знам вътрешно- че нищо не е случайно, по-трудно е да си отговорим на въпроса "защо?" ...
Преди вече повече от година разказвах на приятел, че когато случайно засечем часовника, че показва един и същ час и минута и си пожелаем нещо, то неминуемо ще се сбъдне, обаче го казах с такава вярааа..., че оттогава всеки ден, ми се случва постоянно, че чак понякога ме плаши тъй като не намирам рационално обяснение, че всеки път като хвърля поглед ще е или 13:13 ,или 14:14;15:15, 19:19, 0:0и т.н., някой ми беше казал, че без да искам съм се програмирала някак си, или съм се била настроила все така да улучвам с часовниците...незнам..,ако някой знае,защото при мен е още актуално... :roll: Миналата година, когато пак всеки ден ми се случваше си мислех, че може би е знак, че трябва да разбера нещо и когато го разшифровам правилно за какво е знак , това ще спре, значи или не това е обяснението, или е нещо друго за което не подозирам, така, или иначе съм готова,отворена за предположения, може и на някой друг да му се случва ежедневно.. :)
А ако искаш разкажи ми това за хаоса :)
Такам... Сега. Първо да кажа, че го зададох под формата на въпрос, защото не съм сигурна, а и тук ако сбъркаш нещо много хора ще ти се нахвърлят огоре... Е, зависи на кого попаднеш, но си е така. Имах предвид, че мисля, че може да е свързано с теорията за хаоса. Но с нея не съм много вътре, така че по-добре да не обяснявам какво имам предвид. Който знае да каже.
Колкото до часовниците с часа- и с мен се случи по абсолютно същия начин. И всеки път си пожелавам нещо, макар и да не вярвам на тия рабопти. Ама почти няма път, когато като погледна към часовника да не съвпада часът и минутата. Не знам дали да вярвам, но много се надявам желанието ми да се сбъдне... :) хех

Чела съм нещо за тази теория, но си спомням смътно за какво става въпрос, но може мн. неща да са:). А часовника- някои се сбъднаха(или сама си ги сбъднах ;)) , други още си ги чакам като тебе:)
icon_flowerface Да се надяваме , че е добър знак .
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот benedida » 01 Юни 2007, 11:25

Искам да попитам,при мен трети ден като си изтегля карта все е еднаква Кралицата на ЖЕЗЛИТЕ нормално ли е това или има проблем с Тарото,при вас как е ?
Аватар
benedida
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2007, 09:57

Мнениеот ODISEY » 03 Юни 2007, 20:07

benedida написа:Искам да попитам,при мен трети ден като си изтегля карта все е еднаква Кралицата на ЖЕЗЛИТЕ нормално ли е това или има проблем с Тарото,при вас как е ?

Напълно е нормално това. Няма проблем с Таро картите. Те са силни. Можеш да им се довериш.
Аз пиша на Кирилица. А Ти?
Аватар
ODISEY
WebMaster
 
Мнения: 57
Регистриран на: 20 Май 2004, 18:11

Мнениеот weballergy » 04 Юни 2007, 10:17

benedida написа:Искам да попитам,при мен трети ден като си изтегля карта все е еднаква Кралицата на ЖЕЗЛИТЕ нормално ли е това или има проблем с Тарото,при вас как е ?
Хмм, на мен не мис е падат еднакви, според мен това си е не просто съвпадение при теб 8)
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот Enforcer » 16 Май 2008, 18:03

weballergy написа:
benedida написа:Искам да попитам,при мен трети ден като си изтегля карта все е еднаква Кралицата на ЖЕЗЛИТЕ нормално ли е това или има проблем с Тарото,при вас как е ?
Хмм, на мен не мис е падат еднакви, според мен това си е не просто съвпадение при теб 8)

Ако вярваш, че нещо като това може да бъде различно от случайно много се заблуждаваш ...

:wink:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Tania » 06 Юни 2008, 06:38

И аз реших да пробвам онлайн Таро-то
Падна ми се Седем Меча.Част от текста е "Остротата символизира и един вид хирургическа процедура, когато се налага да се премахне нещо, за да се променят нещата към по-добро."
И под секрет ще кажа че наистина трябва да ми се премахне нещо по хирургически път.Няма да стане днес както картата е за деня,но по принцип ако не намеря друг начин да се отърва и до там трябва да стигна.
Аватар
Tania
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 04 Юни 2008, 08:48

Мнениеот sin angel » 06 Юни 2008, 18:52

Ако вярваш, че нещо като това може да бъде различно от случайно много се заблуждаваш

да но ако вярваш в нещо достатъчно силно то става реалност !!!
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот venus » 07 Юни 2008, 10:28

Няма случайност при Таро.
Ако си имате собствени карти и ги разбирате по свой начин, дори съвсем различен от общоприетите им значения, ако искат да ви кажат нещо, ще ви го кажат точно по начина, че да го разберете - като ви се паднат точно тези карти, в които вие влагате определения смисъл.

Ако използвате Таро онлайн, ще ви се падна онази карта, чието тълкувание съответства на посланието, което подсъзнанието ви иска да предаде на съзнанието ви - тук конкретната карта няма значение, защото колкото таро-гадатели, толкова и интерпретации. Затова по принцип е редно картите да се тълкуват от този, който ги тегли.

В горния пример със 7 меча - ситуацията на Таня съвпада с тълкуванието на тази карта и тази карта й се е паднала - не заради символа, а заради тълкуванието на този символ на конкретното място, в този сайт. За мен 7 меча например има съвсем различно значение - лъжа и самозалъгване, бягство от отговорност, лицемерие, и ще ми се падне, когато пападна в такава ситуация.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Enforcer » 08 Юни 2008, 13:39

venus написа:Няма случайност при Таро ..

Еееееееее. Generate a random integer
От 1 до 78 с премахване на повтарящите се. Това е онлайн тарото.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 08 Юни 2008, 13:58

sin angel написа:
Ако вярваш, че нещо като това може да бъде различно от случайно много се заблуждаваш

да но ако вярваш в нещо достатъчно силно то става реалност !!!

В случая функцията rand или Math.rand ако е online "гадаене" на Flash или JavaScript няма да стане по-точна и "предсказваща" , колкото и да вярваш. Повявай ми. :)
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Enforcer » 08 Юни 2008, 14:14

Enforcer написа:
sin angel написа:
Ако вярваш, че нещо като това може да бъде различно от случайно много се заблуждаваш

да но ако вярваш в нещо достатъчно силно то става реалност !!!

В случая функцията rand или Math.rand ако е online "гадаене" на Flash или JavaScript няма да стане по-точна и "предсказваща" , колкото и да вярваш. Повявай ми. :)

Понеже няма един пиша пак. Довечера ако не ме мързи ще спретна едно online "гадаене" с " Таро на Златната Зора" - взех сканираните от
тук.
Сигурно и за него ще седнете да говорите, че "познава".
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Jiv » 08 Юни 2008, 15:37

Enforcer и все пак не бива да забравяме човешкия фактор опериращ с компютарът защото се доказва че човек влияе силно на точно този "рандом" ефект потарси в гоогъл тагът "webbot project" тази система се оказва че работи по някакъв начин които аз не си обяснявам но самият факт е важен.
и все пак не искам да звуча като авторитет просто излагам предположение :roll:
....
Аватар
Jiv
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Юни 2008, 16:46

Мнениеот Enforcer » 09 Юни 2008, 16:03

Jiv написа:Enforcer и все пак не бива да забравяме човешкия фактор опериращ с компютарът защото се доказва че човек влияе силно на точно този "рандом" ефект потарси в гоогъл тагът "webbot project" тази система се оказва че работи по някакъв начин които аз не си обяснявам но самият факт е важен.
и все пак не искам да звуча като авторитет просто излагам предположение :roll:

Предлагам да експериментираме дали това
познава. Ако някой му се занимава и попълни DESCRIPTION_CARD
в xml-a тук ще има и тълкуване. В доста начален стадии е - мързи ме да пише стилове и пр.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот venus » 09 Юни 2008, 16:47

На мен ми позна. На въпрос, на който преди няколко дни ми се паднаха 2 чаши, 9 пентакли и Колелото, сега ми се паднаха 9 пентакли, Колелото и Принцеса жезли. Дали ще се реализира третата карта, ще ти споделя след някой и друг ден :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Enforcer » 09 Юни 2008, 21:30

venus написа:На мен ми позна. На въпрос, на който преди няколко дни ми се паднаха 2 чаши, 9 пентакли и Колелото, сега ми се паднаха 9 пентакли, Колелото и Принцеса жезли. Дали ще се реализира третата карта, ще ти споделя след някой и друг ден :)

Аре няма нужда. Помним едно подвеждане по онлайн гадаене вече.
Стана точно обратното.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Следваща

Назад към Карти - Таро

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта