Подредба " Минало,Настояще, Бъдеще"

С тях може и Бридж-белот да се играе, но не е желателно - отмъщават си..., и то много яко ;-).

Модератор: Cath

Назад към Карти - Таро

Мнениеот elena » 08 Окт 2010, 18:27

От скоро се занимавам с Таро и сега ви предлагам една много лесна подредба за гледане тя се казва "Минало,Настояще,бъдеще. Тази подредба е за Любовния живот на питащия.
За тави подредба колодата се разделя на 3 части и да се сложат на масата. Свалете горните карти от всяка купчина и ги наредете пред питащия.

Лявата карта е миналото, което е акумулирало любовната енергия в живота на питащия.
Средната карта означава това, което се случва в любовния живот на питащия
Дясната показва импулсите,желанията и възможностите в сферата на любовта.
Това е от мен мисля, че не е нужно да пиша значенията на всяка карта ,която излезне но ако се налага ще го направя :) . Хайде успех и споделете дали се получава :)
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35

Мнениеот Cath » 09 Окт 2010, 18:38

Подредбата с три карти, които да представляват респективно миналото, настоящето и бъдещето, е най-разпространената сред начинаещите и не се отнася задължително към любовния живот. Това е универсална подредба, която дава информация по всеки въпрос, за който е нужно познаването на миналото, настоящето и бъдещето. Интересно е решението със свързването й с Любовта. Обикновено в тази област обект на интерес е настоящето, а за девойките и свободните жени - най-вече бъдещето. Миналото си го знаем и сами. Силно препоръчвам тази подредба за всеки, който е решил да се захване с Таро - помага за запомняне на картите и значенията им, и за разлика от друг способ - тегленето на една карта ежедневно - стимулира свързването на картите една с друга. Но наистина ще ви върши по-добра работа ако не я ограничавате в една област.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот elena » 10 Окт 2010, 16:14

Ем не знам , аз го знам за любов :)
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35


Назад към Карти - Таро

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта