Дойдде и моя ред май...

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот zaek » 04 Сеп 2009, 07:25

Здравейте....
Дойде и моя ред да помоля за малко помощ. нека най наперед да изкажа мотивите си за да не остане никой с грешно впечетление и за да избегна поучителните коментари. Член съм на този форум от 2006 година и нищо че напоследък не изказвам много мнения не съм спряла да следя темите тук. Много неща научих от хората тук за което им благодаря. Аз съм Уикан това ми харесва сега съм се заела да изучавам древното изкуство или така наречения Уйчкрафт - трудна задача като се има предвид колко инфо има по темата но не се отказвам. Никога обаче в практиката си не съм се интересувала от проклятия или магии за болест,смърт и т.н. Добър човек съм и винаги съм се стремила да помагам колкото мога на хората. Много удари с нож в гърба съм преживяла даже и от хора на които съм подавала ръка в най тежките моменти в живота им.Както се казва в една приказка "няма ненаказано добро". Поемала съм ударите и съм продължавала напред с усмивка. Коствало ми е много да се съвземам след такива удари но никога не съм мислила за отмъщение или да върна на злото със зло. Винаги съм оставяла това на Съдбата и така толкова години вече.
Този път обаче нещата стигнаха твърде далеч. Този път удара ми отне много и продължава да ми отнема...загубите които понесах са труднопреодолими. Вече 6 месеца не мога да се съвзема а тези 2 души продължават най нахално да ме провокират и предизвкват. Е казах си край чашата преля...от веселия и добър човек аз се превърнах в развалина. Реших този път да не оставям нещата на съдбата а да ги взема в свой ръце и затова моля за помощ. Материята с проклятията и магиите за мъст ми е доста далечна и имам нужда от помоща на вас хора които сте по надълбоко в нея. Знам че има доста постнати такива но те повечето са доста непълни и е разбираемо защо. Други па са доста жестоки. Не искам да ги убивам или разболявам искам просто да ги накарам да усетят тази болка която аз преживях. Да върна на удара със същия удар...не по тежко. Знам че никой от вас няма да постне нещо такова в пълния му вариант тук затова МОЛЯ ви ако някой има нещо което е подходящо за мен като профан в областа нека ми пише на лични или на мейла ми zaek04@abv.bg. Никога не съм имала по голяма нужда от помощ. Мразя да се моля но сега го правя не се моля умолявам за малко подкрепа и разбиране от ваша страна. Благодаря на всички предварително.....
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Enforcer » 04 Сеп 2009, 08:02

Виж в "Лунна магия Хеката". Проклятието с Хеката е пълно. Ако искаш ще ти дам рецептата за маслото.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот zaek » 04 Сеп 2009, 09:14

Благодаря Enforcer. Щом е пълно ще го прегледам внимателно но да за рецепта за маслото ще имам допълнително нужда от помощ нямам я. Благодаря отново
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Nemezius » 04 Сеп 2009, 11:06

Погледни си личните, зайче :)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот zaek » 04 Сеп 2009, 11:50

Благодаря Нем...благодаря на всички ви за подкрепата....
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 23 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 23 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта