"Нощна пеперуда?"

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Astarta » 12 Май 2010, 21:05

Съвсем случайно снощи открих форума ви...Поздравления за него! Четох до 5 часа сутринта, а и днес не пропуснах...Както и да е...реших, че тук има най-голяма вероятност някой да може да ми отговори на запитването...
Преди години родителите ми решиха да се преместим в ново жилище, но когато ме заведоха да го видя изпитах някакъв неистов ужас и страшно подтискане...дни наред плаках и се молих да не го купуват, но кой ти слуша дете, що се отнася до имоти...Няколко дни преди да се пренесем имах от така наречените будни сънища, жена облечена в черно и с дълга черна коса седеше до леглото ми, не си мърдаше устните, нито пък се мърдаше тя самата,но все пак "говореше", от ужас не разбрах всичко, което ми казва, но това, което успях да доловя бе предупреждение да се пазя. Както и да е , преместихме се..бях на 13 години, обичано дете, отличничка, винаги съм мислила, че имам невероятен късмет и общо взето ми се случваха само хубави неща... Седмица преди 13.09. се събудих, защото някой ме викаше по име, отворих очите си и видях висок мъж, облечен с нещо, като дълъг тъмен шлифер и шапка на главата, лицето му не се виждаше, защото беше с гръб към светлината на луната, но и някак си като че ли нямаше и лице. Казваше ми :"Ели, отвори вратата, пусни ме...ела при мен...." и така постоянно, макар, че бях убедена, че не сънувам, все пак реших да затворя и отворя наново очи, но нито гласът изчезваше, нито човекът" Осезаемо се усещаше някакво невероятно привличане, все едно някой ме дърпаше към вратата, за да йу отворя, и общо взето бях като в транс, приближавах се до вратата и той разтвори леко ръце, по -точно въпросния "шлифер", където пак беше невероятно тъмнои следващото, което ми каза беше "ела при мен защото ще ти се случи нещо много лошо", части от секундата преди да отворя вратата (държа да кажа, че дори сега, след толкова години, когато пиша това ръцете ми са изпотени и треперя) очите му проблеснаха, не мога да кажа че бяха червени, но доста близо до това...като точки или цепки...тотално се изплаших и се метнах в леглото, където се завих през глава и повтарях като побъркана "махай се, махай се, махай се" мисля, че дори го напсувах... :oops: Още около минута го чувах и после изчезна...Дни след това, на 13.09 ме изнасилиха...от този момент нататък животът ми се преобърна тотално с главата надолу, правех неща, които никога не съм си и помисляла, че мога да направя, дори сега когато се връщам назад, не мога да повярвам...Лошото беше,че освен моя късмет, избяга и този на родителите ми. Болести, бедност...всякакви нещастия, няма да ви отегчавам с тях, но положението наистина стана лошо..и все още е такова...Години след това, съвсем случайно станах свидетел на разговор м/у две мои познати и едната описваше същия мъж, видяла го по почти същия начин, в последствие чух подобни разказаи и от други хора, някой го нарече "нощна пеперуда"...Преди 3 години го видях пак...този път беше изключително страшно, събудих се, защото усетих, че има някой в стаята, обърнах се към гаджето си и видях лицето му като череп на мъртвец (сега докато пиша това, изведнъж всичко заби...погледнах към часовника на компютъра и се оказа,че е точно 00:00 часа...), а до леглото изправен стоеше въпросния мъж ...разкрещях се, затворих очи и той изчезна...Седмици след това се случи поредната злина...и нея няма да описвам надълго и широко, само ще кажа, че бях на ръба да умра, а в последствие и да се самоубия.
Моля Ви, помогнете ми, кажете ми какво става...незнам какво да правя...не съм се предала, продължавам да работя и да се опитвам да въведа своя и този на близките си живот в ред, но винаги, когато тъъъъъъкмо да видя "светлинка в тунелчето" и рязко и неочаквано всичко се проваля. Моля ви! Помогнете ми!
Аватар
Astarta
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Май 2010, 00:45

Мнениеот rain » 13 Май 2010, 07:58

Описанието напомня за същество наречено mothman (човекът молец).

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0% ... 0%B0%D0%BD
http://www.mothmanmuseum.com/MothmanLiv ... album2.htm
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Astarta » 13 Май 2010, 19:39

Благодаря за отговора! Да...това е съществото, макар че аз заради тъмнината и страха, дори не видях, че въпросния "шлифер" всъщност са криле...
Лошото е,че изчетох всякаква възможна информация за въпросното създание, но освен, че казват ,че се явява като вестител на нещо много лошо, друга информация няма..Демон ли е..какво е..Проклело ли ме е и как да се спася? Моля ви, помогнете ми!
Аватар
Astarta
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Май 2010, 00:45

Мнениеот Mason » 16 Май 2010, 05:29

Според мен това нещо не би ти се "явило", ако нямаш нещо в подсъзнанието, което го привлича.
Тоест нещото е в известен смисъл и част от теб. Дори сега странично си мисля, че един демон не би ти повлиял (вкл. и с "помагане"), ако съответния му гранд-родител не се е вече инволтирал в тебе, иначе казано да имаш съответните програмки в подсъзнанието.

Може би полезно ще е за теб (предполагам и се надявам), да почнеш да ходиш на църква, да се молиш и при благоприятни обстоятелства след време ще усетиш промените.
Може да започнеш като от време навреме си казваш следните защитни думички: "Без страх в любовта безгранична".
Може да усетиш неразположение, когато го правиш, това означава, че "демона" в известен смисъл губи твоя фокус, т.е. енергия.

П.С. Е, има вариант и да си дотам чувствителна, че да виждаш собствената си карма в предстоящо проявление.
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот windy » 09 Юни 2010, 22:51

Здравей Астарта icon_flowerface ,много ми стана интересна твоята случка.И което е още по странно напомни ми на една история,която баща ми ми разказа като бях по малка.Историята е следната-когато е бил по малък и е спял в моята стая ,техните са били излезли една вечер и останали сами със сестра му.Легнал си и се събудил посред нощ и видял ,че на креслото до леглото му стои един мъж в дълъг шлифер и шапка(мда,приликата е изумителна),който се обръщал бавно към него,не помня дали му бил казал нещо,но със сигурно не е било баща му ,защото той не носил шапка,както и никой друг от семейството.Мда странна история...като твоята ....
За пръв път чувам за така наречения 'човека молец,но мисля да питам утре баща ми дали я помни още тази история и дали има спомен нещо важно да се е случило след онази вечер....е ,късмет от мен!И *спокойна нощ*
Пази тайните и традициите
Аватар
windy
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Юни 2010, 19:00

Мнениеот Astarta » 26 Сеп 2016, 07:35

Минаха много години, нищо не се е променило...
Някой случайно да може да помогне?
Аватар
Astarta
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Май 2010, 00:45

Мнениеот Corrosion » 02 Окт 2016, 22:54

Моят съвет е да отидеш някой да ти гледа на карти или на нещо друго и да ти отговори на въпросите, мога да се обзаложа, че повече от половината хора във форума имат поне едно тесте таро.

Най-добре е да приемеш онзи, който е идвал при теб в сънищата ти и да се опиташ да бъдеш в хармония с него. Не му давай карт бланш да навлиза в жиота ти както си иска, но не бъди злонамерена спрямо него. Не го възприемай като кандидат-господар, а като водач, чиято насока може да следваш, но да е ясно, че няма висш и нисш - трбва да има пълна непронуденост. Трябва да си свалиш гарда при всички положения. Ако не го направиш, няма как да има промяна, а ако го направиш, тя е гарантирана. Той не те притежава, той просто е с теб. Приеми в сърцето си, че има място за него и за това, което иска да направи в живота ти. Ако успееш да надвиеш страха си, всичко ще бъде наред.
Аватар
Corrosion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Май 2016, 17:31

Мнениеот Lustre4108 » 05 Окт 2016, 19:27

Аз бих те посъветвал да извършишАбрамелиновата операция. Свещеният Ангел Хранител или Личния Водач е, който може да подчини силите от този тип. В твоя случай, обаче, ще е доста трудно, защото си и под атака. Затова най-добре ще е да потърсиш някое свещено място, където да извършиш това - ако успееш до езически храм, манастир(било то будистки, било то християнски, в зависимост каква религия изповядваш) за да си предпазена. Просто се обгради с колкото можеш повече позитивни влияния, за да изградиш стена между себе си и това същество.

И запомни: никой не може да ти помогне, освен ти самата. Като направиш операцията и я доведеш до успешен край, говори с това същество, разбери какво иска от теб, или по-точно дали ти не си тази, която иска нещо от него - демоните обикновено идват при теб, защото ти искаш нещо от тях и тяхното присъствие се усеща по този начин, като атака, като обсебване и т.н., защото демонът си взима своето. Но в присъствието на Гения всичко ще се промени по неочакван начин. В крайна сметка, щом някой нахлува така в живота ти и води нещата до провали, разруха, значи не е на добро. Но пък си има и причина. Свещеният Ангел Хранител ще ти покаже как да се отнесеш с него най-правилно.

Знам, че е трудно, знам, че може би ти изглежда невъзможно, но трябва сама да направиш тая крачка. Изчети каквото можеш за Абрамелин, има книги на български, има информация в Интернет, виж и моите записки.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот myurid » 15 Окт 2016, 12:06

оффф, срамота е, че толкова време не си открила смисъла, но кой знае... може още да не му е било времето.

значи така - всички тия "видения" НЕ СЪЩЕСТВУВАТ РЕАЛНО! те са начин по който въображението ни създава форми за струпваните енергии около нас. Тесто когато има НЯКАКВА енергия, каквато и ще да е - въображението ни създава най-близко съответстващата й форма. процесът е подсъзнателен, става напълно авточатично. за да се научим да го контролираме трябват доста усилия... всъщност аз лично не познавам никой който да е успял, всички се отказват от контрола и просто се възползват от каквито форми им се появят, били те човешко, животински или геометрични.

щом неизменно след видение е имало лошо събитие, това означава, че "енергията на събитието" вече е била събрана около теб. тоест твоята интуиция е предусещала нещо и те е предупреждавала. съществата(всъщност образите на същества) от виденията са плашещи защото те е очаквало лошо събитие.

Съвсем правилно си постъпвала когато си отказвала да общуваш с тях. Когато човек не знае как да говори с виденията си по-разумното е да ги игнорира и да ги гони. смешното и трагичното тук е, че именно крещенето и ръкомахането помагат най-малко срещу тези продукти на въображението. най-ефективно е тихото шепнене и мълчанието с пълно игнориране, ако човек успее да го направи. Все пак трябва да знаеш, че игнорирането ще доведе до постепенно затихване на тези видения, а тихия шепот съпроводен с визуализация на образи на сбогуване или поклащана в знак "не" глава(наляво-надясно) ще доведат до успокояване на видението и до по-добра информация от него. тоест следващият път ще ти говори по-смислено и няма да е толкова страшно. добър ефект има и визуализацията на бяла или морско-синя електрикова светлина, било в гърдите ти, било над главата ти.

Има няколко символа които са неизменно положителни при виденията, дори и самите образи да са плашещи:
1. крила - все тая дали насекомовидни, птичи или прилепови. Крилата са атрибут на "божиите помощници". И да, има един клас от тях, за които се твърди, че предизвикват ужас със самото си присъствие. В гръцката митология ги наричат спътници на Зевс, Арес и Хермес. Азиатците ги наричат "защитници на религията", защото със самото си присъствие плашели демоните, еее плашат и хора като страничен ефект. Птичите крила обикновено са символ на по-духовните същества; насекомовидните се свързват със феите и елементалите тоест с по-земните духоввни обитатели; кожените или по-простите птичи се свъзват със самите хора, било то с магьосници, било то с вампири(които са си просто специален вид магьосници), било то с нещо друго.

2. черна дреха, скриваща тялото, особено ако под нея има светли или бели дрехи - този контраст тъмно върху светло се счита за особеност на духове пазители или водачи, които са принудени да "скриват светлината си" за да не ни заслепят. Общувал съм с такива, и познавам хора които са общували - неизменно резултата е много положителен. Също и дългата коса е атрибут на грижовните духове, като освен коса, може да има и върху дрехата множество провиснали конци, канапчета и прочие. Доколкото го разбирам, това е символ на тяхната голяма сила.

2. огньове - също хубов символ, макар и понякога противоречиво да се тълкува. Колкото повече светлина И топлина излъчва даден огън, лапма, око, прозорец, врата, тунел, дупка и прочие - толкова е по-добре. Ако светлината е бледа и студена, няма особен смисъл да й се доверяваме, нито на притежателя й. Понякога атрибут на "забулените в черно" духове е именно скрита под дрехата светлина или огънче - в този случай ясно се усеща топлината, или лъчът е контрастен, което навежда на ммисълта че скритото пламъче е ярко.

Сега конкретно за твоите видения
1. черната жена с дълга коса. Това ми прилича или на твой личен дух пазач, или на семеен, или на такъв свързан с мястото. ВСЕ ТАЯ. Силно положителен образ ми изглежда. Ако се настроиш положително към нея и я повикаш - ако е истински дух-пазач, особено ако е семеен, след като си имала ясен контакт, ще ти отговори, и дори ще видиш че ще изглежда по-добре(но вероятно все така леко плашещо).

2. човекът с крилете. не ми е ясно какво е, но щом е предлагал помощ - би трябвало да е положителен. всъщност сигурна ли си че е предлагал помощ, или те е забаламосвал с други обещания? Духовете във виденията никога не лъжат, но зверски усукват фактите. Ако иска да ти навреди и му трябва твоето разрешение, ще те информира за беда и ще ти каже да дойдеш, но няма да преложи помощ. Докато положителният ще предложи помощ, а за бедата може и да не ти спомене въобще. Така че следи мнооооого внимателно "изказванията" и не подавай видими физически сигнали, че си чула - отвръщай, и то ментално, и то с картинки, само на това което ти хареса.

Един друг съвет - пробвай да го благословиш... повечето негативно настроени същества няма да харесат подобно "отношение" и ще се изпарят.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Sogodarius » 23 Окт 2016, 11:32

Ситуацията е от ясна по-ясна.Просто на мястото има или направена черна магия с духове на починали ( гробищарска ) или с астрални същества ( демони, вуду, джинове и т.н. ).
При такива магии по-чувствителните хора могат да "видят" съществото/съществата , които витаят на мястото.

Лошото е ако има заредена муска под паркет, зазидана някъде и т.н.Иначе викни някои свестен поп да прочете киприанова молитва и да прекади къщата.Можеш и ти да прочетеш молитвата на съд с прясна вода и да напръскаш както поповете с чемшир, или нещо друго подходящо, цялата къща.Ако не помогне това, значи проблемът е по-сериозен.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта