Помогнете...

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот rumi6410 » 07 Сеп 2010, 10:26

Здравейте на всички!
От около година насам въобще не ми върви в нищо.Имам чувството, че имам магия или нещо съм урочасана.Миналата година октомври месец отидох да уча висше образование в Пловдив.До преди всичко ми варвеше нормално, но от както отидох там живота ми се преобърна.Живеех на общежитие с една моя позната и още едно момиче, което до преди това не познавах.С тази моя позната сме учили в училище и имах добро мнение за нея, но откакто заживяхме под един покрив започнаха дразги за какво ли не.Семейството на момичето не е много добро, изживяла е какви ли не неща.Моето семесйство е в пълна хармония - разбирам се с родителите ми, много свестни хора, купували са ми каквото искам(ако са имали възможност, естествено).И постепено започнаха да ми се случват странни неща...Ичезна ми телефона, не ми върви в неща които уж трябва да се случат добре, а се случват зле.Преди нова година се прибрах в моя град за зимнната ваканция след като тя мина отново се прибрах в Пловдив.Отворих си гардероба, дръпнах едно яке и зад него изпадна една бяла тениска която не е моя.Попитах моята позната дали знае на кого е и тя ми отговори, че не е нейна и не я е слагала тя.Попитах и другата ми саквартирантка и тя ми каза, че тази тениска се водела като парцал и е стояла в банята зад някаква траба, но и тя каза, че не я е слагала в гардероба ми.Чудя се дали не е направена някаква магия на тази тениска?Защото след като я намерих после почна да ми се губи късмета.Каквото лошо има да се случва все на мен става.Имаше дни в които ме болеже постоянно главата и ми казаха, че може да съм урочасана и ме накараха да си измия очите на обратно - направих го.Главата спря да ме боли.Вързах си червен конец, които от април месец до юни пада 3 пъти.До колкото знам щом пада значи някой те е урочасал.Ходя на изпити учила съм всички теми без 2-3 и като ида ми се падат точно на мен тези 2-3 които не знам.Преподавателите се заяждат за пълни глупости.Сега ходих на поправителни изпити и трябваше да спя в общежитие и си плащах за да спя.Едната вечер пропуснахме с моита позната да платим и никой, нищо не ни каза.На следващия ден се прибирах от изпит, които не взех, защото се заядоха с мен заради една буква.И прибирам се и искам ключа за стаята ми и ми казват, че трябва да си платя за тази вечер за, която не бях платила.Казах им ОК.Събрахме си багажа с моята позната и отидохме да си платим.Първо минах аз и платих и моята позната каза, че се изнася и тя, но на нея нищо не и казаха да плаща и си тръгнахме.Тя отново си мина "тънко".Има голям късмет във всичко.Целия ми престой от 1 седмица мина в сълзи за какви ли не лоши неща.
Сле като се прибрах в моя град вечерта без да разбера майка ми ми сложила под леглото буркан с чукнато сурово яйце и вода.Спала съм на него и на сутринта като го извади стоеше като сварено и беше цялото бяло, все едно беше в паежина.Майка ми каза, че е разбрала, че ако побешее значи имаш магия.Вече не знам какво да мисля, постоянно съм в сълзи, подуват ми се очите от реви и проблеми.Мои приятели от страни също забелязват, че нещо не е наред и не може да съм чак таъв карък, като преди това съм имала такъв късмет.Мога ли наистина да имам магия или аз съ въобразявам?решила съм да ида на врачка(казаха ми една добра) за да видя какво ще ми каже.Дайте ми и вие някакъв съвет. :(
Аватар
rumi6410
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Авг 2010, 08:57

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 45 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 45 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта