проблем

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот xausman » 11 Яну 2011, 00:01

Здравейте, моят проблем е малко по-странен - наскоро ми се случи нешто много лошо и ми предстои да ме осъдят условно. Вече минаха 4 месеца,но никой от семейството ми като по чудо не е научил, въпреки че ме писаха по вестник и на други места.
Та идеята ми е че искам нещата да си останат така, защото с времето нещатата ще се поуспокоят и може да кажа на майка си и баща си след 3 години, когато всичко свърши, но дядовците ми и бабите ако научат за това, ще им дойде твърде тежко.Направих всичко възможно условната да остане скрита-говорих със скъпия си адвокат делото да мине скришом и да говори с прокурора да не ме издава пред дядо ми, който е бил голям директор 15 години в комунизма и всичко по стари хора го познават.
Както виждате мисията е почти невъзможна,но го крих твърде дълго за да се откажа и мисля че всичко е в ръцете на съдбата.
Като махнем скептиците, някой има ли идея как да се намеся в матрицата(за по-подходяща дума не се сетих :))
и всичко да се размине и трудните времена да бъдат заменени с по-добри.Не съм про във окултизма, но не съм и абсолютен начинаещ.Благодаря предварително
Аватар
xausman
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Апр 2010, 17:21

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 41 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 41 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта