Първи стъпки?! Помогнете!!!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот shellstone » 01 Мар 2011, 09:07

Здравейте,
от скоро ме грабна темата за окултните науки и засега намирам този сайт за най-добър начин за досег с тези учения-да учения, защото от толкова много четене в главата ми е една каша от всякакви руни, пентакли, магии, амулети, талисмани, цветове, според зодии, според човека, според и аз не знам какво........то не са камъни, печати на Соломон, звезди и пентаграми, то не бяха билки, отвари, муски,кабали, индиански, па я на латински я на гръци я на староеврейски и т.н и т.н..........Въобще някво МАЗАЛО!
Мисля че разбрахте :?
Мисля обаче че всеки сам трябва да почуства какво му е нужно и къде би намерил помощ м/у всички тези учения ......за мен специално в момента мисля, че имам нужда от една билкова муска за самия мен-за целта купих ''обичниче'' или с другото му име ''демир бозана'' /което е спорен въпрос/. От всичко прочетено до сега из целия нет знам, че трябва да го, как да кажа-заредя, не знам правилен ли е израза. Моля за помощ от вещи лица да ме научат какво точно трябва да направя!
А всичко друго едно по едно иначе ставаш дървен философ :wink:
П.С. Вероятно се питате а защо аджеба се занимаваш с това-Отговора е, че имам сериозни проблеми със здравето и сърдечните си връзки както и в работата и във всичко от няколко години.Просто всеки ден от години е все по-зле и по-зле. Преди няколко месеца бях при един дядо от моето село /не е никакъв, просто помага на хората които искат помощ от него/. Лея ми куршум и ми бая за страх. За първи път се докоснах тогава до необяснимото-дози дядо не се правеше.........и пари не поиска, аз обаче почуствах, че трябва да му дам нещо-просто като отплата и му дадох 5лв, той каза да ги хвърля на земята и ги стъпка. Помогна ми за страха ми но каза и че съм урочасън и че няма никога да се оженя и всичко в живота ще ми е адски трудно, каза че неможе да ми помогне за това и да потърся някой когото може.
Аватар
shellstone
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Фев 2011, 14:24

Мнениеот Nemezius » 01 Мар 2011, 09:26

shellstone написа:за мен специално в момента мисля, че имам нужда от една билкова муска за самия мен-за целта купих ''обичниче'' или с другото му име ''демир бозана'' /което е спорен въпрос/. От всичко прочетено до сега из целия нет знам, че трябва да го, как да кажа-заредя, не знам правилен ли е израза. Моля за помощ от вещи лица да ме научат какво точно трябва да направя!


Пропускаш една "дребна" подробност- зареждането на талисмани/амулети/муски се прави спрямо традицията- методът от исляма е един, коренно различен е в българските традиции, да не говорим колко по-различно стоят нещата във вещерството, а да не говорим за съвременните флъфи зареждания, при които може да не си го правил никога до сега, но стигало 2 секунди да подържиш билките в ръка и готово.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот shellstone » 01 Мар 2011, 09:29

Спрямо Българските традиции! Какви насоки и учения ще ми кажете?
Аватар
shellstone
 
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Фев 2011, 14:24

Мнениеот Cath » 01 Мар 2011, 11:44

Дядото, който ти е лял куршум ти е казал нещо, което явно пропускаш. А именно, че си урочасан и трябва да потърсиш някой друг за помощ. Под някой друг, вероятно е имал предвид друг баяч или баячка, които да са способни да баят против уроки. Въпреки, че дядото е извършил обред, характерен за баячите, то има такава практика, че някои от тях се специализират в точно определени неща. На него му е предадено това от някой, за което може да се съди по това, че не ти е искал пари и че ти е казал да ги оставиш и стъпчеш на земята. Това е нещо, което отличава истинските баячи от тези, които са превърнали баенето в занаят.

Преди да премахнеш уроките, за които е говорил дядото при друга баячка, способна да го направи, не мисля, че има смисъл да ползваш амулети за привличане на любов. Отиди при дядото, попитай го дали знае кой може да ти развали уроките, а ако не питай бабите в селото. Те се знаят.

Иначе обичника се носи или до сърцето (пришит в някаква дреха, например яке) или просто винаги с тебе (например в портфейла). Може да се направи наричане, което да представлява нещо от типа (съвсем примерно, дошло ми на прима виста) "Нека както е обичано това цвете, така да бъда обичан и аз". За друг метод не се сещам.

Но пак повтарям - преди да помислиш за амулети, трябва да си изчистиш уроките.

Успех!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта