Запитване

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Wander » 22 Мар 2011, 21:07

Здравейте на всички! :) Ще съм много благодарна, ако някой помогне с инфо. Ситуацията е следната:
Майка ми и баща ми отиват на гробището, за да оправят гроба на дядо ми, който с времето е пропаднал от дъждовете и т.н. Там майка ми намира заровени в пръстта на самия гроб вилица, лъжица, кърпа, в която са завити някакви косми и празна опаковка аналгин, а също и три макари за шиене (със син, кафяв и още някакъв си конец - не е обърнала особено внимание на това).
Крайно ми е нелогично някой просто да е оставил безцелно тези неща там, точно в тази им комбинация...Подозирам, че е опит за магия, но не знам дали изобщо е срещу моето семейство. Не намерих и никъде информация за подобен ритуал. Трябва ли да ме притеснява фактът, че ги е махнала на страна тези неща? (Когато се прибра си изми ръцете и лицето със светена вода...) Какво мога да очаквам от всичкото това?
Предварително благодаря на всеки, който помогне с информация! Много любов на всички ви!
Аватар
Wander
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Мар 2011, 11:22

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 22 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 22 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта