Черна магия или...?

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот d3ath_man » 30 Юли 2011, 18:56

От две седмици забелязахме, че леля ни се държи много по-различно от обикновеното й държание. Но преди това мъжа и се обади на майка ми и казал, че леля ми много се е променила като държание не говорела с него, дори веднъж се е опитала да го удуши, но не могла. след това майка ми се обадила на една наша баба, която е врачка и казала, че наистина има магия и каза да си потопи краката в морска сол. След като се прибрала си потопила краката в лиген само с морска сол, и започнало да й се вие свят, очите и се въртели сами на по часовниковата стрелка, започнала да се поти. На следващия ден майка ми се обади пак на баба й тя каза, че магията е много силна, но може да се махне и да продължава с морската сол. Днес я водеха да и леят куршум и там излязло глави на много хора, двама мъже и една жена, която стояла над нея, венец и цветя. Та въпроса ми е каква точно е тази магия и дали е възможно да се развали? Не си измислям.
Аватар
d3ath_man
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Ное 2008, 16:27

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта