Има ли направена магия в този случай???

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Votan » 17 Сеп 2011, 11:12

Здравейте. Преди малко колежката отишла до тоалетната и вътре някаква жена я попитала дали е яла сладко и ако не е да й даде, защото било полезно. След това й подала грозде и златна връвчица като казала, че римляните си ги връзвали за късмет и тръгнала да й я връзва на ръката. Колежката ми не е яла от гроздето, но заедно с връвчицата го е прибрала в шкафчето си (в магазин за техника работим). С тази жена е имало и друга с маската на лицето. Знам, че звучи тъпо, но има ли направена магия в случая и какво да направи колежката с връвчицата и гроздето???? Също така жената е имала големи и сини очи (не знам дали е от значение) Благодаря
Аватар
Votan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 28
Регистриран на: 10 Апр 2010, 14:21

Мнениеот Wizard » 18 Сеп 2011, 00:16

Няма нищо. Просто колежката ти изглежда много доверчива и затова са направили това с нея. Предполагам, че жената дала и гроздето е от мургавото съсловие... Каквото е взела да го изхвърли, а златна връвчица да изгори на свещ, а не със запалка или кибрит!!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта