Помогнете, моля!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Paradox » 18 Окт 2011, 13:28

Здравейте,

Въпреки известното колебание, реших да споделя с надежда, че можете да ми помогнете.

Имам изненадващи за мен, трудности в професията. Занимавам се с консултантски услуги. Не страдам от лошо самочувствие, колегите ме уважават, знаят, че съм добър в работата си. Проблемът е, че така и не се научих да се продавам успешно. Напоследък, ангажиментите ми се стопиха. Нямам никаква работа. Не искам да се оправдавам с кризата. А тези, на които помагах близо година и спечелих за тях всичко, просто се скриха и отказват да ми платят. Забелязвам, че всичко важно и значимо, до което се добера, се проваля, без да имам никакъв принос за това. Търсят ме, започваме значима работа, правя си някакви очаквания, чета, работя, полагам усилия да вникна в проблема и.....или се отказват, или нещо друго им се случва. Да не говорим, че преди години имах случай, в който мой добър клиент ми се обади, че пътува със значителна сума пари към мен и...по пътя получи инфаркт и почина!

Този лош късмет е от доста време насам. Губя почва под краката си! Имам усещането, че колкото повече съм коректен, толкова повече се разминавам с парите. От месеци не спя нощем. Мисля, премислям, търся работа, помагам на много хора, но....нищо и нищо! Изпадам в паника и плаша близките си. Не съм печалбар и никога, противно на хорското мнение, не съм гледал на професията си, като средство за забогатяване. А като начин да помагам на хората и да изкарвам приличен живот за семейството си. Но....тъпча на едно място и бъдещето ме ужасява!
Моля Ви, помогнете ми!
Аватар
Paradox
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Юли 2011, 12:04

Мнениеот Wizard » 19 Окт 2011, 08:58

За каква помощ точно става дума? Аз лично не виждам повод за това да се счита "лош късмет". Понякога нещата просто не вървят каквото и да се опитваме да направим.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Anuel » 01 Ное 2011, 15:07

Wizard е прав, просто има кофти периоди в живота на човека.
Важното е да си здрав.
Ако на мен ми се беше случило това щях да направя най-елементарното нещо, да си направя хубав хороскоп, за да видя какво казват небесата за мен. И ако има друстично разминаване между предсаказанието на хороскопа и реалността щях да потърся веща помощ дали няма чуждо въздействие срещу мен.
Най-добрите хороскопи са тези които комбинират астрологията с нумерологията, те дават и кармичната обремененост на човека.
Успехи и горе главата
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 15 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 15 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта