Силно главоболие,моля за помощ!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот lilimili » 25 Ное 2011, 11:07

Здравейте,чета форума и съм респектирана от познанията на знаещите и можещите.Затова се обръщам към вас за съвет и помощ.Страдам от силно главоболие,което ме измъчва всеки ден.Лекарите твърдят,че е мигрена и за нея няма лек.Главата ме боли откакто се помня като съзнателен човек-от ранна детска възраст.Тогава болката идваше вечер ,но след като се наспя изчезваше и се чувствах добре дълго време до следващия пристъп.Но от няколко години главоболието ми е непрестанно и постоянно,дните в които нямам болки се броят на пръсти.Ежедневно вземам кофергамин,аспирин,адвил и други обезболяващи.Пия и лекарства за ниско кръвно.Стойностите на кръвното ми понякога достигат 60/40!Често пристъпите ми са придружени с повръщане.Преди време след повръщане ми олекваше ,но сега не е така,сега главоболието ми се усилва.Главата ми е постоянно замаяна, а дългата употреба на кофергамин има странични ефекти/страх,чувство на безпокойство,безсъние/.
Въпросите ми към вас за два.Възможно ли е да имам някаква енергийна намеса?Ако пък нямам такава има ли ритуали ,които биха ми помогнали да се отърва от болката.
Предварително благодаря,на всички,които имат желание да помогнат!
Аватар
lilimili
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Ное 2011, 20:04

Мнениеот veritas » 29 Ное 2011, 11:07

Това което ще ти предложа, е лесно, но не съм го изпробвал, след като се подстрижеш, взимаш кичурите и ги слагаш под голям камък далеч от домът ти и от теб. Ако е толкова сериозен проблема мисля че ще трябва да попътуваш възможно най-много за по-голям ефект. Надявам се това да ти помогне... :)


icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Мнениеот lilimili » 29 Ное 2011, 11:48

Благодаря,veritas,ще го направя.Мисля да отрежа в къщи един кичур,защото на фризьорът ми ще му се стори странно да си поискам отрязаната коса :) Горещо се надявам да помогне.
Аватар
lilimili
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Ное 2011, 20:04


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта