Баща ми май е "вампирясал"?

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот scorpio » 14 Дек 2011, 10:27

Привет :)

Мисля, че имам проблем с баща ми - подозирам, че е неосъзнат енергиен вампир. Накратко ще кажа, че те двамата с майка ми се разведоха преди около 3-4 години, тъй като положението в къщи просто не се търпеше, той се отнасяше ужасно, затова ние с майка ми и сестра ми се изнесохме и след това те се разведоха. Няма да навлизам в подробности, но от както разводът стана факт, баща ми се озлоби много жестоко, постоянно заплашва, нарежда, проклина, кълне, абе много лоша работа. Ревнува безумно майка ми, прави страхотни проблеми, звънеше й непрекъснато, докато тя не си смени номера, когато аз или сестра ми се наложи да отидем при него настава някакъв ужас, особено за мен, тъй като тя е по-малка. В най-общ смисъл, постоянно ми се натяква, обвинява ме, но аз общо взето не обръщам внимание. Е, да, ама от около две години, всеки път, когато се видя с него (понеже скандалите на тема развод са задължителни), се обривам цялата, става ми зле физически, лошо ми е, дори не мога да спя. Каквото и да правя, той все не е доволен, виси ми в стаята постоянно, абе не е приятно. Със сестра ми положението е коренно различно, с нея почти не се занимава. Ограничила съм си ходенето там възможно най-много, но освен той, там живее и друга част от семейството ми, които от време на време трябва да виждам. Винаги след като съм била там се чуствам направо изсмукана откъм енергия, едно такова депресирано ми става и все ми се спи. Майка ми пък я хвана някакъв лош късмет от известно време, с каквото и да се занимава се проваля, случва се на моменти да й е лошо и да й се вие свят и обикновено съвсем скоро след нещо такова баща ми й звъни, или става нещо друго, в което той е намесен.

Не знам всъщност дали наистина е енергиен вампир, ама тая ревност вече е направо болезнена. Просто толкова е озлобен към майка ми, че се чуват какви ли не заплахи, а най-тъпото е, че пред всички останали играе перфектния театър и се прави на света вода ненапита.

Има ли някакъв начин, било то и чрез ритуал или нещо такова, с което да облекчим обсебеността му от майка ми, защото с това кълнене, проклинане и заплахи имам чувството, че прецаква нашия късмет. Аз не се чувствам особено застрашена, медитирам си и си визуализирам защита от началото на годината и оттогава определено виждам резултат в последиците след като съм била при него (само се обривам, но не ми е лошо, просто сякаш съм алергична към нещо), но се тревожа за майка ми.

Извинявам се за дългата тема.
confused2
Аватар
scorpio
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Ное 2010, 21:56

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта