Не издържам вече

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Air » 15 Дек 2011, 13:57

От около година насам, се чуствам ужасно. Изведнъж вдъхновението ме напусна, рисувам насила. От време навреме се напивам до безобразие, и след това се чувствам като абсолютен парцал. Бездействам по цял ден, въпреки че вътрешно, със всички сили се опитвам да правя нещо. Разпилявам времето си, немога да се концентрирам, когато се занимавам с нещо се изнервям, и искам да го свърша по-скоро, и най-важното: чуствам се абсолютно изгубен , уплашен от реалността, не на мястото си, и безсилен.

С приятелката ми сме заедно от миналия април, и всичко вървеше прекрасно, докато не дойдохме да живеем в България. Отношенията ни се развалиха, не чуствам вече нищо позитивно, т.е. усещам позитивизма и, но не го чуствам аз. Искам да бъда оставен сам, а когато съм сам, незнам какво да правя, натъжавам се и т.н.
Първият път когато отидох при моята енерготерапевтка, тя ми каза че има хора, които ни завиждат, и да си сложим червен конец. Изчисти лошата енегия и от мен, и от моята приятелка. Нещата бавно започнаха да си идват на мястото, (говоря за период от няколко месеца) до преди няколко дни, когато нещата се влошиха много бързо. Незнам точно какво чувство съм развил, но усещам поне някаква част от енергийното си тяло, даже сега докато пиша, усещам как енергията се движи, сякаш знае, че става въпрос за нея

Усещам негативна енергия която пронизва тялото ми хоризонтално от слънчевата чакра до гръбнака... оттам рамената ми изпитват абсолютно безсилие, а останалото тяло- страх...усещам също така някаква самота, някаква тъга...незнам точно как да го опиша. Имам чуството че някак си се е прекъснала връзката между мен и висшият ми Аз, но незнам дали някой може да е направил това умишлено, дали аз сам съм виновен за това, какво точно не е наред и как да се оправя. По принцип не правя никакви магии, само медитирам от време навреме. Това състояние бавно унищожава целия ми свят, ден след ден, а единственото което мога да правя е да гледам как всичко се разпада, защото вътрешно съм абсолютно безпомощен...Иде ми да легна и да спя.100% съм сигурен, че състоянието ми не е породено от обикновена депресия..Просто го чуствам, но незнам какво да направя. Моля ви най-дълбоко, ако има някой който може да ми помогне по някакъв начин, ще съм му наистина наистина наистина благодарен.
Н.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот Wizard » 27 Дек 2011, 19:51

Виж сега. Независимо дали ще се съгласиш или не с това, което ще ти кажа, то това е всъщност какво е твоето състояние - ти в момента си в състояние на психична депресия. Това че не ти се вярва, че си в депресия, дори си го написал, само потвърждава този факт. Тук малко прилагам знанията си на психотерапевт, отколкото магическите ми способности. Поне за хора, които не ме познават (не говоря за теб), то психотерапията е перфектното ми "прикритие", ако мога да се изразя :wink:
Питаш за съвет - ако искаш да се измъкнеш от тази ситуация, то ти трябва НЕ енерго-лечител, а психотерапевт. Има неща, които трябва да си изясниш сам, чрез опитен психотерапевт. Не съм в БГ, за да ти помогна лично, но от това, което си написал, прозирам точно нуждата ти от такава помощ.

А що се отнася до другото - енергията, която чувстваш в себе си, то ще отворя тема в секцията FaceWizardBook. Отнася се за неща, които са важни, поне за мен, а и са в страни от това, което ти казах по-горе.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Air » 03 Яну 2012, 12:59

Два дена след като писах във форума, нещата се нормализираха. Това състояние напълно изчезна. Неслучайно не написах нищо тук, защото каквото и да се e случило, аз изпратих най сърдечните ми благодарности обратно, и ми се струва че това е най-доброто, което мога да направя. Относно алкохола - проблемът също изчезна...От началото на годината съм изключително спокоен, и усещам себе си като абсолютно различен човек.Някой може да каже, че въпреки всичко, това е просто някакъв период от живота ми, който е трябвало да премине, но аз имам малко по-различни виждания по нещата...Поради това ще продължа в темата на Wizard.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот Anuel » 04 Яну 2012, 19:40

Първо - Честита Нова Година на Всички :)
Понеже имаме опити за анализиране на проблема от страната на общочовешкото познание мога да ви кажа от моя опит на лекар, че всеки психичен дисбаланс се дължи на неправилна идентификация или непълна такава в 3 критични за всяка душа аспекта:
(1) идентификация като професионална реализация
(2) идентификация като елемент от социалната стълба на обществото в което индивида живее
(3) идентификация като сексуално проявена личност
Според мен магия нямате. А дали може да се "надуши" магия от разстояние или трябва задължително личен контакт с жертвата си е въпрос на отделна тема :)
Успехи
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта