магия

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот malina » 07 Яну 2012, 00:21

Нещо на последък не ми върви в нищо. Каквото и да правя не се получава . Постоянно кавги в семейството,няма пари ,а работим от сутрин до вечер. Може ли някой да ми помогне, за мен това е урочасване зли мисли или магия.
Аватар
malina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Юли 2011, 08:39

Мнениеот Wizard » 07 Яну 2012, 18:47

malina написа:Нещо на последък не ми върви в нищо. Каквото и да правя не се получава . Постоянно кавги в семейството,няма пари ,а работим от сутрин до вечер. Може ли някой да ми помогне, за мен това е урочасване зли мисли или магия.



Нищо подобно - няма никаква магия, просто не ти върви и това е. Не виждам защо хората в БГ постоянно си мислят, че ИМА магия, ако ни се случват нещата изброени по-горе... Ами КАКВО да си мислим, ако ни се случи следното: да имаме много пари, да имаме прекрасно настроение и любов под всякаква форма, то ТОВА дали би могло да е магия или ние сме станали СУПЕР ДОБРИ та магия и неприятности не ни застигат.
Мислете малко хора, преди да се обръщате към небето за това или онова....
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Anuel » 10 Яну 2012, 16:40

Здравейте Малина,
моите съвети с риск да стан досаден са прости и постоянни за хора като вас, които изживяват житейска криза:
(1) Опознайте съдбата си: тя е микс от минало, настояще което включва много вариабилности вкл.чужда "магическа" намеса и бъдеще, което си е предопределено за всеки човек
Можете да опознаете съдбата си по много начини от добре направени хороскопи до селф регресия чрез автохипноза или хипноза.
(2) Изчистете си аурата от негативизма - това е енергиен боклук който се лепи по всеки независимо от това дали практикува магия или не, просто организма произвежда "енергийни токсини", които могат да доведат до енергийно самоотравяне респ.каръшки истории като вашата. Изчистете мисленето си, опростете отношенията си с хората т.е.позитивирайте вътрешният си потенциал и положителните резултати ще дойдат от само себе си, е без катализата на магията това може да отнеме повечко време. Положете усилия да си изчистите тялото от органичните токсини също.
(3) След това като сте максимално изчистен (и духовно и телесно) можете да си направите самичка магия за успех, но тук има според мен ограничения - не си пожелавайте невъзможни неща, винаги слагайте "уговорката" - поне аз така правя да Ви се даде, това което е МАКСИМАЛНО ПОДХОДЯЩО ЗА ВАС, защото може да сте опитен шофьор, но ако се качите на Бентли да се катастрофирате жестоко след изминаване на първите 20 километра дори да карате по магистрала !
Просто магията е катализ който може да бъде различно силно изразен респ.силата му да е неподходяща за по слаби енергийно души.
В интерес на истината аз съм правил малко на брой магии и то предимно за себе си и по малко за клиенти, отказах са да служа на хората защото се отвратих от алчността им и нереалността на очакванията им породени от непознаване на магическото изкуство.
Живея в хармония със себе си, което ми е най-големия подарък, при все че преминах през доста катарзиси преди да го постигна. На практика хармонията със себе си доведе и до хармония с природата не искам да влизам в подробности, за да предизвиквам излишна завист. Просто, за да постигна благоденствие направих гореописаното и то бе успешно при мен, пожелавам успех и на Вас.
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот Sogodarius » 20 Яну 2012, 16:46

Абе то че магии реално има - има.Но дали в този случай е магия - не знам.Ако толкова се съмняваш - отиди да ти четат една киприянова молитва - върши работа.Само едно предупреждение - ако попа ти иска твърда цена за молитвата - ходи при друг поп.Явно този е печалбар и няма да му е силна молитвата.Ако ти каже да си платиш само свещите и ако искаш да оставиш нещо за храма ( колкото имаш и колкото желаеш и можеш) - това е сигнал, че попът си е на мястото и молитвата му ще е на вярващ човек.Също така можеш и ти да си я четеш, най-добре над вода и после да я изпиеш.Киприяновата молитва я има във всеки православен требник , а дори и в интернет.Но все пак недей автоматично заключва, че като не ти върви имаш магия.Може да са проклятия.Уруки, човешка завист, има и дори т.н. само проклятия - оживели твои страхове, двоумения, несигурност.Ако ти е тежко в живота и постоянно си мислиш за това , колко ти е зле - то става още по-зле.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта