Много е сложно ....

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот kappa » 16 Фев 2012, 16:40

Здравейте приятели, обръщам се с молба към вас за помощ, проблема е там, че в нищо не върви в последно време, а това е от година и половина две насам, в семейството ми не влизат никакви пари и едвам се издържаме, а работим и двамата от сутрин до вечер, дори жена ми работи на две места и пак нищо не остава, всеки месец се налага да взимам пари назаем за да можем да оцелеем. Някакъв лош късмет ме е налегнал или е някаква магия, незнам какво става, постоянно се карам с жена си, постоянно излизат някакви проблеми в повечето случаи дори не са и парични, караме се за глупости. Втора работа сменям за една година защото постоянно нещо става, сега последно ме набутаха да плащам пари , които несъм взел аз, разбирате ли постоянно нещо става, имам чувството, че ще си изгубя и семейството накрая от простотии, отчаял съм се и незнам какво става, а още повече какво да правя за да подредя нещата и всичко да е наред, не искам да съм богат, не искам да съм известен, искам само всичко да е наред в семейството ми и да мога да го изхранвам, моля ви помогнете ми!!!

Това не е първата ми такава молба, преди известно време пуснах такава подобна, но тогава никой не пожела да каже нещо, а лошите работи продължават да се случват, за това пак ви моля за помощ....
Аватар
kappa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Юли 2010, 04:00
Местоположение: Някъде там.....

Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 24 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 24 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта