Помощ, дух у дома..

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Believe » 01 Апр 2012, 16:49

Здравейте. Пиша тук, защото вече съм много наплашена и не знам към кого да се обърна. Преди около 2 седмици в коридора в блока в който живея започна много да мирише на мърша, баща ми повика домоуправителя за да проверят да не би да е умрял комшията до нас, така и беше станало,. Полицията каза че е стоял така повече от месец. По това време аз не бях тук. След като го изнесоха у дома започнаха да се случват странни неща, първо баща ми не можеше да спи, нямаше и апетит, на третия, четвъртия ден стана и просто реши да се махне, събра си багажа и остави бележка, върна се в града от който сме(живеем в София от 6 години). В същия ден аз се прибрах. И двете със сестра ми се чувстваме зле когато сме в нашия коридор, аз усещам много лоша енергия там и в кухнята. Понеже сестра ми работи в дискотека, аз съм сама по цяла нощ. Чувах странни звуци, мислех си че от страх ми се причува, но онзи ден се убедих че съвсем не е така. Първо една играчка закачена над вратата се оказа на земята(а никак не е лесно да се свали), след това ходих до магазина, както винаги като се прибера заритвам маратонките настрана, след известно време исках да ида до кухнята, не можех да повярвам... маратонките ми бяха подредени В КУХНЯТА. След като споделих вчера на баща ми, той каза че също се е чувствам много зле и некомфортно в коридора.
По принцип, често усещам присъствието на дух, (не знам как да го опиша), но никога не ме е било страх, сега нещо е различно. Не знам дали това е духа на комшията, или въобще е дух.

Моля кажете ми как да го прогоня. Благодаря предварително! :)
Аватар
Believe
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Мар 2012, 22:27

Мнениеот lord_beliar » 06 Апр 2012, 17:11

Здравей!

Окади добре помещението с див пелин, като визуализираш всичко зло и нечисто да бъде прогонено от дима. Опитай и пиши да ли има подобрение.


Желая ти успех !
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Mixael » 06 Апр 2012, 18:09

Много често човек сам си предизвиква несъзнателно разни явления. Питай дали преди да се прибереш е имало странни случки. По принцип за 40 дена самия дух трябва да намери покой. Ако е починал и не е разбрал което се случва, той търси тялото. Може да извикаш поп да направи опело на мястото, може да окадиш по съвет от горния пост... може да идеш в черква и да запалиш свещ за мъртвия да намери покой, да идеш на гроба му да поставиш тръни отгоре и да изсипеш чашка урина и да заявиш да ви остави на мира. Намерението може да го формулираш както ти дойде от вътре.
Ако продължава отново пиши с подробности, ще намерим решение. Въпреки че се съмнявам това отново да се случва. Самия дух като енергия е лишен от его. А само егото би провокирало в някой на прави земните неща, да плаши някой. Според мен духа се лута в познатите му места, като търси най малкото съпротивление да намери покой. Човешкия дух рядко е осъзнат да прави целенасочени действия, освен ако не е призован.
Другото което трябва да имаш на предвид, че ако има дух той няма да ти размества маратонките или да ти бута играчката...през нощта когато заспиваш ще се опитва да те души, ще ти влияе на здравето, ще те изтощава енергийно до болест...Това се случва само когато е близък роднина и който те е обичал, и иска да има контакт, но не осъзнава че ти причинява вреда, иска да усеща енергията ти, да сте заедно, и от там идват тея последствия. Но това не е описано от теб, така че нямаш проблеми.
Успех все пак.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Believe » 06 Апр 2012, 20:10

Много благодаря за съветите, ще ги имам в предвид. Все пак от няколко дни него го няма :) Вече не се усеща никакво присъствие, шумовете другите страннотии изчезнаха, за щастие :) Ако евентуално пак имам проблени ще се възползвам! Отново благодаря за отделеното време :wink:
Аватар
Believe
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Мар 2012, 22:27

Мнениеот Sogodarius » 11 Апр 2012, 19:15

Помоли архангел Михаил да ти помогне.Поноли му се да дойде и да ти помогне и то на глас - той отговаря за взимането на непокорни души.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта