Помощ СЕГА!!!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот kimbo » 02 Апр 2012, 17:23

Здравейте искам да помоля за малко помощ, понеже съм адски объркан.

Предстои ми да взема решение тази вечер или до утре сутринта обед най късно.

Имам 2 избора да направя нещо или да не го направя и при двата случая ще има последствия както за мен така и за хората около мен.

Също така не може и да се предвиди за момента дали ако направя това нещо ще е по добре или ще стане по зле, а също може от неправене да стане още по зле.

така че съм на кръстопът. 50 % на 50 %

Имам молба, може ли да ми дадете съвет/ ритуал начин за малко помощ от друго ниво да избера по правилното решение?!

Примерно да извърша ритуал с 2 те възможности или да попитам, кое е правилното?!

Мисля че разбрахте за какво става въпрос

Благодаря предварително.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот HotSpot » 02 Апр 2012, 19:20

Не съм експерт и не съм много запознат, но мисля че няма такъв ритуал. Моя съвет е да медитираш малко, да си "изчистиш" ума и след това когато отново се изправиш пред дилемата, първото което ти дойде на ум да направиш, вероятно ще е правилното решение. Дано да съм бил полезен.
Аватар
HotSpot
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Дек 2011, 21:09

Мнениеот Sogodarius » 03 Апр 2012, 09:04

Пробвай с радиестезия да измериш кой вариант е по-подходящт. Задай въпрос на махалото над таблица с проценти и би трябвало да получиш знание.
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот Anuel » 07 Май 2012, 08:26

Ако не мога по чисто логически път да си реша подобен проблем ползвам следната техника:
изолирам се в място където ми е комфортно, отпускам се максимално и си представям, че съм решил вече проблема по един начин (произволно избран), след това като мине тази визуализация си представям, че съм решил проблема си по другия възможен начин.
На края на всяка визуализация се вслушвам в гласа на тялото си: ако след определената визуализация в мен се появи мускулно напрежение или негативна емоция не избирам този вариант. Избирам варианта след визуализацията на който вътрешната хармония в мен се увеличава.
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта