Моля за помощ за разваляне на магия!!!

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот zahira » 11 Яну 2013, 18:39

Здравейте,
имам нужда от помощта Ви за развалянето на магия с менструална кръв.
Не разбирам изобщо от тези неща, затова се обръщам към Вас. Магията е направена на приятеля ми от жена, която не намерила друг начин да ни раздели. Е вече бивш приятел за мен, а за нея настоящ :(
Моля ви кажете ми към кого да се обърна, какво да направя, за да се развали тази ужасна магия. Не ви описвам цялата история, защото е много дълга и не бих искала излишно да ви губя времето. Търся наистина помощ за премахването на тази магия.
Live, Love, Laugh
Аватар
zahira
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Яну 2013, 20:40

Мнениеот Wizard » 11 Яну 2013, 21:41

От това, което ни казваш, стигам до извода, че не държиш вече на този приятел, защото го наричаш вече "бивш". Съветвам те да оставиш нещата такива каквито са. Понякога е по-добре да започнеш начисто и да се опиташ да "разбереш" как и защо се е стигнало до едни или друг лош момент от живота ти...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот zahira » 12 Яну 2013, 06:50

Напротив, държа прекалено много, затова и търся помощ от Вас.
Не знам и аз защо го нарекох бивш, може би за да ме разберете, че той не е с мен вече,а се разбра погрешно.. просто не се изразих правилно явно.
Не бих могла да оставя нещата така, защото обичам приятеля си повече отколкото мога да ви го опиша с думи. С него планирахме бъдещето си заедно и имахме много силна връзка, всичко беше прекрасно 2,5години.... и в един момент преди 3мес го запознават негови приятели с тази жена , която решава да се намеси и да разруши една прекрасна връзка, за да е нейна. ..... но с магия,защото не могла по друг начин. Моля ви помогнете ми да се развали тази магия.
Live, Love, Laugh
Аватар
zahira
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Яну 2013, 20:40

Мнениеот Wizard » 13 Яну 2013, 17:21

zahira написа:Напротив, държа прекалено много, затова и търся помощ от Вас.
Не знам и аз защо го нарекох бивш, може би за да ме разберете, че той не е с мен вече,а се разбра погрешно.. просто не се изразих правилно явно.
Не бих могла да оставя нещата така, защото обичам приятеля си повече отколкото мога да ви го опиша с думи. С него планирахме бъдещето си заедно и имахме много силна връзка, всичко беше прекрасно 2,5години.... и в един момент преди 3мес го запознават негови приятели с тази жена , която решава да се намеси и да разруши една прекрасна връзка, за да е нейна. ..... но с магия,защото не могла по друг начин. Моля ви помогнете ми да се развали тази магия.


За съжаление не си първата с подобна история, която търси помощ за такава магия... Лично мое мнение, ако магията е насочена към това да бъдете разделени с твоя приятел, то АКО той изпитва чувства на любов към теб - магията не би сработила толкова лесно... :wink: Остави нещата такива каквито са за момента, не търси и не прави нищо. Ако изчакаш ще имаш по-ясна представа след време КАКВО точно да предприемеш.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот zahira » 13 Яну 2013, 17:28

Благодаря ти за отговора.
Предполагам, че не съм единствената, но случката не е толкова прясна при мен. Изминаха 5 мес откакто е започнала да го захранва. А магията е сработила явно , защото му е правено продължително време без да съм подозирала за такова нещо. Разделихме се преди 2мес. Така, че тя е имала 3мес време за захранване. Но явно не можете да ме разберете, че наистина преди тази намеса всичко беше прекрасно и Любов имаше и от двете страни. Разбирам и Вас , че не може на всеки който дойде тук с такава молба да му се отзовавате, но понякога има изключения и Ви моля да съм едно от тези изключения и да ми помогнете да премахнем тази магия.
Live, Love, Laugh
Аватар
zahira
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Яну 2013, 20:40

Мнениеот Wizard » 13 Яну 2013, 18:14

Отговорих ти на Лична бележка.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта