Помощ

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот kriviq » 12 Фев 2013, 22:20

Здравейте,искам да ви помоля за идеи как да разваля проклятие.
Значи някакъв мароканец в интернет ме заплаши да ме прокълне всичко в живота ми да тръгне на опаки,и от тогава взеха да ми се случват доста кофти неща.
Мерси за отделеното внимание.
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55

Мнениеот Sogodarius » 13 Фев 2013, 06:14

Ако просто те е проклел - киприанови молитви или леене на восък върши работа.Ако е по-сериозна магия тогава може и да не се отървеш лесно.Но хора, които са в силата да правят сериозни неща няма да се занимават да кълнат непознати в интернет :wink: .
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот МагНаско » 29 Мар 2013, 08:50

Енергията следва мисълта + малко емоция и самовнушение и ето ти авто магия за каквото си пожелаеш ,...................
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот vlado_jivkov » 18 Дек 2015, 04:00

Попринцип такъв вид магия не ми се е случвала на мене точно, обаче... подобно тип съм срещал. Попринцип не съм се интересувал оттова, но по случайност беше споменато на мене... съветвам те да отидеш при ходжа... който е навътре с нещата... ритуала за който говоря е сериозен и отнеме много време да се завърши но определено помага. Ходжата ще ти даде неща, по три пъти от всяко нещо, тогава ще те каже да ги заровиш на три разлино кръстовища... такъв тип, силна магия, разваля всякакъв тип проклятия... и даже може да те предпази за бъдеще...
Аватар
vlado_jivkov
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Авг 2008, 13:29
Местоположение: Варна

Мнениеот jameila » 29 Ное 2016, 22:17

Oправи отношенията си с този мароканец независимо чия е вината за спора! Утеши гневът му и спри да се страхуваш и самовнушаваш. Простете си. Изпрати му своите приятелски чувства мислено и всичко ще бъде наред. Не те съветвам да ходиш по ходжи. Проклятие не можеш да развалиш ако то е сторено!
Аватар
jameila
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 24 Авг 2011, 18:13
Местоположение: M..G..E


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта