Усещане за ухапване

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Karra » 18 Фев 2013, 16:28

Здравейте!
Преди време получих ценна помощ тук и затова идвам пак за съвет. Случката е следната - преди 3 дена бях в една гора на разходка. Студ около нулата. Никакви буболечки във въздуха. Изведнъж усетих болка от ухапване по врата (точно сънната арерия, както го дават по вампирските филми). Инстинктивно се пипнах по това място. Бях с ръкавици, които свалих и така. Болката беше рязка и доста силна. Като си махнах пръста от там, ръцете ми бяха кални... Както казах бях с ръкавици и нямаше как да съм се оцапала. Нямаше как и да ме е пернало някое мръсно парче. Попитах има ли ми нещо и хората с мен ми казаха, че е зачервено. Като се прибрах - нямаше след от ухапване. Временно забравих случая, защото реших, че е някоя студоустойчива буболечка. Няколко часа след това обаче животът ми буквално се срина. Последваха и продължават да се случват супер невероятни неща с мен. Ужасена съм! Какво е това? Моля ви помогнете ми!!! Какво да правя?
Аватар
Karra
 
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Сеп 2008, 16:03

Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта