Въпрос за нещо странно

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот emptiness85 » 21 Окт 2014, 17:27

Здравейте.Нов съм в този форум.
Имам едно питане.Нещо,което ми се случи преди 9 години.
Но ще започна по-отдалеч.Наското се преместих в София.Знаете как е,тук има нах-голям шанс за развитие,забавления и т.н.Отдавна се канех,но поради една или друга причина,не ставаше.Проблема е,че дойдох тук и да се боря за жената,която обичам.Тя обаче ме отразя,има чувствам към друг и смята,че аз не я обичам,а имам фикс идея.Но явно съм осъден да стадам.И проблема не е в това,защото нито съм първия,нито ще съм последния за съжаление.
Та да преминем на съществената част.Преди 9 години,когато за 1-ви път я видях наживо(нашето беше интернет любов) и пътувах към нея,за да я видя отново,втори ден поред тоест,бях в автобуса и там имаше 2 циганки.Та понеже нямаше много хора,а аз бях сам,дойдоха при мен и почнаха а искат да ми гледат на ръка.Аз не исках,но нямаше къде да бягам,а не ми се правеха скандали и то в рейса.Тогава бях на 20.Та тогава вече бях много влюбен в това момиче и мислех за нея постоянно,макар че се бяхме скарали много(по моя вина) преди година и тя беше изгубила доверието ми.Та първо циганките ми казха,че ще остана сам до 47 години.После ми казаха следното "Тя много съжалява".Аз попитах коя тя?Те пак казаха "Тя много съжалява".После ме питаха "Искаш ли да се ожениш за нея".Аз вече се бях поуплашил и само мълачах.После дойде най-странното.Дадоха ми един конец,не помня какъв цвят вече.И ми казаха да затворя шепата си и да разтъркам конеца вътре.Като го направих и отворих,на конеца имаше 3 възела,стегнати.А преди това нямаше.Помня го,защото много се стреснах.А конеца беше в моята ръка.Казаха,че съм имал нещо,не помня точно,магия,нещо друго ли.Казха ми,че това с конеца било за късмет,за любов и да го хвърля във вода.Аз понеже съм от Бургас го хвърлих в морето.Обаче как стана номера с конеца?И какво беше "Тя много съжалява","Искаш ли да ожениш за нея"?
Да кажем,че просто са налучкали,но това с конеца ме плаши сега,защото след 9 години,аз все още съм влюбен в това момиче,а сме се виждали навиво 5-6 пъти за толкова години,дойдох заради нея в София,като се надявах да я спечеля,защото тя толкова години ме търси,макар че само като приятел.Аз исках да я забравя и мого много не и отвръщах като ми пише,но вместо да ми мине,аз мислех постоянно за нея.Ден и нощ,всеки час и секунда.Та си мислех,дали тези циганки не са направили нещо с този конец?Никога не ми е вървяло с жените,докато бях в Бургас,а това момиче не мога да спра да я обичам.Бях готов на всичко за нея.Имаше моменти,когато може би тя щеше да ме приеме пак,но аз в стремежа си да я забравя я отбягвах,но вместо това я обичам все повече.А тя не ми вярва,защото както тя каза "Аз те търся,ти или бягаш или отговаряш вяло,а казваш,че ме обичаш".Като се засмили човек,колкото и да си обичал някой,с течение на времето,чувставата ти намаляват,изчезват,особено като си далеч.А и бяхме деца тогава.А при мен точно обратното.Та някой има ли версия за циганките с конеца и възможно ли е там да се крие причината?Приемам,че съм я изгубил завинаги,че не ми вярва,но това с конеца ме мъчи.Преид не му обръщах внимание,но сега вече се замислям.Благодаря предварително на тези,които ми отговорят :)
Аватар
emptiness85
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Окт 2014, 22:16

Мнениеот Darkss » 10 Дек 2014, 01:51

За това с конеца не съм сигурен какво представлява,чел съм подобни неща,но не си спомням,обаче има един златен съвет,който гласи:НИКОГА не давай на роми да ти врачуват.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот kriviq » 18 Дек 2014, 16:00

Горе главата пич!Няма да им се даваш на циганските проклятия.За мен 3-те възела са били 3 неща които трябва да промениш/изкупиш за да получиш щастието но кой знае,не съм много вещ,малък опит имам това е само предположение.
А сега въпрос към по вещите,аз влязох с надеждата да си отвлека мислите от подобен проблем,но тъй като не вярвам в случайности,ми стана интересно дали това не е някакъв знак?Как мислите вие?
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55

Мнениеот Lustre4108 » 20 Дек 2014, 13:35

Трябва не само ти, ами всеки който се захваща с нещо "окултно" да се научи на нещо много важно: на рационално и критично мислене. Откъде знаеш, че циганките не са ти направили фокус някакъв и впоследствие да те манипулират психологически? Говори с някой илюзионист и ще ти каже, че такива трикове има, а циганите са майстори в кражбата и лъжата. Намират един млад, доверчив, нищо не подозиращ човек, показват му номер и започват да го експлоатират психологически.

Ето ти едно циганско заклинание за защита, макар че в случая, аз лично бих използвал нещо кощунствено и оскърбително за циганите - бих си осветил нацистка свастика с енергията на демона Сорат или някой нордически символ, използван пак от нацистите.

__________________

Циганско заклинание за защита

Циганите вярват много в силата на картите за игра. Тази магия се прави за да защити семейството от тези, които им желаят злото. Използва се асо пика, името на човека, който желае зло се изписва в червено. Отгоре на това се поставят три черни свещи и три пера от врана.

В полунощ, преди луната да стане нова, свещите се палят и се казва:

"Нека няма измама и лъжа
затънал си в неяснота
изпращам те по своя път
далеч от мен бъди и тук да не ти е стъпил кракът"

Съжалявам, не можах да преведа ритуала по-добре, ето английския вариант:

"Let there be no delusion,
You are bound by confusion,
I now send your way,
Far from me you shall stay."


Когато свещите изгорят, завържи картите със черен и червен конец. Зарови ги на най-близкия кръстопът. Враговете ще изпитат голямо объркване и паника, действията им ще се обърнат срещу тях и няма да те безпокоят.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16


Назад към Молба за помощ

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта