Сънувах мъртви хора

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот Darkss » 07 Яну 2015, 08:49

Сънят ми е следния: седях си в къщата на баба ми,която почина преди 2 години.Както си седях с гръб към едно старо огледало усетих как ме побиват тръпки по гърба до такава степен,че знаех ,че зад мен има дух,обърнах се и видях в огледалото как на моето място е седнал някакъв млад човек с татуси на врата и до такава степен се стреснах,че в сънят си спрях да да дишам за известно време,обаче духът не ме отразяваше сякаш не бях там.След това в същата стая се озовах на една маса с няколко приятеля и духът на този човек както и още един дух на възрастна жена,опитах се да кажа на приятелите ми,че има 2 духа сред нас,но и те не ме отразяваха сякаш не те,а аз съм духът....Някакви идеи имате ли защо съм сънувал нещо подобно?Майка ми каза,че е от дните,понеже днес е Иванов ден.


!!!!СЪЖАЛЯВАМ,МИСЛЕХ,ЧЕ СЪМ ГО ПОСТАВИЛ В ОТДЕЛА С ВЪПРОСИТЕ И СЕГА НЕ ЗНАМ КАК ДА ГО ИЗТРИЯ..!!!!
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България

Мнениеот Cath » 10 Мар 2015, 19:58

Сънищата са особено нещо и не винаги причината им трябва да се търси в "свръхестественото". Всичко от филми до ежедневни случки може да повлияе на сънищата. При всички положения, когато човек сънува мъртъвци (особено когато са определени мъртъвци) е добра идея да се отиде до гробищата и да се прелее на техните гробове, да се запалят свещи, да се раздаде за "бог да прости". Помисли на кой може да са духовете, но със сигурност отиди и отдай почит на гроба на баба си. :)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Darkss » 31 Мар 2015, 22:02

Ами честно казано си нямам идея на кой бяха духовете в сънят ми,обаче един приятел ми каза,че е сънувал същия дух в същия ден...странно..
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта