Какво е това?

Тук можете за пишете за Ваш проблем или случай, за който искате да Ви се помогне.

Модератор: Nemezius

Назад към Молба за помощ

Мнениеот johndoe » 14 Яну 2015, 13:38

Разгледах форума преди да се регистрирам,но не успях да разбера нещо и за това пускам темата.

Та преди да започна искам да отбележа че не съм се занимавал с свързване с същества или друг тип неща..

В нас се случват странни неща и то от доста време .. (преди когато спах с телефон близко до възглавницата не заспивах по 2 часа може би или с една дума много трудно гледах преди да заспа да видя някой филм иначе сънувах странни неща и не след дълго ги забравях ) след като махнах телефона който беше близко до мен докато спя може да се каже, че по лесно заспивах НО има други неща .. може би над 5 пъти кафе машината в кухнята се е пускала абсолютно сама копчето се натиска, всеки път го гася и не въднъж докато съм ял в кухнята копчето само се е натискалои започва да загрява водата в кафе машината.. без да има абсолютно никой друг в къщата .. сега усещам някакво присъствие вечер някой път , а и имам странно чувство като се гледам в огледалото вечер да не би да излезне някакъв образ друг или зад мен може и от филмите да е това които преди съм гледал .. но това с кафе машината не мога да кажа че е от филмите .. преди няколко седмици 1 вечер в стаята ми крушките започваха да премигрват като едната изгасна и я помислих за изгоряла но ту работеше ту спираше на другия деня смених се оправи но преди това вечерта мигаха всички в стаята ми .. четох в форума коментари от сорта- ако някакво същество иска да се свъже с теб - най добре да опиташ, не съм съгласен не искам да се занимавам с подобни неща просто искам да знам за какво става въпрос... преди няколко дни сутрин се събудих изведнъж от звук който много наподобява на отварянето на витрина в хола .. самото откачане на вратичката от магнита този шум и се събудих .. естествено полежах още малко после обаче в хола обаче не беше отворена вратичката на витрината .. айде това може да го включим като друг шум отвън, но включването на кафе машината КОПЧЕТО абсолютно само и другите неща не знам с какво да си ги обясня .. ако някой знае нека сподели .
Аватар
johndoe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2015, 09:41

Мнениеот Wizard » 14 Яну 2015, 14:15

За някои това са нормални неща. :wink:
Ако не си се занимавал с призоваване на духове или ако нямаш интерес към окултното, то остави нещата такива каквито са и се опитай да не им обръщаш постоянно внимание.... би трябвало да изчезнат от самосебе си.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот johndoe » 14 Яну 2015, 14:18

Добре какво може да е това ? от самосебе си ме съмнява че ще изчезне..
Аватар
johndoe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2015, 09:41

Мнениеот johndoe » 15 Яну 2015, 16:10

В допълнение ще напиша още 2 странни неща..

Сега тва на някой може да му се стори смешно,но .. Вечер попринцип си гледам ХХХ филми.. една вечер си бях пуснал едно подобно (стоя порпинцип на тъмно в стаята)

както си гледах филма ХХХ, и оправих звука,но след няма и няколко секунди абсолютно сам звука беше на 70 % и на самият видео плеър горе изписва когато се променя звука стана на 75после 80 и после мисля пак се върна на 75.. ръцете ми не бяха нито на клавитурата,нито на мишката че да се покачи.. естествено тогава не си обясхин какво стана точно..

Другият пример е порпинцип има една игра която играя няма да навлизам в подробности,но точките голда както е в играта може би 4 или 5 пъти се получи следното .. имам някви точки играя си играта естествено след това печеля други но сумирането на точките както споменах след игра с добавянето на други спечелни е ставало 333, 666, или 6666 мисля и 2 те ги имаше , 9999, тези 2 примера вие ще решите от какво може да са само ако някой може да ми отговори знае ли за какво става въпрос...........
Аватар
johndoe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2015, 09:41

Мнениеот Lustre4108 » 17 Яну 2015, 17:04

Не е изключено да имаш полтергайст у вас, имал съм таков дзвер в къщата си преди много време, трудно го изгоних, ама с упорство стават нещата.

Но като те чета, на моменти мисля, че пресилваш нещата. Промяната на звука на аудиоплейъра на компютъра може да е дело не на полтергайст, а на РС вирус - изчисти си компютъра или го занеси в близкия сервиз да ти инсталират някоя по-нова версия. Историята с повтарящите се числа на играта може пак да е дело на вирус, а е много възможно да е психологически трик- да си се настроил да виждаш повтарящи се числа и уцелваш точно този момент, когато стават 666,333 или 999 и т.н. Аз виждам нон-стоп повтарящи се числа като 11:11, 12:12, често срещам 12цата и пр. Ню Ейджърите твърдят, че това било, защото съм бил "звездно дете" или пък "промяна на "вибрацията"" - смешна работа.

Провери също дали мрежата на дома и блока е изправна.

Преди време в старото ми жилище ключовете и лампите се включваха "сами" нон-стоп, проблема обаче не беше полтергайст, оказа се, че самите ключове не биват нещо и "прищракваха" сами. Увери се дали не е същия случай с ключа на кафе машината.

Когато аз съм имал полтергайст, една от проявите му беше да създава звуци- като чукане, хлопане, пращене, неща, които и други мои познати са виждали. Често разменяне на местата на разни предмети, а на моменти- което беше най-шантавото, се проявяваше във видима форма. И да, нещата започнаха именно с неприятното усещане, че не искам да съм си у нас и не искам да се прибирам, нещо, което го има и при теб.

Щом не ти се занимава с окултното, повикай някой "специалист" да види какво е това и да го изчисти. Единият вариант е да се наръсят стаите в кръг с осветена сол, да се окади с тамян и прочие неща. Ако не помогне, ще ти трябва майстор.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот johndoe » 18 Яну 2015, 09:56

Здрасти мерси за отговора сега ще се обоснова.

Няма как да е проблем в Елелктрическата мрежа на къщата.. копчето на кафе машината се натиска абсолютно само. това ще рече- кафе машината контакта е свързан но копчетата изключени.А копчето за загравяне на водата абсолючно само се щраква. (другото е че когато го изключа и няма никой в нас аз внимателно преди да излезна гледам дали е изключено, прибирам се и си е изключено но когато съм в нас (кухнята) няколко пъти се пуска само едва ли това е случайност според мен.. ( или идвам от стаята ми до кухнята да си взема нещо и гледам е пуснато) ..

Сега за играта може да си прав. за повтарящите числа 333, 666,6666 и 999,9999

Това за звука при ХХХ клипчетата , съм почти сигуерн че не е вирус защото стана само веднъж и то точно когато гледах тоя тип филми късно вечер.. и както казах това не беше промяна на звука от уиндолс настройките, а от самият плеър в който докато тече филма в горния ъгъл изписва колко % е звука , защото ако беше главният звук на уиндолса и там се беше променил звука, нямаше да разбереа понеже гледах на цял екран.. та мисълта ми беше че това според мен е дело на това нещо.


А отностно това чувство аз го имах от малък, не знам може би гледах много страшни филми и после изчезна като пораснах но в момента вечер понякой път го изпитвам когато вървя през коридора или не само вечер когато съм сам в банята и няма никой през деня и си мия лицето примерно.. попринцип често седя в нас с качулка и като си мия ръцете в банята и се гледам в огледалото вечер ми е странно..

Има ли начин да не е полтъргайст а нещо друго ? което иска да се свърже с мен и каже нещо ?

А ако го определяш като полтъргайст ще изчезне ли ако спре да му се обръща внимание-както пише един коментар по-горе ?
Аватар
johndoe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Яну 2015, 09:41

Мнениеот Darkss » 31 Мар 2015, 22:24

Нямаш си и на представа колко много те разбирам...При мен е абсолютно същото..Когато бях малък дори съм се блъскал буквално в "Нещо",което стой пред мен и изчезва след това,играчките ми се движеха сами,проблема с крушките..и ето какво направих..Пораснах и ми мина страха и всичко спря,или поне така си мислех до преди няколко месеца.....Пак се започна с тропанията,отварят се врати,онзи ден докато си седях пред компа видях много ясен силует на стената на човек и честно казано напоследък се чувствам малко изплашен,понеже на скоро си правех един вид гавра с "нещото"..и между другото вече боледувам от 2 месеца насам непрекъснато,а това никога не ми се е случвало.Лятото пак го имах проблема и направих защитен ритуал<ХММ дори в момента клавиатурата ми си прави квото си иска> това е заклинанието,което бях намерил в този форум

By the dragons light,
on this (month) night,
I call to thee to give me your might,
by the power of three,
I conjure thee,
to protect all that,
Surrounds me,
So mote it be,
So mote it be!!!

Доста е просто,но действа.
Успех :)
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към Молба за помощ

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 48 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 48 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта